Filmimängude arutlus

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kbong » 07. November 2009, 14:20

Liitusin ka mänguga - ühte ei teadnud, kaks pakkusin huupi, kaks oletasin ning ülejäänutes olen kindel.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas mr.Hyde » 07. November 2009, 15:12

Imageshack imeb, tõsiselt. Kaob igasugune huvi midagi teha, kui iga pildi avanemist pean ootama miskise minuti.
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
Kasutaja avatar
mr.Hyde
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 18. September 2005, 19:28

PostitusPostitas Soprano » 07. November 2009, 16:27

Küll nüüd Subclubi härrad alles pipardavad. Ühele ei meeldi e-mail ja teisele imageshack.... :pööritus:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 07. November 2009, 18:27

Ralf kirjutas:Lünkadest olen teadlik, aga mis oletusi silmas pead? Enda meelest justkui olin kindel, et need pildid, mille tuvastasin, on ka õiged.

Mul on jõhker kiusatus miskit öelda, aga ei taha sellise tagasiside võimalust. Siis on mul kohustus vastata kõikidele pakkumistele, mis tehakse. Paljud panevad miskit huupi. Ütlen ebamääraselt, kaks su vastustest on valed.

rauls kirjutas:Eriti ei kahtle, kes selle mängu võidab.

Hahaa, Soprano edu pole ju niivõrd suur. Muidu aga jah, tüübi esimene küsimus oli, et kas tuleb mingi selline voor ka, kus on näitlejaid. Eilseid ülesandeid vaadates ütles aga, et halenaljakalt kerge mäng. Siukene härra.

mr.Hyde kirjutas:Imageshack imeb, tõsiselt. Kaob igasugune huvi midagi teha, kui iga pildi avanemist pean ootama miskise minuti.

Paku mingi hea alternatiiv, sest mina ei tea ühtegi. Olen pidanud juba viis pilti taastama ja tihtipeale on uued voorud viibinud vaid selle pärast, et imageshack tõesti imeb lurinal.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas eerik » 07. November 2009, 19:40

Võtan ka nüüd sõna. Minu arvates on ebaaus, kui sa, Jolt, siin mõnele ette ütled, et tema vastused olid kõik õiged või et kellelgi oli mõni vastus vale.

Samuti ei meeldi mulle ka vihjete lisamine, sest paljud ei pruugi neid õigel ajal näha.

Muuseas, selle "28 Days Later"-iga on selline piinlik värk, et film ja selle järg on mul sahtlis olemas (impulssost vms.), kuid ma pole siiani kumbagi jõudnud vaadata.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 07. November 2009, 19:45

Jolt kirjutas:
mr.Hyde kirjutas:Imageshack imeb, tõsiselt. Kaob igasugune huvi midagi teha, kui iga pildi avanemist pean ootama miskise minuti.

Paku mingi hea alternatiiv, sest mina ei tea ühtegi. Olen pidanud juba viis pilti taastama ja tihtipeale on uued voorud viibinud vaid selle pärast, et imageshack tõesti imeb lurinal.


Kodumaine http://www.upload.ee. Kiire ja kasutajasõbralik. : )
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Jolt » 07. November 2009, 21:20

Upload.ee's on selline piirang:
*Anonüümsed failid säilivad 45 päeva, kasutajate failid 100 päeva peale viimast vaatamist.

Ma ei tea kui pikalt hoitakse imageshack's faile, kuid näiliselt kauem. Algne idee oli küll muidu upload.ee'd kasutada.

Ma olen seda pakkumiste kommenteerimist, enne vastuste ametlikku postitamist, üritanud võrdlemisi tunnetuslikult teha. Mõned vastused on lihtsalt täiesti kindlad ja vaid neid ma kommenteerinud olengi. Aga ilmselgelt on kõigi suhtes ausam, kui hoiad edaspidi kõik sellised kommentaarid vooru lõpuks.
Lisavihjed jäävad, juhul kui nende järgi on vajadus. Eks see ole mingi tasemeni lisapreemia mängu jälgimise eest.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Garli » 07. November 2009, 21:25

http://www.tinypic.com
kas just kõige teravam pliiats karbis, aga imageshackile peaks ikka ära tegema.

EDIT: või siis http://www.photobucket.com kuhu pildid jäävadki püsima juhul, kui sul kasutaja on.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas IlseV » 07. November 2009, 23:12

Jolt kirjutas:
rauls kirjutas:Eriti ei kahtle, kes selle mängu võidab.

Hahaa, Soprano edu pole ju niivõrd suur. Muidu aga jah, tüübi esimene küsimus oli, et kas tuleb mingi selline voor ka, kus on näitlejaid. Eilseid ülesandeid vaadates ütles aga, et halenaljakalt kerge mäng. Siukene härra.


Ja tegelikult käib teil salajane kokkumäng nii, et üks soovitab, mis filme lisada mängu ja teine võtab nõu kuulda?

Olgu, niisama norin.

Aga tegelikult jääb endal vist see voor vahele, kui just tänasesse õhtusse ja homsesse mõni tühi ajavahemik ei teki, kui saaks veidi pilte uurida.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Soprano » 07. November 2009, 23:25

Jolt peab ju kuidagi vastuteene tegema minu mängu võitmise eest...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 07. November 2009, 23:28

Pärast seda mängu astume üheskoos Keskerakonda, that's how we roll.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas IlseV » 07. November 2009, 23:30

Soprano kirjutas:Jolt peab ju kuidagi vastuteene tegema minu mängu võitmise eest...

Jolt kirjutas:Pärast seda mängu astume üheskoos Keskerakonda, that's how we roll.


Et võidab Soprano, kes siis veel?
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Soprano » 08. November 2009, 00:22

Tehtud! (Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas IlseV » 08. November 2009, 15:44

Hm, teine pilt on jälle korrast ära, ei avane.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Ralf » 08. November 2009, 18:06

Jolt, aga kuidas on ImageBam'iga? Võimaldab üles laadida kuni 30 pilti korraga, luua galerii ja muud? Ei tea küll see-eest, kui kaua seal pildid üles püsivad. Ilmselt tasuks igaks juhuks registreeruda, aga seegi on ühe minuti töö. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist

cron