Filmimängude arutlus

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Ronet » 30. September 2014, 23:56

Ma arvasin, et see on mingi mash-up nimi vms.
Igatahes, mida rohkem mängijaid, seda toredam on.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Jolt » 01. Oktoober 2014, 00:02

iPhone'd painduvad, teemapealkirjad on vigadega - aasta 2014 lõpp kisub raskeks. Tahaks öelda, et see oli mingi ajutine ajuaps, aga sama viga kordus ka eelmises postituses. Hea uudis on see, et ülejäänud filmiveeb valdab õigekirja. Kaks vihjet emakeele eeskujulikust kasutusest vaatab mulle hetkelgi postkastist vastu.
Kui ma suudaks nüüd välja mõelda mingi imetabase mooduse, kuidas see saaks olla mash-up, siis see oleks eepiline... aga jah.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Forzelius » 01. Oktoober 2014, 23:04

10/10 lüke, et Jolt jälle aktiivne foorumlane filmimängu vedaja on.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Oktoober 2014, 23:44

Hea feil, et mu vastused läbi ei läinud. Oh, well..

EDIT: Kõik korras. Thank god. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Jolt » 01. Oktoober 2014, 23:53

Viimane ja ainus mäng, mida vedasin, oli viis aastat tagasi. Läheb vist veidi aega, enne kui ennast jälle soojaks saan.
Igatahes, olid tegelikult ajaliselt teine täispunktidele vastanu, nii et igati väärikas algus mängule.

Hoia hoogu, mitte tagasi, pigem ülal!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Jolt » 02. Oktoober 2014, 10:38

See reede on üks nendest kordadest, kus mulle pole terve õhtu jooksul ei arvuti ega filmiveeb kättesaadavad.

Alguses mõtlesin teha nii, et panen enne metsatukka sõitmist ülesanded üles ja kogu muu info lisan tagantjärgi, nädalavahetuse jooksul. Hetkeks on aga pea' et kõik 1. voorust osavõtnud võistlejad enda vastused juba saatnud.

Seepärast valmistan siiski homse jooksul ette täismahus postituse ja palun selle kellelgi enda eest õigel ajal ära postitada. Need üksikud, kes ootavad inspiratsioonitulva, mis asjade viimasele hetkele jätmisest peale tuleb, ärge siis ehmatage. Teie punktid saavad kirja nädalavahetuse jooksul.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Zinera » 05. Oktoober 2014, 23:10

Filmiveebi aasta tegijate valimine läheneb vist... :)) :)) (Y)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Jolt » 06. Oktoober 2014, 12:54

Täpsustan, vastavalt viimase vooru jooksul saabunud tagasidele, paari asjaolu. Täiesti üheselt ja eranditult reegleid mul vist paika panna ei õnnestugi, sest erinevad ülesanded on koostatud erinevalt ja seega pole lihtne leida absoluutselt kehtivaid universaalreegleid.
Aga väga hullu vist ei ole ka, mitmed 3. vooru vastused on juba saabunud ning kollektiivselt on kõikidele ülesannetele lahendused leitud.

1. Üks posteritest, mida viimases voorus kasutasin oli rangelt võttes alternatiivposter. Aga samas on see ametlikult filmi jaoks loodud ning leidnud oma kõlapinna ja peegeldused ka popkultuuris.
Vanemate filmide puhul on seda eraldusjoont vahel keeruline tõmmata... Igatahes, olen püüdnud kasutada postereid, mis nende filmidega ehk kõige selgemini seostuvad.

2. Kogu info, mis posteritel kajastub on kas väga otseses või concentrationi laadses vormis seotud filmida, mida arvata vaja. Va see tehniline tekst. See on totaalne joga, lihtsalt selleks, et mõned posterid näeksid veidi ehedamad välja. Ainult pildid ja pealkiri jäid vahel kõledalt poolikuteks. Ei hakanud ise mingeid tsitaate ja Operaator Kõpse sinna mõtlema, lisasin vaid üsna suvalise tekstilõigu, et sarnasus oleks veidi suurem.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas eerik » 13. Oktoober 2014, 22:36

Jolt kirjutas:Pilt

Jolt kirjutas:Pilt


Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Jolt » 24. Oktoober 2014, 11:56

15. oktoober
Spoiler :
Uskumatus -> viha -> ükskõiksus. Ja demagoogia, sest eerik.
Sumimasen, kogu see kollAAžimäng on paras õpetus ebaõnnestumisest.

Kuna minu juurdepääs internetile on nädala teises pooles... ebaregulaarne, on selle nädala voorude toimumise ajakava erandlik. Pikema vastamistähtajaga ja mahukam voor toimub nädala sees. Ühtlasi ei lae ma täna üles 7. vooru õigeid vastuseid ega kommentaare. 7. ja 8. voor lõppevad seega mõlemad laupäeval, enne õhtust üritust. Täpsemat aega ei oska ma kahjuks määrata. Senikaua saavad kõik mängijad saata vastuseid ning neid täiendada, mõlema käimasoleva vooru kohta.


24. oktoober
Tänane päev on jälle üsna tihe ja segane ning õhtune ligipääs internetile mõnevõrra etteaimamatu. Proovin küll vastused ja punktid õigel hetkel ära uuendada, aga kindel selles olla ei saa. Seetõttu panen uue vooru ülesanded üles juba nüüd. Nii on kindel, et mõtteaega on pigem veidi rohkem kui vähem.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas CM-Girl » 04. November 2014, 01:41

Mulle on väga suur üllatus, et ma ainus kes "Vertigo" ära arvas. :shokeeritud: Panin otsingusse midagi sellist "head floats movie" ja vist lisasin juurde ka "green" ja kohe andis vastuse. :irw: :irw: Tintin ei tulnud kordagi mõttesse.

Also, tänud ägeda mängu eest, Jolt!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Ronet » 04. November 2014, 01:58

Hea töö, Jolt!
Vähemalt nüüd on jaanuaris-veebruaris kellegi poolt hääletada.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2014, 02:00

CM-Girl kirjutas:Panin otsingusse


yes, exactly, miks ma rohkem ei pinguta selliste mängudega.

Aga tänud mängu eest, Jolt. Su päevast-päeva pingutus oli ilmne. Idee vast kõige originaalsem, mis siit eales läbi käinud. Sul on minu hääl.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas CM-Girl » 04. November 2014, 02:05

Nagu ma oleks ainus kes otsingut kasutas. ffs. :pööritus:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Filmimängude arutlus

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2014, 02:07

CM-Girl kirjutas:Nagu ma oleks ainus kes otsingut kasutas. ffs. :pööritus:


pole seda väitnud, pole vaja silmi pööritada.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron