Kaader filmist - 2009

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Jolt » 19. November 2009, 00:15

Mõned anonüümsed karakterid.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Õiged vastused :
1. Brazil - õigesti vastatud: 2/12
2. The Shining - õigesti vastatud: 7/12
3. La cité des enfants perdus/ City of Lost Children - õigesti vastatud: 5/12
4. Human Nature - õigesti vastatud: 3/12
5. Tokyo! - õigesti vastatud: 2/12
6. Salinui chueok/ Memories of Murder - õigesti vastatud: 7/12
7. The Big Lebowski - õigesti vastatud: 12/12
8. Scream - õigesti vastatud: 7/12
9. Ghost World - õigesti vastatud: 5/12

kbong kirjutas:1. Kõige rohkem kahetsen, et selle vastust ei suuda leida, kuigi filmi stseen on selgelt meeles - ei vii lihtsalt otsasid kokku.
2. The Shining. Klassikaline moment, millele nii paljud (horror-)filmitegijad on otsest silmapilgutust teinud.
3. City of The Lost Children
4. Ei tea aga sooviks teada. ;)
5. Ei tule tuttav ette.
6. Memories of Murder. Pidasin seda üheks parimaks Korea filmiks aga viimane kord kui koolis näidati, leidsin üsna palju külgi, mis väheke häirima jäid. Siiski suurepäraste näitlejatöödega ning mõnusa ajastumekiga krimifilm.
7. The Big Lebowski. Nobody fucks with the Jesus.
8. Scream
9. Ghost World

Ma ise ei mäleta seda karu stseeni üleüldse liiga selgelt. Tean vaid, et sellest karakterist tehti/tehakse? täiesti eraldiseisev film. Freaky.
Minu mälestused Memory of Murderist on väga positiivsed, kuid nüüd kahanes ülevaatamise huvi, mingil määral. Mulle on MoM'le lähim film Fincheri Zodiac, pikk ja veidi aeglane, kuid tõsiselt hea. On olemas filme, mida kannatabki vaid korra vaadata, MoM õnneks nende hulka siiski ei kuulu. Kui on rohkem aega ja üleüldiselt, sobilikum tuju, siis vaatan mõlemad üle.

Garli kirjutas:2 - hirmus ammu nägin seda filmi, kuid suutsin siiski mälusopist välja kaevata selle ning tegu peaks olema Kubricku õudusklassikuga The Shining.
6 - selle filmi vastuse leidmise lugu on täitsa naljakas. Nimelt vaatasin hiljuti Zodiaci ning kui Ralfi blogist Zodiaci arvustust otsisin, siis täiesti kogemata sattusin peale arvustusele, kus oli sees sama kaader. Filmiks on Salunui Chueok
7 - Turturro tundsin ära ja edasi oli juba kerge. Film ise oli ka väga hea ning Coen'ide üks parimaid teoseid. Filmiks siis The Big Lebowski.
8 - Scream. Tegemist on ühe filmiga, mis on raudselt mu all-time Top5's sees. See triibuline kampsun, mis sellel koristajal seljas on, on muide homaaž Wes Craveni vanemale õudukale 80ndatest, A Nightmare on Elm Street siis. Sest nagu me mäletame, siis Freddy'l on alati selline kampsun seljas.

Paar kaadrit olid veel väga-väga tuttavad, kuid ei suutnud vastuseid leida ega meelde tuletada, kus neid varem näinud olin.
Scream mul endal lemmikfilmide hulka ei küündi, kuid tõsiselt hea on see film siiski. Korduvvaadavus on se'l filmil samuti päris märkimiväärne, lihtsalt nii mõnus segu horrorist ja komöödiast.

IlseV kirjutas:Vastused:
7. The Big Lebowski
9. Ghost World. (By the way, that was a nice clue, fella !)

Hahh! By the way, mõnusalt (sündsalt) kahemõtteliselt sõnastatud. Polnud paraku väga tõhus vihje. Viis õiget vastust näitab selgelt, et palju seda konksu ei kasutatud.

Soprano kirjutas:Cool beans: The school janitor Fred (played by Wes Craven) can be seen wearing Freddy Krueger's outfit from A Nightmare on Elm Street (1984). Olen vist Scream'i kunagi poolikult näinud kui sedagi. Rohkem mäletan Scary Movie paroodiat sellest.
Kahju, et Human Nature ja Memories of Murder on siiani nägemata.
Human Nature ei ole ilmtingimata väga hea film. Pigem selline, et vaatad ja ei usu, et keegi tegi sellise filmi, eelarvega ja värk. Ehk siis, kaadrimänguks on seal materjali tervete voorude jagu... aga väldin kordusi. MoM on väga hea film.

Ralf kirjutas:Kiire kommentaar:
2. Suurepärane film, sitt ekraniseering. Linateoses ei meikinud see karukostüümis jorss absoluutselt senssi aga raamatus oli ta taust väga kenasti ära seletatud, ja kui King tuli võtteplatsile, et Kubrickule nõu anda, siis ütles too, et sina kirjutasid raamatu, aga mina teen filmi, ja lasi ta minema eskortida. Raamat on väga hea.
Häbiväärsel kombel pole ise ühtki Kingi raamatut lugenud... õudusest olen üleüldse vaid Poe novellidega tuttav. Sellele vaatamata usun vägagi, et Kubricku ja Kingi visioonid on vägagi erinevad. Dicki ulme alusel tehtud filmid ei järgi samuti, reeglina, liialt täpselt raamatut ning see on pigem hea asi.
Shining'st mäletan vaid steadycam'i, mis tubadest sisse ja väljakeerutamise ajas pea veidi imelikult ringi käima ning üleüldiselt tugevalt halvaendelist atmosfääri.


PUNKTID:
85p - Soprano
70p - Ralf
67p - eerik
66p - Spellbound
60p -LiveForThis
54p - hau
53p - Nowitzki, KiiZ
43p - rauls
41p - Forza
38p - breakout, kbong
28p - Garli
26p - IlseV
5p - Rain, mr.Hyde, scorpion

12. voor:

Mis filmidest pärinevad järgnevad detailid? (8p)

1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt
8.
Pilt

Vastamiseks tavapärased 48 tundi, seega hakkan järgmise vooru statistilist osa koostama reedel 20.11.09 kell 23:00.

Üha uuesti, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 20. November 2009, 01:16

LISAVIHJE:

Üllatav... nii keerulist vooru mul polnud plaanis koostada. Ohtralt lisavihjeid paistab päris asjakohane olevat. Kütke!

1.1
Pilt

2.1
Pilt

3.1
Pilt

5.1
Pilt

7.1
Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 21. November 2009, 01:14

Mõned anonüümsed objektid.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Õiged vastused :
1. Unbreakable - õigesti vastatud: 10/11
2. Batman Begins - õigesti vastatud: 8/11
3. Blue Velvet - õigesti vastatud: 6/11
4. Adaptation. - õigesti vastatud: 2/11
5. Layer Cake - õigesti vastatud: 9/11
6. Miller's Crossing - õigesti vastatud: 6/11
7. Sleepy Hollow - õigesti vastatud: 9/11
8. This Is Spinal Tap - õigesti vastatud: 4/11


13. voor:

PUNKTID:
92p - Soprano
75p - Ralf
74p - eerik
70p - Spellbound
64p - LiveForThis
60p - hau
58p - Nowitzki, KiiZ
48p - rauls
45p - Forza
38p - breakout, kbong
28p - Garli , IlseV
5p - Rain, mr.Hyde, scorpion

KiiZ kirjutas:2. Batman Begins- juba esimese pildi järgi tundsin ära, see ninjadega algus oli päris huvitav
6. Miller's Crossing- ei kontrollinud, aga see mütsi lend on piisavalt hästi meeles
Beginsi alguse suhtes olen päri, sama teema põimiti mõnusalt lõppu uuesti sisse ning põhilised teemad läbisid seega kogu filmi. Ma ei suudagi täpselt otsustada, kas mulle meeldib enam Beginsi kergelt camp ja slummilik Gotham või eelistan TDK Heat'i stiili suurlinna.

Forza kirjutas:1. Tänu lisavihjele saan anda normaalse pakkumise, milleks oleks Unbreakable
2. Tegelikult oleksin vist ilma lisapildita ka ära nuputanud, kuid nüüd ütlen üsna kindlalt Batman Begins (siiamaani kahevahel, kumb mulle rohkem meeldib, see või TDK)
3., 4. - ei ole õrna aimugi.
5. Triikraud stiilielemendiks - hmm. Lisapildi järgi äkki QoS? Kuigi ei pruugi, aga pakun seda.
6. See kaabuvärk tundub küll olevat Miller's Crossingust. Ma loodan, et on. Üks stiilsemaid maffiafilme ning see, et see kaabu õhus on, sümboliseerib (sümboliseeriks, kui vastus vale on, väga hästi stseeni metsas)
7. rrrrr - kindlalt Sleepy Hollow - üks lemmikuid mitte guilty guilty pleasureid. Selle linnuasjaga ta mängis seal tõllas ja mitmes teises kohas, aga eriti tõllas, sest seal tuli talle filmi lõpus midagi väga tähtsat meelde.
8. Ei oska abistada.
Sellega olen igatahes päri, et Sleepy Hollow on guilty pleasure.

eerik kirjutas:5. Layer Cake
Pildil olev triikraud on ilmselt Philips Confort 200, kuna mul on endal kodus samasugune. Juba üle 10 aasta lojaalselt teeninud...
Sobib hästi nii vaenlaste südame keetmiseks, kui lihttööks. Väga viis informatsioon.

Spellbound kirjutas:2. Batman Begins - Now, take this guy: armed robbery, double homicide. Got a taste for theatrical, like you. Leaves a calling card.
Ülimuhe tease.

Ma ise arvasin, et ehk ajab keegi Miller's Crossingu ja The Prestige'i sassi, kuid sellist asja praktiliselt polnudki. Kõik teevad selget vahet eritüübilistel kaabudel.


Mis filmidest pärinevad järgnevad kaadrid? (15p)

1.
Pilt

2.
Pilt

3.
Pilt

4.
Pilt

5.
Pilt

6.
Pilt

7.
Pilt

8.
Pilt

9.
Pilt

10.
Pilt

11.
Pilt

12.
Pilt

13.
Pilt

14.
Pilt

15.
Pilt

Vastamiseks on aega peaagu kogu nädalavahetus, ehk 48 tundi. Pühapäeval 22.11.09 kell 23:00 proovin punkte koondama hakata.

Väsimatult, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 22. November 2009, 20:30

LISAVIHJE:

Mind enda hinnangul täiesti viisakalt koostatud voor, kollektiivselt on õigesti arvatud kõik filmid, ühe erandiga. Soprano ehk kripsutab vaid nina, et kõik oli liiga ilmselt selge ja mis pole on raskesti otsitav.

2.1
Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 23. November 2009, 00:29

Mõned anonüümsed kaadrid.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Õiged vastused :
1. Fargo - õigesti vastatud: 6/14
2. Revolver - õigesti vastatud: 5/14
3. Into the Wild - õigesti vastatud: 5/14
4. Mallrats - õigesti vastatud: 6/14
5. Lola rennt/ Run Lola Run - õigesti vastatud: 2/14
6. Vicky Cristina Barcelona - õigesti vastatud: 8/14
7. Die Hard - õigesti vastatud: 6/14
8. Irreversible - õigesti vastatud: 4/14
9. Big Fish - õigesti vastatud: 5/14
10. Iron Man - õigesti vastatud: 7/14
11. Saw II - õigesti vastatud: 11/14
12. Jarhead - õigesti vastatud: 3/14
13. Wo hu cang long/ Crouching Tiger, Hidden Dragon - õigesti vastatud: 10/14
14. Rescue Dawn - õigesti vastatud: 7/14
15. The Ring - õigesti vastatud: 9/14

Ralf kirjutas:Karta on, et eerik minust nüüd mööda läheb, aga mis seal ikka:
12. Äkki see võimas stseen "Jarheadist", kuigi hobust ma küll ei mäleta.
13. "Crouching Tiger, Hidden Dragon". Väga meeldejääv stseen.
Eeriku ja sinu vastused täiendasid teineteist päris hästi, kahepeale kokku arvasite kõik filmid, ühe erandiga. Punkte võrdselt, pinge püsib.
Jarhead'i nafta+hobune+leegid on minu jaoks vist meeldejäävaim stseen üleüldse, just hobuse tõttu.

Garli kirjutas:11 - Saw II. Väga võigas koht oli see.

Forza kirjutas:11. Saag kahe rõvedad süstlad

Kusjuures, olen päris suure osa elust süstlaid küllaltki märkimisväärselt kartnud. Hetkel olen juba mitu aastat pidev doonor ja elan väikse torke veeni või õlga, kuhu tahes, vabalt üle. Antud stseen ei olnud filmis üleüldse niivõrd tõhus, kui traileri põhjal eeldasin. Üleüldse, Saw II kustutas igasuguse huvi järgede vastu.

Sõnaaherad olete jällegi.


PUNKTID:

106p - Soprano
85p - Ralf
84p - eerik
78p - Spellbound
72p - LiveForThis
68p - hau
66p - Nowitzki
62p - KiiZ
52p - Forza
50p - rauls
42p - breakout
38p - kbong
33p - IlseV
32p - Garli
7p - Rain
5p - mr.Hyde, scorpion



14. voor:

Mis filmidest pärinevad järgnevad split-screenid? (7p)
1.
Pilt

2.
Pilt

3.
Pilt

4.
Pilt

5.
Pilt

6.
Pilt

7.
Pilt

Niisiis, algamas on viimane võistlusnädal (kuigi 17. voor ulatub järgmisesse nädalasse) ja seda märgib ka viimane 24h'ne voor. Aega vastamisega esmaspäeval 23.11.09 23:00'ni.

Veel vaid loetud kordi, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 23. November 2009, 22:55

LISAVIHJE:

Olin Garli loodud teemas postituse koostamisega liiga ametis ning ei märganud, et enda teemas oleks paari küsimusega lisaabi vaja. Eks viivitan sellevõrra uue vooru koostamisega veidi, kuigi osavõtt on rekordiliselt napp.

6.1
Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 24. November 2009, 00:22

Mõned üleliigsed kaadrid.

Pilt

Pilt

Pilt

Õiged vastused :
1. Le fabuleux destin d'Amélie Poulain/ Amelie - õigesti vastatud: 3/10
2. The Rules of Attraction - õigesti vastatud: 7/10
3. American Beauty - õigesti vastatud: 6/10
4. Hulk - õigesti vastatud: 4/10
5. Oldboy - õigesti vastatud: 7/10
6. The Boat That Rocked - õigesti vastatud: 2/10
7. Snatch. - õigesti vastatud: 1/10

Spellbound kirjutas:2. The Rules of Attraction - film, mis ei meeldinud mulle isegi pärast 3-ndat vaatamist, mis kõik on olnud ka televiisori vahendusel.
3. American Beauty, kui ma ei eksi
4.Ang Lee palju parem versioon Hulk`ist, kui see, mis nüüd ilmus.

Ise pole ka täitsa täpselt aru saanud sellest TRoA kiitmisest. Ei tunne, et see oleks käsitletava põlvkonna sisutühjuse ning enesekesksuse kuidagi vapustava täpsusega defineerinud või üleüldse midagi uut öelnud. Ju jääb sadomasohismist puudu, et seda filmi vääriliselt nautida. Ouyeah, fckn tagurpidi jooksev lint hakkas juba teisel korral pinda käima. PS Clifton Collins Jr. on küll awesome.
Mulle ei meeldi kumbki Hulk. Selles Ang Lee versioonis oli tüübist tehtud mingi jõujooki täispumbatud konn ja Nick Nolte oli lihtsalt liiga fckn batshit crazy, et see olnuks näideldud, hirm tuli peale tüüpi vaadates. Viimane oli suht kesine multifilm. Hulk oli mingis lapsepõlve etapis lemmik superkangelane... sest Hulki joonissari oli üks esimesi välismaiseid sarju, mida RTL'st nägin.





PUNKTID:

112p - Soprano
87p - eerik
85p - Ralf
83p - Spellbound
77p - LiveForThis
69p - Nowitzki
68p - hau
63p - KiiZ
54p - Forza
52p - rauls
44p - breakout
38p - kbong
34p - IlseV
32p - Garli
7p - Rain
5p - mr.Hyde, scorpion



15. voor:

Millistest animatsioonidest pärinevad alljärgnevad kaadrid? (8p)
1.
Pilt

2.
Pilt

3.
Pilt

4.
Pilt

5.
Pilt

6.
Pilt

7.
Pilt

8.
Pilt

Vastamisega aega kolmapäeval 25.11.09 23:00'ni.

Ei väsi kordamast, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 26. November 2009, 00:17

Mõned anonüümsed animatsioonid.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Õiged vastused :
1. Tekkon kinkurîto/ Tekkonkinkreet - õigesti vastatud: 6/12
2. Up - õigesti vastatud: 12/12
3. Persepolis - õigesti vastatud: 3/12
4. Akira - õigesti vastatud: 6/12
5. Team America: World Police - õigesti vastatud: 11/12
6. Heisei tanuki gassen pompoko/ Pom Poko - õigesti vastatud: 1/12
7. Tonari no Totoro/ My Neighbour Totoro - õigesti vastatud: 9/12
8. Vals Im Bashir/ Waltz with Bashir - õigesti vastatud: 9/12


PUNKTID:

118p - Soprano
93p - eerik
90p - Ralf
87p - Spellbound
81p - LiveForThis
75p - hau
69p - Nowitzki
65p - KiiZ
57p - rauls
56p - Forza
47p - breakout
44p - kbong
41p - IlseV
32p - Garli
7p - Rain
5p - mr.Hyde, scorpion

kbong kirjutas:1. Tekkon Kinkreet. Olenemata kõigest heast, mis ma selle kohta kuulnud olen, pole ise veel vaadata jõudnud. Studio 4°C omase animeerimisstiili tunneb aga kohe ära.
Tekkonkinkreet on tõesti päris võimas filmielamus. Visuaalset poolt kiites on kõiksugused ülivõrded täiesti õigustatud, kuid sisu puudused on sellevõrra ilmsemad. 4°C loodud Gotham Knight'i segment oli ka päris sweet, midagi muud ise neilt näinud polegi - paraku.

Päris mitmed vastuseks pakutud filmidest on ülevoolu hulgas, mõnel on ehk enesele teadvustamata sensitiivseid võimeid.

16. voor:

Millistest filmidest pärinevad alljärgnevad jalad ning muud jäsemed? (8p)
1.
Pilt

2.
Pilt

3.
Pilt

4.
Pilt

5.
Pilt

6.
Pilt

7.
Pilt

8.
Pilt

Vastamisega aega reedel 27.11.09 23:00'ni.

Eelviimast korda, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 27. November 2009, 16:01

LISAVIHJE:

Ütlen veel lisaks, et film pärineb aastast 1984 ning remake peaks valmima juba järgmisel aastal. Jalgade järgi võib eeldada, et mis toiming pooleli ja seega on vihjeid ilmselt piisavalt.

2.1

Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 02. Detsember 2009, 00:09

Mõned anonüümsed jalad.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Õiged vastused :
1. Marie Antoinette - õigesti vastatud: 3/10
2. Footloose - õigesti vastatud: 7/10
3. Jaws - õigesti vastatud: 3/10
4. No Country for Old Men - õigesti vastatud: 8/10
5. Tôkyô zankoku keisatsu/ Tokyo Gore Police - õigesti vastatud: 3/10
6. Bin-Jip/ 3-Iron - õigesti vastatud: 4/10
7. Patch Adams - õigesti vastatud: 9/10
8. Brick - õigesti vastatud: 3/10


PUNKTID:

125p - Soprano
99p - eerik
94p - Ralf
91p - Spellbound
84p - LiveForThis
75p - hau
69p - Nowitzki
67p - KiiZ
60p - rauls, Forza
47p - breakout, IlseV
44p - kbong
33p - Garli
7p - Rain
5p - mr.Hyde, scorpion

Forza kirjutas:1. dunno.
2. On ilgelt tuttav, vastaks Nightmare on Elm Street
3. jalg. verine. vees. - Jaws?
4. Kindlalt No Country For Old Men
5. suht groteskne. kas see on see kurikuulus Teeth?
6. Kunagi ETV'st nägin ühte ka PÖFFil linastunud filmi, Bin-jip. Kas see ongi see? Meenutab seda igaljuhul.
7. Kunagi olen näinud, aga google'i abil leidsin. Patch Adams. Nii hull ei ole ju, ei tea, mida need Sopraanus ja Fletchu ajasid. Selgelt jääb muidugi tavapärasest joltilikust piltide tasemest allapoole.

Filmina on Patch Adams kuuldavasti ääretult halb, nagu mingi kombinatsioon heeringast, mis ülevalatud meega ning kaunistatud vahukoorega. Kokteil kõikidest lääguse erinevates vormidest. Ise mäletan filmi vaid TV3's pidevalt jooksnud reklaamide ulatuses. Robin Williams paneb kusekausid jalga, kummipali ninaks ning lõbustab väikseid vähihaigeid või muid armsaid surijaid. Vastus on aga googeldades täiesti leitav. Ja pildil on ju jalad, eriskummalised veel pealegi.

IlseV kirjutas:2. Footloose
Kommentaarium:
ma TEADSIN, et see on kaheksakümnendate film, isegi kui minu pakutu õige pole, sest teksade lõige ja jalavarjude stiil lihtsalt karjub selle dekaadi järele.

Iseendal mul tuli toda pilti nähes koheselt Footloos pähe, kuigi praegusel hetkel mäletan filmist vaid seda, et Trash arvustas seda üksvahe. Ohpagan, veel üks film lisandus püsivalt paisuvasse ja näiliselt termodünaamina seadusi eiravasse must-see listi.

rauls kirjutas:No, kui sa juba andsid paljuütleva lisavihje, pidin loomulikult 2. pildi kohta sulle vastuse saatma. Mina näen pildin Kevin Baconit ja vastan: "Footloose"

Ma polnud üleüldse kindel, et kuivõrd vabalt Kevin Baconi lisavihjelt tabab, sest see oli kiiruga netist leitud pilt. Ei osanud arvata, et kellelegi teisele too film kohe ette ei tule. Muidu aga, Kevin Bacon pn tõsiselt sümpaatne näitleja, heal meelel näeks teda tihedamini prominentsetes rollides.

17/3. voor:

Millistest filmidest pärinevad järgnevad kaadrid? (15p)

1.1 + 1.2 + 1.3
Pilt Pilt Pilt

2.1 + 2.2 + 2.3
Pilt Pilt Pilt

3.1 + 3.2 + 3.3
Pilt Pilt Pilt

4.1 + 4.2 + 4.3
Pilt Pilt Pilt

5.1 + 5.2 + 5.3
Pilt Pilt Pilt

6.1 + 6.2 + 6.3
Pilt Pilt Pilt

7.1 + 7.2 + 7.3
Pilt Pilt Pilt

8.1 + 8.2 + 8.3
Pilt Pilt Pilt

9.1 + 9.2 + 9.3
Pilt Pilt Pilt

10.1 + 10.2 + 10.3
Pilt Pilt Pilt

11.1 + 11.2 + 11.3
Pilt Pilt Pilt

12.1 + 12.2 + 12.3
Pilt Pilt Pilt

13.1 + 13.2 + 13.3
Pilt Pilt Pilt

14.1 + 14.2 + 14.3
Pilt Pilt Pilt

15.1 + 15.2 + 15.3
Pilt Pilt Pilt

Nagu varem öeldud, viimane voor toimub kolmes jaos. Ühe kaadri alusel arvatud film annab 3p, kahe kaadri alusel 2p ja kolme kaadri põhjal lahendatud filmide eest saab 1p. Kaadreid lisan iga 48h järel. Loodetavasti saavad kõik juba esimeses jaos punkte, kuid on ka filme mille lahendamiseks kulub rohkem kui vaid üks kaader. Neljapäeval 03.12.09 kell 23:00 saab viimane voor läbi. Lõplikud punktid, võitjad ja kogu muu mängu puudutava info koondan postituseks reedel.

Kõige viimast korda, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 04. Detsember 2009, 19:44

Õiged vastused :
1. Se7en - õigesti vastatud: 3+0+5/15
2. If... - õigesti vastatud: 2+3+1/15
3. Sunshine - õigesti vastatud: 5+1+1/15
4. Chinjeolhan geumjassi/ Sympathy for Lady Vengeance - õigesti vastatud: 4+0+1/15
5. Escape from New York - õigesti vastatud: 3+1+7/15
6. Shaun of the Dead - õigesti vastatud: 6+2+4/15
7. The Matrix - õigesti vastatud: 7+2+4/15
8. Ghost Dog: The Way of the Samurai - õigesti vastatud: 2+3+5/15
9. Monty Python and the Holy Grail - õigesti vastatud: 2+5+3/15
10. Blade Runner - õigesti vastatud: 0+4+2/15
11. Raising Arizona - õigesti vastatud: 2+0+3/15
12. The Fly - õigesti vastatud: 3+2+6/15
13. V for Vendetta - õigesti vastatud: 0+1+6/15
14. Eternal Sunshine of the Spotless Mind - õigesti vastatud: 2+2+8/15
15. Death Proof - õigesti vastatud: 3+9+3/15


PUNKTID:

155/185p - Soprano - osaletud voore: 17/17; arvatud filme: 139/155
134/185p - eerik - osaletud voore: 17/17; arvatud filme: 111/155
112/185p - Ralf - osaletud voore: 16/17; arvatud filme: 103/148

108/185p - Spellbound - osaletud voore: 17/17; arvatud filme: 102/155
107/185p - hau - osaletud voore: 13/17; arvatud filme: 89/124
101/185p - LiveForThis - osaletud voore: 16/17; arvatud filme: 95/147
88/185p - KiiZ - osaletud voore: 17/17; arvatud filme: 76/155
79/185p - Nowitzki - osaletud voore: 15/17; arvatud filme: 74/139
75/185p - Forza - osaletud voore: 17/17; arvatud filme: 71/155
74/185p - rauls - oaletud voore: 17/17; arvatud filme: 71/155
65/185p - IlseV - osaletud voore: 16/17; arvatud filme: 56/147
62/185p - breakout - osaletud voore: 14/17; arvatud filme: 51/120
53/185p - kbong - osaletud voore: 7/17; arvatud filme: 47/77
44/185p - Garli - osaletud voore: 12/17; arvatud filme: 41/119
10/185p - Rain - osaletud voore: 7/17; arvatud filme: 9/61
10/185p - scorpion - osaletud voore: 3/17; arvatud filme: 9/38
5/185p - mr.Hyde - osaletud voore: 1/17; arvatud filme: 5/7

Nagu öeldud, puhtalt puntkidega väljateenitud auhinnad lähevad esikolmikule. Lisaks sellele sai koostöös Sopranoga loositud üks eriauhind kõigi ülejäänud osavõtjate vahel.
Ma ei tea, kas numbril 50 on sinu jaoks mingi positiivne tähendus, aga five-o koostöös 50 Cent'i ja ülejäänud sarnasetega presenteerib: TA-DAAAA - IlseV!

Garli kirjutas:1 - Se7en. Film küll hiljuti uuesti vaadatud ning kindel 10/10 ja üks lemmikutest samuti, kuid esimesed kaks kaadrit ei ole arvatavasti eriti meeldejäävad, sest ära ei suutnud tunda. Kuigi esimene kaader tänu vihmale on tegelt üliobvious. Aga pärast viimase kaadri nägemist polnud enam kahtlustki, mis filmiga tegu on.
5 - Escape from New York.
7 - The Matrix loomulikult. Blue pill or red pill?
9 - Tänu viimasele kaadrile tundsin ära. Monty Python and the Holy Grail. That's just a flesh-wound.
13 - V for Vendetta. Eks see, et filmi pole kaua näinud, sai takistuseks ära tundmisel. Viimase kaadri põhjal õnneks tajusin selle vforvendettaliku feelingu ära ning panin suhteliselt umbropsu Youtube'i otsingusse "v for vendetta domino" ning sain oma feelingule kinnitust. Tegu muide suurepärase filmiga!
14 - Pole küll näinud, kuid peaks olema Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Se7eni osas vaidleks veidi vastu. Esimene kaader on tõesti rohkem meeleolu ja atmosfääri teema, pole kõige kergem ja seepärast selle eest kolm punkti saigi. Teine kaader on algustiitritest ja ma ei kujuta ette, kuidas neid unustada annab. Ülisobilik sissejuhatus filmile.

scorpion kirjutas:Osalesin küll mängus suht vähe, aga tänud siiski vaevanägemise eest!

Thanks a bunch, mate!

Soprano kirjutas:Finaal oli hästi koostatud, sest ei tundnud mõndasid oma lemmikfilme isegi kahe pildi põhjal ära. Viimaste piltidega oli küll doh moment.
Mäng oli muidugi (Y) Veel parem, kui konkurents oleks tihedam olnud, aga mis mul ikka kurta. Jolt peaks täpsemalt teadma mitut filmi ma mängu jooksul ära ei tundnud... üle 10 kindlasti ja tavaliselt teadsid neid teised mängijad.

Tänud sullegi. Kasutasin enda arvates statistilisi andmeid päris muhedalt, arvud peaks peegeldama nii edu, osavõttu kui ka suhtelist resultatiivsust.

eerik kirjutas:11. film on ilmselt hoopiski Raising Arizona. 6. ja 13. jäävad minu jaoks esialgu müsteeriumiteks ning ma ei viitsi enda aega ka nende otsimise peale raisata. Kui lõpuks kellelegi ühe-kahe punktiga alla jään on muidugi kahju, aga ega ma võimalikult head kohta taga ei aja. Olen juba niigi õnnelik, et nii võrd hästi läinud on. Hea mäng oli.

Edumaa on üsna kindel. Tänud komplimendi eest.

rauls kirjutas:Huvitav mäng oli! Teinekord mõne vooru kallal nägin mitu tundi vaeva. Positiivne on selliste mängude puhul ka see, et niimoodi vastuseid otsides, saab ennast natuke haritud filmide alal. Igatahes, suur aitähh vaeva näegmise eest!

Uhh, oled musternäide heast vastajast. Reeglina pakkusid kõikidele filmidele midagi. Vahel läksid aimdused paremini täppe, vahel mitte niiväga. Tänud ja aitäh püsiva osavõtu eest.


Ralf kirjutas:2. Peaks olema "O Lucky Man!", mida McDowell ise peab oma teiseks parimaks filmiks.
4. Too mask oli jube tuttav ja lõpuks meenus, et selline oli "Casshernis".
5. Uskumatu, et mul oli tarvis Kurt Russelli näha, et taibata, et tegu on "Escape from New Yorkiga".
8. Viimane pilt oli väga hea vihje... "Ghost Dog: The Way of the Samurai". Kahju, et tollal, kui Jarmuschi Box Set veel mu käes oli, see vaatamata jäi.
9. Mõistagi "Monty Python and the Holy Grail".
11. "Raising Arizona"
14. "Eternal Sunshine of the Spotless Mind". Miskipärast pole see film kunagi istunud.
15. Obvioosselt "Death Proof".

Mul Eternal ikka veel üks lemmikfilme. Üks sõber, kes tahab selle põhjusi mõista on vabatahtlikult vist juba neli-viis korda üritanud seda filmi vaadata, kuid on alati niivõrd hullusti pettunud, et ei viitsi lõpuni vaadatagi.

KiiZ kirjutas:Tore mäng oli, sain novembriõhtuid sisustada, kuigi lõpus hakkas jõud veidi raugema. Siiski mõnus umbes pooleaastaste intervallidega seda tüüpi mängudest osa võtta. Sain ka paar filmi, mida vaadata, nii et igati vägev ettevõtmine.
Ei tea, kas Nowitzki jäi lõpuks siiski peale, vahepeal sai pikalt viigis oldud.

Peaagu kõigil mängijatel kadus lõpus mänguisu märgatavalt. Pikkus sai jah paras... häid kaadreid jäi veel tohutult kasutamata, kuid mis teha.

IlseV kirjutas:Hea mäng oli, härra.

Good luck to you
&
some luck to me - IlseV

Good luck to you
&
22.222....% luck to me - IlseV.

Good luck to you
&
a little luck to me - IlseV

Profit sharing:
3/3 luck to you
&
1/3 luck to me - IlseV

More luck to you
&
+1/15 profit to me - IlseV

Stay-healthy-luck to you
&
get-better-luck to me - IlseV.

Bullseye luck to you
&
Lucky Luke luck to me - IlseV

1-2-3-waltz-step luck to you
&
to me- IlseV

Good luck to you,
&
good, but better-next-time luck to me - IlseV


Nii mitmes variandis, ja võibolla enamgi - kiiruga postkasti kammides võis miskit märkamata jääda, lõpetas oma kirju IlseV.

IlseV kirjutas:Misiganes numbriga voor
Kümps!
Üheteistkümnes kuu on november
12 vihast meest arvavad ära 8 filmi.
Kolmteist ja ree..laupäev
Chapter 14: Split-screen issues
Tsiteerides poplaulu ei veetnud 15 magamata ööd 15-da vooru kallal
16 jalga liiguvad vabalt küll, isegi sajajalgsel
Fi-ve-fo-finaal!


See "Misiganes numbriga voor" ajendas mind rooma numbritest loobuma. Palusin Sopranol postitused tagantjärgi parandada ja sealt edasi läks üheselt ja arusaadavalt. Preemiaks sain IlseV'lt kirju püsivalt originaalsete pealkirjadega - profit exchange. Kirjade ootamine muutus oluliselt põnevamaks.


Lisaks ütlen, et mängu koostamisel oli minu eesmärk pakkuda veidi muhedat meelelahutust pimedateks õhtuteks ning näiliselt läks see korda. Kui kellegi must-see nimekirjad täienesid, siis see on totaalne lisaboonus. Mul endal oli ka neid kaadreid valides tihti selline tunne, et WTF - pole seda filmi veel näinud, kuid see üks pilt paistab nii jabur, et nüüd tahan tead saada, millega tegu.

Ja siit küsimuse juurde, mida mängu kestel korduvalt esitati. Kust pärinevad kõik need kaadrid? Ma ütlen ausalt, et ma poleks neid googeldades kokkuostida viitsinud. Lisaks sellele oleks kuidagi ilmne, et siis saab samu märksõnu kasutades (ja mis teha, ühes kaadris on infot küllalt piiratult ja seepärast on suht paratamatu, et oleksime samu asju jälginud) nendeni küllalt hõlpsasti jõuda.

Impulsi, mängu korraldamiseks, sain portaalis WTM. Nagu seda lehte uurides isegi avastate, piltide päritolu teadasaamiseks tuleb pealkirju ise teada, see leht kas kinnitab või lükkab tagasi.
Siit kaks asja. Esmalt - minu jaoks on selle mängu suurim puudus see, et sain küsida vaid neid filme, mida ise tean. Teiseks - püstitasin iseendale reegli, küsisin vaid neid kaadreid, mille päritolu ise ühe arvamisega tuvastada suutsin. Seepärast oli mul raskustaset kohati keeruline tunnetada.

Igatahes, kui otsustate selle mänguga ka edaspidi aega sisustada mainitud portaali kaudu, siis võite minugi sõprade hulka lisada. Kasutajanimi sama mis filmiveebis - jolt.

Veel üks kord, suur aitäh, et viitsisite mängus osaleda! Voorude koostamine oli üllatavalt ajamahukas, kuid siiski väga lahe kogemus!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Eelmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist