2007 aasta parimad filmid

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 11. Jaanuar 2008, 18:18

1. Zodiac
18. No Country for Old Men
70. Michael Clayton
74. There Will Be Blood
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas silx » 11. Jaanuar 2008, 21:44

1. Zodiac
18. No Country for Old Men
70. Michael Clayton


74. There Will Be Blood
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 11. Jaanuar 2008, 22:17

1. Zodiac
18. No Country for Old Men

Jätke "Zodiac" ja ma saadan teile karbi komme. Ilma naljata!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 11. Jaanuar 2008, 23:06

Ma ei saa seda otsust teha kahjuks. Country nägemata.
Iseenesest oleks omamoodi lahe, kui kõige esimene pakutud film ka võidaks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 11. Jaanuar 2008, 23:08

No teiste ära ostmine ja mõjutamine on nüüd küll väga hale...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 11. Jaanuar 2008, 23:30

Enne kui see teema automaatselt peale mängu lõppu lukku pannakse, mainiksin, et neljast viimasest filmist on 3 tükki (Clayton nägemata) mu top 4. Nii et vahet pole, mis võidab, lõppu jäid ikka head filmid.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 12. Jaanuar 2008, 01:10

Ise loomulikult seda otsust ei tee, tahaks näha, kes selle koorma enda peale võtab...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas mad3in3stonia » 12. Jaanuar 2008, 01:14

Soprano kirjutas:Ma ei saa seda otsust teha kahjuks. Country nägemata.
Iseenesest oleks omamoodi lahe, kui kõige esimene pakutud film ka võidaks.

Sama siin otsust teha ei saa kuna "No Country for Old Men" on nägematta
kuid "Zodiac" on nähtud ja see film vääriks küll v6ittu...
aga mina seda otsust tegema ei hakka :))
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi

PostitusPostitas Forzelius » 12. Jaanuar 2008, 02:28

Ma hakkaks naerma, kui selle valiku teeb inimene, kes on mingi just liitunud ja pole kumbagi näinud. Ühesõnaga mõni roheline...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 12. Jaanuar 2008, 14:24

18. No Country for Old Men


Mõlemad on väga head filmid, kuid valisin enda jaoks meeldivama... Ärge mind nüüd vihake.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas silx » 12. Jaanuar 2008, 15:34

ise oleks sama valinud ja kui oleks ka zodiac võitnud poleks vahet olnd.Aga ma arvan et võitis üks parimaid filme nigunii.kui mitte parim. :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Storm » 12. Jaanuar 2008, 21:03

Forza kirjutas:Ma hakkaks naerma, kui selle valiku teeb inimene, kes on mingi just liitunud ja pole kumbagi näinud.

Ma hakkan ise hoopis naerma. Ma ei saa nagu aru, kuidas saad sa liitumiskuupäeva järgi öelda, kas inimene on näiteks mõni filmikriitik või 7 aastane laps? Seda enam, et kas ta on filmi näinud või mitte. Vabandust! Aga sellised mängud on naguinii nii subjektiivsed, et õudne. Kurat, kui MULLE meeldib mõni film, mis pole näitekst imdb top 250-s ja kui olen näinud ära filmi, mis asetseb kuskil tipus ja mulle see ei meeldi, siis ma ka eemaldan selle, mis mulle ei meeldi. Ja mind ei huvitaks karvavõrdki, kui keegi sinusugune tuleks ütlema, et see polnud kaugeltki mitte parim film. Igaüks teab ju ise endamisi, mis tema arvates parim on.
Ja siis veel see asi, kuidas kurat te näete selliseid filme, mis näiteks alles kuuaja pärast kinno jõuavad? Lihtsalt tahaks ise ka teada. Saan aru, et tõmmates (või on ka muid mooduseid?, seda tahaksingi teada, ja kui on, siis mis need oleks), aga kas nende filmide kvaliteet on tõesti siis vaatamist väärt?
Kas ma olen siiamaani valesti aru saanud, et selleni, et korralik dvd-rip välja tuleks, läheb ikka natuke aega-ühesõnaga kuni dvd välja tuleb?
Ja no kui te isegi olete need filmid kaameraga üles võetud versioonidena ära näinud, siis siinkohal pole mul enam midagi öelda :pööritus: .
Forza kirjutas:Ühesõnaga mõni roheline

Ma ei saanud pärishästi aru, mida sa selle rohelise all silmas pidasid. Inimest, kes sinu arvates, ei jaga "headest" filmidest midagi (pole neid näinudki) või inimest, kes on selles foorumi lihtsalt hilja avastanud?
See teeb siis sinust mingi all-stari või superstari :D ? See, kui sa kunagi juhtusid siin endale kasutaja tegema ja kogusid kähku endale 1000+ postitust ei tee sinust veel mingit "tegijat", vähemalt minu silmis mitte.

Aa, ja siinkohal tahaks küsida, kas mõni kasutaja/moderaator oskab öelda, mis sai sellisest kasutajast nagu V aka max?

Aa, ja siis tahtsin veel öelda, et ise kahjuks ei tea, kas võitja oli "õige" või mitte, sest film jõuab kinodesse ju alles veebruaris...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 12. Jaanuar 2008, 21:41

Ma ei taha poolt võtta, aga fakt on see, et auhinnahooajal on peaaegu kõik parimad filmid internetis dvd kvaliteediga saadaval. Jah, ja filme on enne widereleasi võimalik ka kinos ära näha. Näide: eelmine kuu nägin There will be bloodi.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 12. Jaanuar 2008, 22:12

Storm kirjutas:
Forza kirjutas:Ma hakkaks naerma, kui selle valiku teeb inimene, kes on mingi just liitunud ja pole kumbagi näinud.

Ma hakkan ise hoopis naerma. Ma ei saa nagu aru, kuidas saad sa liitumiskuupäeva järgi öelda, kas inimene on näiteks mõni filmikriitik või 7 aastane laps? Seda enam, et kas ta on filmi näinud või mitte. Vabandust! Aga sellised mängud on naguinii nii subjektiivsed, et õudne. Kurat, kui MULLE meeldib mõni film, mis pole näitekst imdb top 250-s ja kui olen näinud ära filmi, mis asetseb kuskil tipus ja mulle see ei meeldi, siis ma ka eemaldan selle, mis mulle ei meeldi. Ja mind ei huvitaks karvavõrdki, kui keegi sinusugune tuleks ütlema, et see polnud kaugeltki mitte parim film. Igaüks teab ju ise endamisi, mis tema arvates parim on.
Ja siis veel see asi, kuidas kurat te näete selliseid filme, mis näiteks alles kuuaja pärast kinno jõuavad? Lihtsalt tahaks ise ka teada. Saan aru, et tõmmates (või on ka muid mooduseid?, seda tahaksingi teada, ja kui on, siis mis need oleks), aga kas nende filmide kvaliteet on tõesti siis vaatamist väärt?
Kas ma olen siiamaani valesti aru saanud, et selleni, et korralik dvd-rip välja tuleks, läheb ikka natuke aega-ühesõnaga kuni dvd välja tuleb?
Ja no kui te isegi olete need filmid kaameraga üles võetud versioonidena ära näinud, siis siinkohal pole mul enam midagi öelda :pööritus: .
Forza kirjutas:Ühesõnaga mõni roheline

Ma ei saanud pärishästi aru, mida sa selle rohelise all silmas pidasid. Inimest, kes sinu arvates, ei jaga "headest" filmidest midagi (pole neid näinudki) või inimest, kes on selles foorumi lihtsalt hilja avastanud?
See teeb siis sinust mingi all-stari või superstari :D ? See, kui sa kunagi juhtusid siin endale kasutaja tegema ja kogusid kähku endale 1000+ postitust ei tee sinust veel mingit "tegijat", vähemalt minu silmis mitte.

Aa, ja siinkohal tahaks küsida, kas mõni kasutaja/moderaator oskab öelda, mis sai sellisest kasutajast nagu V aka max?

Aa, ja siis tahtsin veel öelda, et ise kahjuks ei tea, kas võitja oli "õige" või mitte, sest film jõuab kinodesse ju alles veebruaris...


Tere, Storm! Nii tore on sinuga jälle rääkida.
Ma jätsin ühe asja täpsustamata. Kui ma mõtlesin sellist just liitunud inimest aka rohelist, siis pidasin ma silmas inimest, kes on mingi Deppi ilge fänn või mingi kasutajanimega saw4rules... Ütleme nii, et kasutajanime põhjal on ka võimalik väga edukalt öelda, millise filmimaitsega kasutajaga tegu on...Ja kui mõni eelmainitud tegelane peaks eemaldama mõne sellise filmi, siis, jah, minu arust ei ole see adekvaatne...

V kohta niipalju, et arvan et ta lahkus, sest nägi, et ta pole pop siin...

Loodan sinuga varsti jälle rääkida...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist