Auhinnaline filmimäng - august 2018 (kokkutuleku eri)

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

Auhinnaline filmimäng - august 2018 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Soprano » 01. Detsember 2018, 10:34

Pilt

Üks asi, mida ma üldse ei salli, on võlgu olemine. Tahan alati esimesel võimalusel võla tagasi maksta. Kahjuks selle postituse võlg seisis mu õlgadel üle kolme kuu. Vähemalt on märgata progressi, sest eelmine aasta tegin kokkuvõtte 31. detsembril. Ma ei unustanud seda võlakohustust kordagi, erinevalt näiteks maailmakuulsast režissöörist, kes lubas kokkutuleku teemasse postitada, kui tema värskeim teos IMDb'sse ilmub. :'( https://www.youtube.com/watch?v=XT9WugSs9EY
Enne minu viktoriini tegi eelnevalt mainitud režissöör sama ülesehitusega viktoriini nagu eelmine aasta, kus pidi ütlema sekundi täpsusega mingi hetke küsitavast filmist ja siis lasti sealt kohast heli 10 sekundit. adi, mina ja Priit panime selle kinni!

KÜSIMUSED
VASTUSED

Punktitabel
(maksimum 40p)

33p - Ralf, Kickflick
29,5p - arterial, Spellbound (1p oli lugemata jäetud)
26p - adi, Ronet (1p oli lugemata jäetud; raske oli boonusvooru vastustest aru saada)
25,5p - LiveForThis, hint, Wolle (ma ei andnud Right Boys eest 0,5p)
23p - lostinthemist, Priit
19p - evatsikk, Katrina + Eliise, kes aitas väidetavalt esimese küsimusega (panin 0,5p juurde Feige küsimuse eest)

Viktoriinide sõltlane Forzelius_wrk vastas hiljem eraviisiliselt ja sai 19,5p. Soliidne tulemus, sest ma ei andnud ühtegi vihjet. Queen'i omale andsin, aga ta ei tundnud ikka ära. Unenägusid ta ei hakkanud pakkuma, sest "oleks loto", aga lasin tal ühte hoolikalt lugeda ja tundis ennast ära.

Vastuste lehed:
Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Kõva tulemus, Ralf ja Kickflick! Hea meel, et ükski küsimus ei jäänud õige vastuseta. lostinthemist ja Priit on meie unenägude eksperdid ehk ainus tiim, kes sai boonusvoorus 100%. Võidutiim teadis jällegi kõiki RPO postereid. Kohapeal ma muidugi andsin osadele raskematele küsimustele vihjeid juurde, sest ei tahtnud nulliringe. Näiteks #13 ütlesin, mitu tähte on bändi nimes ja seda teadiski vaid 1 tiim. Rääkides bändidest, siis "kohustuslik" Queen'i küsimus valmistas üllataval kombel raskusi ja ma andsin seal ka mõned vihjed. Lõpuks arvasid õige filmi ära pooled tiimid, hea seegi. Tore oli see, et me hiljem vaatasime sama filmi, sest see oli üks minu soovitustest.

Naljakas kokkusattumus on olnud filmide lavastajate küsimustega. Eelmine aasta küsisin Bohemian Rhapsody lavastajat, kes viktoriini ajal oli Bryan Singer, aga mõned kuud hiljem ta ei ilmunud enam võtetele kohale. Filmida oli jäänud siis paar nädalat ja selle töö võttis üle Dexter Fletcher. Selles viktoriinis tahtsin teada järgmise Bondi filmi lavastajat ja vaid paar päeva peale kokkutulekut tuli selline kurb uudis. Olin filmi osas just põnevil tänu talle. Nüüd pole sellest projektist mõnda aega midagi kuulda olnud. Kelle ma järgmine aasta vallandan? :ülivihane:

Üritan järgmine aasta viktoriini varem valmis saada. Kuigi suurem osa oli tehtud, siis pidin paraku jälle kokkutulekul seda lõpetama (nt. boonusvooru küsimusi valima). Vastuste slaidid tegin ka seal nullist ja paratamatu perfektsionistina kulutan alati välimuse jms. timmimisele liiga palju aega. MEELDETULETUS järgmiseks aastaks: teha etteantud vastuste lehed ja printida need välja, et oleks lihtsam kontrollida.

Boonuseks (või kui tulla tagasi võla teemase siis intressiks) mõned pildid viktoriinilt ja auhinnatseremoonialt:
Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2018 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Soprano » 02. Detsember 2018, 05:13

Muide, mind huvitaks, millised küsimused teile enim meeldisid. Mõtlen just stiililiselt, et milliseid võiks tulevikus veel küsida. Tahtsin teha suhteliselt erinevaid stiile, alates klassikalistest piltidest lõpetades valikvariantidega. Mulle endale meeldis vist enim see nn. loogikaküsimus ja mäletan, et ma mõtlesin, kui kerge või raske see on, sest olenes paljuski, mis filmid ma sinna loetlen.

Tean, et Forzeliusele ei meeldi filmiuudistel/tulevatel filmidel põhinevad küsimused ja tahab klassikalist filmide triviat. Seekord te pääsesite näiteks küsimusest "Millise klassikalise Eesti lasteraamatu põhjal ilmub 2020. jaanuaris täispikk animatsioon?". Just hiljuti on see film rohkem meediast läbi käinud (posteri ja teaseriga), aga augustis tundus see küsimus raske ja otsustasin välja jätta. Mul on selliseid mustandi kujul küsimusi veel talletatud ja ilmselt viskan mõned järgmine kord sisse.

Kindel on see, et midagi ma küsin alati Filmiveebiga seoses, olgu need siis toitude pildid, põnevad juhtumised või unenäod. Boonusvoor on alati mõeldud niisama huumorina ning ei eeldagi, et keegi neid 100% peaks teadma, kuigi lostinthemist ja Priit tõestasid seekord vastupidist. (Y)

Igasugune tagasiside siia on teretulnud, aitäh!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2018 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Ronet » 04. Detsember 2018, 17:31

Heliküsimused, pildiküsimused, mash-up postrid etc ja lühikesed küsimused on alati teretulnud. Seda puhtalt promille arvesse võttes. Unenägude küsimused on ka selge peaga suht mälukad. :(

Aga äkki oleks kergem juba praegu tegema hakata? St et kui mingi mõte-küsimus peaks tekkima, paned kohe sahtlisse Wabaduse-Kaupo stiilis nt.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2018 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Soprano » 04. Detsember 2018, 21:44

Ronet kirjutas:Aga äkki oleks kergem juba praegu tegema hakata? St et kui mingi mõte-küsimus peaks tekkima, paned kohe sahtlisse Wabaduse-Kaupo stiilis nt.

Kogusingi neid eelmine aasta nii. Mitte küll sahtlisse, aga notepadi. Ilmselt alustan selle protsessiga jälle kuskil uue aasta sees.

Mulle endale heliküsimused eriti ei meeldi. Väga tihti viktoriinidel olen küsitavat filmi kunagi näinud, aga dialoog ei tule tuttav ette. Rääkimata sellest, kui pole filmi näinudki, siis on ainult abiks näitleja äratundmine, aga ka see ei pruugi alati õnnestuda ja siis ongi nulliring suhteliselt garanteeritud. Lühikeste küsimuste all mõtlesid, et ei peaks romaani lugema? Püüdsin küll väga napisõnaliselt neid küsida, sest vihkan pikki lohisevaid küsimusi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2018 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Kickflick » 25. Detsember 2018, 13:36

Üldiselt jah.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2018 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Soprano » 30. Detsember 2018, 17:15

Aitäh Ronet ja troll.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24


Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron