Auhinnaline filmimäng - august 2017 (kokkutuleku eri)

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

Auhinnaline filmimäng - august 2017 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Soprano » 31. Detsember 2017, 06:59

Pilt

Aasta viimasel päeval on paras aeg üks võlg likvideerida. Osaliselt on mul hea meel, et selle viktoriini kokkuvõtte tegemisega nii kaua viivitasin, sest vahepeal on elu edasi läinud ja nt. üks vastus on juba muutunud... mõtlen siis küsimus nr. 5 lavastajat, aga ruttan asjadest ette.

Kahesed tiimid selgusid taas loosi teel. lostinthemist tegi enne mind oma filmide heliklippide arvamise mängu, mille reeglid saime ühiselt paika võib-olla alles kuskil mängu keskel, aga oli mõnus ja kohati ääretult frustreeriv oma halle ajurakke nende tuntud filmide random klippidega testida. Tema mängu tulemusi ma enam ei mäleta ehk jään siinkohal ainult enda mängu punktitabeli juurde. Mina olin muidu losti mängus hinti ja Spellboundi tiimis ning minu mängus võttis lost üle tuusla koha moodustades Ronetiga nii Cool'ide tüüpide TIIMi ®. Kohapeal me lõime lõpuks mõlema mängu punktid kokku ja selgitasime ultimaatsed võitjad, kes võisid olla hint ja Spellbound, sest ma nagu mäletaks, et viskasin selle üle lolli nalja, et teen endale ka auhinna vms.

Nüüd aga küsimused + GIFid, kes tahavad mälu värskendada või neile, kes kohal ei käinud, kuid tahavad end proovile panna. Vastused.

Mõned selgitused. Viktoriin sai sõna otseses mõttes viimasel minutil valmis. Näiteks GIFid valisin väga põhjalikult ehk guugeldasin "movie gif" ja võtsin esimesed mis tundusid okeid. Nende arvamisega üldiselt raskusi polnud ka. Kui ma ei eksi, siis päris nulliringi polnud mitte ühegi küsimusega. Nr. 11 random küsimus arvati isegi üllatavalt palju ära. "Eva küsimus" tuli lihtsalt meeleheitest, kui oli vaja kiirelt veel ühte küsimust ja kasutasin oma abikaasa... abi. Tema boonuseks oli tal sellega 1 kindel punkt garanteeritud ehk onupojapoliitika oma parimas vormis vms. "Tarmo küsimuse" tagamaa on väga hägune, aga kui ma temast õigesti aru sain, siis ta tahtis viktoriinis mingit 50/50 küsimust. Ma siis koostasin lampi ühe kahe valikvastusega küsimuse kasutades LotRi triviat. Tarmo ise muidugi viktoriinis ei osalenud ja ta vist ei tea siiamaani, et ma sellise küsimuse panin.


Punktitabel
(maksimum 38p)

30,5p - lostinthemist, Ronet (lugesin punktid mitu korda üle, parandaja oli lehel 1 punkti vähem pannud, aga tulemust see ei muuda)
26,5p - Forzelius, MaarjaHi
25p - Jolt, LiveForThis
24p - hint, Spellbound
19,5p - adi, arterial (nendel oli parandaja De Niro+Scorsese küsimuses 2p rohkem pannud, mis tähendab, et jagate rõõmsalt viimast/eelviimast kohta!)
19,5p - evatsikk, Rasmus


Vastuste lehed:
Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Ehk siis Cool'id tüübid lostinthemist ja Ronet, saate minu kulul kinno minna, aga soovitatavalt Forum Cinemas omadesse, et saaksin enda kontole pileteid juurde, sest olen jälle Kinofänni peale langenud. :(
Valige film, seanss ja võtke minuga mingit pidi ühendust. Auhind on tähtajatu, sest üks tüüp on atm Lõuna-Koreas...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2017 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Ronet » 31. Detsember 2017, 11:19

Väga lamp. Arvasin, et vedasin losti alt ja jäime viimaseks vms. Katsun siis midagi välja mõelda!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2017 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Soprano » 31. Detsember 2017, 17:50

Muide teie tiimil oli kõige eeskujulikum teadmine boonusvoorus. Ühte neist polnud teil muidugi raske arvata, aga hea töö ikkagi!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2017 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Ralf » 02. Jaanuar 2018, 02:13

Huvitav, et nii mitmed arvasid, et just mina ananassi lõigates ennast vigastasin. Ma pole elus ühtegi ananassi ostnudki, rääkimata lõikamisest. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2017 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas Soprano » 02. Jaanuar 2018, 05:12

Ralf kirjutas:Huvitav, et nii mitmed arvasid, et just mina ananassi lõigates ennast vigastasin. Ma pole elus ühtegi ananassi ostnudki, rääkimata lõikamisest. :irw:

JazZ- pakuti ka 2 korda. Järelikult keskmine Filmiveeblane teile ananassi lõikamist ei usaldaks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Auhinnaline filmimäng - august 2017 (kokkutuleku eri)

PostitusPostitas JazZ- » 02. Jaanuar 2018, 16:37

Soprano kirjutas:
Ralf kirjutas:Huvitav, et nii mitmed arvasid, et just mina ananassi lõigates ennast vigastasin. Ma pole elus ühtegi ananassi ostnudki, rääkimata lõikamisest. :irw:

JazZ- pakuti ka 2 korda. Järelikult keskmine Filmiveeblane teile ananassi lõikamist ei usaldaks.


See ka naljakas samal põhjusel, mis Ralf enda kohtagi välja tõi: pole samuti elus ühtegi ananassi ostnud, lõikamisest rääkimata (sest ma ei söö ananassi). Aga noh, kedagi selle pakkumise eest hukka mõistma ka ei hakka, sest võib-olla arvati, et teen lihtsalt mõrvamisstseenile heliriba.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist