Auhinnaline seriaalimäng - juuni 2010

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 19. Juuni 2010, 00:21

Vastused:
"Big Train" (1998-2002) - õigeid vastuseid: 6/20
"The Fast Show" (1994-1997, 2000) - õigeid vastuseid: 8/20
"The League of Gentlemen" (1999-2002) - õigeid vastuseid: 5/20

Jeeee, lõpuks siis üks korralik pähkel. Peate rohkem Inglise seepe vaatama!
Ja Potter FTW nagu mitmest vastusest selgus? :P

Tänased kohustuslikud klipid:
Starecam ja Replay on ikka geniaalsuse tipp
Kindlasti üks tuntuim Big Train sketch
The Fast Show - Johnny Depp
What's all this shouting? This is a local shop for local people, we'll have no trouble here


Kommentaarid:
Spoiler :
JazZ- kirjutas:Hei, Soprano!
Kus on Cougar Town??? Saada koordinaadid privaga.

1) "Big Train" - Ei kommentaari.
2) Esimese hooga oleks tahtnud üldse "Pushing Daisies't" pakkuda, sest millegipärast meenutab Paul Whitehouse sellel pildil kohutavalt vanemat Ned'i ( või Lee Pace'i). Jõudsin siiski järeldusele, et vast ei ole siin CGI'd või mingit muud säärast filmitrikki kasutatud, et Lee Pace'i tunduvalt vanemaks muuta, kui ta hetkel on ja otsustasin keskenduda hoopis teisele näitlejale pildil. Kasutasin siis publiku abi ja näitasin pilti õele, kes ütles, et tema arvates on see onu natuke Harry Potteri moodi. Ehk siis lõpetuseks võiks öelda, et ma TEADSIN, et kunagi tuleb päev, kui Harry Potter mu hädast välja aitab. Või noh… Arthur Weasley, same diff. „The Fast Show

3) Ok, pärast teist pilti lootsin, et äkki see voor on omamoodi „Harry Potter'i“ eri, sest pildi paremas ääres olev tädionu meenutas kohutavalt Peter Pettigrew'd (või Timothy Spall'i). Aga ei olnudki „Harry Potter’i“ eri. I AM DISSAPOINT. Vähemalt oli kasu sellest kahe nädala tagusest „Psychoville’i“ pildi tundide pikkusest jõllitamisest, sest kui olin lõpuks järeldusele jõudnud, et see ikkagi ei ole Timothy Spall, oligi järgmine seostuv lõust Steve Pembertoni oma. „The League of Gentlemen

Kadii kirjutas:Ei kirjutanud üleelmisel erilise kommentaare, sest olin tuttava juures ja ei tahtnud väga nolife välja paista :D Kõik niigi mõnitasid, et läksin feissbuuki kalu söötma vms.
Eelmise mängu kohta nii palju, et fakkkk teise vastusega, ma panin juba korra Seinfeld kirja ja siis kustutasin ära, ise ei tea ka, miks.

1) Esimesena vaatasin, et seda ma olen näinud. Siis ma mõtlesin, et kas sa oled mingi eesti multika siia vahele toppinud või. Siis mõtlesin Mothy Pythoni peale ja juutuubisin ja juutuub ütles mulle, et see on hoopis Big Train. ETV on ikka väärt kraami näidanud aegade jooksul.

2) Mu potterivaimustusest on ükskord kasu ka :D Tundsin ära Mr.Weasley paremal ja natuke iiiemmdeebeetamist ja vastus olemas: The Fast Show.

3) Ja no sellest on ka kohe aru saada, et see sari on miski briti must huumor, neil on kohe mingi selline fiiling :D Ja ma olen seda raudselt näinud ja ilmselt jälle ETV pealt. Aga mul ei tule nimi meelde :( Nimekirjast ei tulnud ka ükski tuttav. Mäletan ainult, et mingi saiko küla oli. Nojah :(

IlseV kirjutas:Esimene mõte oli, et esimene seriaal on hoopis Postimehe koomiksiosakonnast välja lõigatud ja mingite petekatega sarjaks digimuudetud. Aga kiirel kontrollimisel ei leidnud ma mürakarudest ega hagar hirmusest ühtegi sarnast tegelast nondele kahele, kes miskipärast esimesena meenutavad Abraham Lincolni ning Seda Teist. Aga kuna ma Abe'i ja Selle Teise varasemaid cameosid väga ei tea, siis äkki nad on koos mänginud Superjail!'is vms.

Blond-mees-kelmika-juukselahuga on kuidagi t u t t a v. Mis peaks tõenäoliselt ka sarja leidmise võimalikumaks tegema (noh, kui mitte arvestada neid Danny Devito'sid ja Stephen Fry'sid ja David Duchovny'sid, kelle puhul õiget sarja on võimatu leida - vähemalt minul). Aga nagu ikka, ei tule üldiselt koos tuttavate nägudega piisavalt kiiresti ka nimed kaasa. Enne peab keegi peas LUMOS karjuma (et aju valgustatud saaks) ja siis meenub Arthur Weasley hetkega. Nii et äkki seekord saab õige pildi õige seriaaliga sobitada, mis võiks olla The Fast Show.

Tundub, et kolmas snäp on jälle Psychoville'st. Ja kui ei, siis see kuugar suutis küll kõik eelmised kuugarlikud snäpid kuugari moodi ära petta.

ingrids kirjutas:Haa ja oligi petekas, ma oleksin ju võinud üle kontrollida, kas on ikka Seinfeld, sest see tundus kohe kahtlaselt lihtne, aga ma lihtsalt ei viitsinud. Aga ei hästi, et nii lihtsalt haneks suutsid tõmmata:D Kuule, aga kuna sa päriselt kuugarit küsid?:P

Tänased kesised vastused on siinsamas:

1.
2. Et üldse midagi pakkuda, siis pakun Yes, Prime Minister
3. The League of Gentelmen's Apocalypse

Oeh jah, ei ole jaksu rohkem otsida täna enam, nii et saadan need ära, mis on.

Jolt kirjutas:1. Big Train -ma olen wanking at the office'i sketsi vaadanud umbes vähemalt nii mitu korda, et ajaliselt annab terve sarja vaatamise mahu kokku. Big Traini täie, mida ma olen juba aastaid vaadata planeerinud.
2. The Fast Show - Johnny Depp + The Fast Show on pure win.
3. The League of Gentlemen - teadsin, et olen sarnaseid tüüpe kuskil näinud (ilmselt sinu blogis) ja tuima otsimise peale leidsin õige vastuse üles. 3 minutes well spent.

Samu tüüpe nägid sa 3. voorus arvatavasti.

lendav kirjutas:1. Big Train - väga meeldis omal ajal. lemmar briti sketšisarjadest
2. The Fast Show - mõningaid sketche näinud, aga väääga ei klikkinud
3. The League of Gentlemen - What's all this shouting? This is a local shop for local people, we'll have no trouble heeere.

wahahaha, cracks me up every time

eerik kirjutas:Vastan suvaliselt:
1. Big Train
2. Only Fools and Horses
3. Little Britain USA

LiveForThis kirjutas:1. Ich habe keine anung
2.The Fast Show. Vist...
3. Monthy Python`s Flying Circus. Vist....

CM-Girl kirjutas:2.The Fast Show
Ron Weasley's dad . :D

taffex kirjutas:kui soprano paneb veel ühe naiseks riietatud mehega sitcomi siis ma lasen oma ajud välja

LOST



Punktitabel

47p - Level
45,5p - lendav
43p - Jolt
40p - eerik, taffex
39,5p - Garli
34p - JazZ-
33p - Kadii
32,5p - IlseV
30,5p - CM-Girl, ingrids
30p - 0ll
21p - Spellbound
19p - Ralf
18p - LiveForThis
6p - hint, kyky89
5p - kigents
4p - Quatermain
2p - SerialsFinder

Boldis on selles voorus punkte saanud mängijad.



1.Pilt 2.Pilt 3.Pilt
4.Pilt 5.Pilt 6.Pilt
7.Pilt 8.Pilt 9.Pilt
10.Pilt


FINAAL
Mis seriaalid on piltidel? (10p)

Vastamise tähtaeg on 21. juuni kell 21:00 ehk peaaegu 3 päeva.
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi

Head põrumist "eksamil"! Punktitabelis võib veel kõike juhtuda...
P.S. Kuna need on teie viimased kommentaarid, then speak now or forever hold your peace. ;-)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 20. Juuni 2010, 22:34

1 päev veel vastamiseks! 8)
Kell kukub homme 21:00, siis peaksin enne südaööd kokkuvõtte valmis saama.

Seniks teile üks tore pilt uudistamiseks, mida ma mõtlesin isegi finaalis kasutada, aga oleks vist liiale läinud. :pööritus:
Seal on tegelikult filmitegelasi ka, et poleks mänguga hästi kokku läinud.
Pilt
via lendav
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 21. Juuni 2010, 23:46

Finaali vastused:
1. "The X Files" (1993-2002) - õigeid vastuseid: 7,5/20
2. "Spaced" (1999-2001) - õigeid vastuseid: 4/20
3. "The Wire" (2002-2008) - õigeid vastuseid: 10/20
4. "CSI: Crime Scene Investigation" (2000-????) - õigeid vastuseid: 8/20
5. "The Mighty Boosh" (2004-????) - õigeid vastuseid: 8/20
6. "Modern Family" (2009-????) - õigeid vastuseid: 10/20
7. "Buffy the Vampire Slayer" (1997-2003) - õigeid vastuseid: 11/20
8. "Ally McBeal" (1997-2002) - õigeid vastuseid: 12/20
9. "Lost" (2004-2010) - õigeid vastuseid: 10/20
10. "Cougar Town" (2009-????) - õigeid vastuseid: 9/20

Igaks petteks veel kõik 61 küsitud seriaali:
Spoiler :
"21 Jump Street" (1987-1991)
"24" (2001-2010)
"3rd Rock from the Sun" (1996-2001)
"'Allo 'Allo!" (1982-1992)
"Ally McBeal" (1997-2002)
"American Dad!" (2005-????)
"Arrested Development" (2003-2006)
"Avatar: The Last Airbender" (2005-2008)
"Big Train" (1998-2002)
"Black Books" (2000-2004)
"Blackadder (Goes Forth)" (1983-1989)
"Bored to Death" (2009-????)
"Breaking Bad" (2008-????)
"Buffy the Vampire Slayer" (1997-2003)
"Californication" (2007-????)
"Community" (2009-????)
"Cougar Town" (2009-????)
"CSI: Crime Scene Investigation" (2000-????)
"Curb Your Enthusiasm" (2000-????)
"Dollhouse" (2009-2010)
"Entourage" (2004-????)
"Extras" (2005-2007)
"Firefly" (2002-2003)
"Freaks and Geeks" (1999-2000)
"Friends" (1994-2004)
"Gilmore Girls" (2000-2007)
"Glee" (2009-????)
"Home Improvement" (1991-1999)
"House M.D." (2004-????)
"How I Met Your Mother" (2005-????)
"Lost" (2004-2010)
"Married with Children" (1987-1997)
"Misfits" (2009-????)
"Modern Family" (2009-????)
"Monk" (2002-2009)
"Moonlighting" (1985-1989)
"My Name Is Earl" (2005-2009)
"Oz" (1997-2003)
"Parks and Recreation" (2009-????)
"Psychoville" (2009-????)
"Remington Steele" (1982-1987)
"Scrubs" (2001-2010)
"Seinfeld" (1990-1998)
"Spaced" (1999-2001)
"Supernatural" (2005-????)
"The A-Team" (1983-1987)
"The Fast Show" (1994-1997, 2000)
"The Flight of the Conchords" (2007-2009)
"The IT Crowd" (2006-????)
"The League of Gentlemen" (1999-2002)
"The Mighty Boosh" (2004-????)
"The Office" (2005-????)
"The Pacific" (2010)
"The Persuaders!" (1971-1972)
"The Shield" (2002-2008)
"The Sopranos" (1999-2007)
"The Venture Bros." (2003-????)
"The Wire" (2002-2008)
"The X Files" (1993-2002)
"True Blood" (2008-????)
"Twin Peaks" (1990-1991)

Küsimata jäi palju head ja paremat. Alates mu praeguse lemmikuga Party Down lõpetades miniseriaaliga Band of Brothers jne.
Kusjuures mul oli kiusatus Lost üldse välja jätta... :P

Tänased must see klipid:


Kommentaarid:
P.S. Täna olid niiii pikad kirjad, et foorum läheb vist katki, kui spoiler nupule vajutad. Jeeee
Spoiler :
JazZ- kirjutas:THE END IS NOT NEAR...
IT's HERE!

Yo, Soprano, I'm gonna let you finish but...

1. Pole küll päris 101% kindel, aga tundub, et kaadrisse ilmus kuri terminaator T-1000, kes võis peale John Connor'i jahtimise veel näiteks "The X Files'is" midagi susserdada.

2. Nägin seda pilti unes ka ja sain seal isegi teada, kust see pärineb. Unenäo järgi siis "Õnne 13"
3. "The Wire"
4. Sain anonüümse vihje. (Pühh vihje andjale, TNX!) "CSI: Crime Scene Investigation"
5. "The Mighty Boosh"
6. Fiiiiiiil siin niisama rõõmus. Samas ma oleks ka, kui keegi mulle iPad'i kingiks (<--- VIHJE). "Modern Family"
7. "Alyson Hannigan mängis 'Buffys'?"- Sokrates
"Buffy the Vampire Slayer"
8. "Ally McBeal"
9. Okou, alguses arvasin, et "7th Heaven", aga siis mõtlesin, et liiga hea twist oleks, kui "LOST'i" polekski.
10. Parim lõputwist ÜLDSE. Ehk siis kui see just mingi kuugari stiilis petekas pole, on pildil Soprano enda lemmikseep "Cougar Town".

Ok, ongi kõik. Tuleb Krõõpale kirjutada ja endale uued kirjasõbrad otsida. :(

I never had any pen-friends later on, like the ones I had when I was playing seebimäng.
Jesus, does anyone?


TEH END

[spoiler]Pilt


0ll kirjutas:Kõigepealt suur tänu, Soprano, et spetsiaalselt minu pärast vastamiseks ühe lisapäeva andsid ;-)

1. Ma tean, et see on lihtne pilt ja tuntud näitleja, aga mida ei tule, seda ei tule. Natuke häbi...
"Vilde tee"?
2. Ajublokk jätkub, tuttav kaader, aga ei meenu
"Chuck"?
3. Oma lemmikud lihtsalt peab ära tundma, finaalosa vist
"The Wire"
4. Tarantino ja tema naljad...
"CSI: Crime Scene Investigation"
5. Briti sketšisarjad on kapitaalselt sassis, aga proovin uuesti:
"The Mighty Boosh"
6. Ipad on nõme - põhimõtteliselt jagan Videviku Roberti arvamust
"The Modern Family"
7. Ei ole Buffyt lõpuni vaadanud, aga ega siin eriti muid variante pole - pildil on ilmselgelt kaks lesbit!
"Buffy the Vampire Slayer"
8. Kunagi vaatasid kõik tuttavad tüdrukud seda sarja, endal oli Dancing Baby screensaver/arvutiviirus
"Ally McBeal"
9. Ninii... mingi koer, kes tassib kõdunenud kätt, mille otsas on värske välimusega võtmehoidja. Nii lolli kaadrit võib kohata ainult sellistes sarjades nagu "Bones", "Lost", Fringe" ja "CSI:Miami". Pakun kõige popimat:
"Lost"
10. Lõpuks ometi!
"Cougar Town"

Hea töö, Soprano! Positiivne, et keegi ikka viitsib mässata
Üks poolkriitiline märkus ka: kohati oli liiga "Näitlejate pildimängu" moodi, aga see on ilmselt minu kui halva "näoinimese" personaalne probleem :)
Enda parimaks saavutuseks pean "Twin Peaksi" tabamust. Ei ole seda vaadata jõudnud, ei tea, millal seda tehti või kes seal mängisid. Duchonvyt ei tundnud samuti ära - mõtlesin, et selliste tugevate näojoontega päris kena tüdruk... Aga mul on olemas "Twin Peaksi" soundtrack (mida aeg-ajalt kuulan), nii et äkki tekkis see seos kuidagi kaanepildi või muusika abil... Võtan seda kui märki see sari lõpuks ära vaadata.
Kui liidan oma punktisummale vahele jäänud voorudest teoreetilised 7 punkti võib tulemusega täitsa rahule jääda...

Oli tore

Sinu jaoks alati ;-)

Kadii kirjutas:Oli vaja jälle viimasel hetkel hakata vaatama.

1) Mingid kuradi krimi sarjad, neid on sadu, ei vaata ühtegi. Öösiti TV3st mingeid lamedaid, millele muu eetriaeg ei kõlba, vaatan enne magamaminekut.

2) Otsisin vasakul asuva tüübi üles ja pakun, et *Spaced*, sest ta on seal ühes osas, mille alapealkiri on 'Agent' :D

3) Vaata vastust number üks.

4) Ei tea, lähen teist korda *X-Files*i peale välja :D

5) Mingi inglise special on nüüd kättemaksuks või? :D Liiga lihtne oli googeldada, kohe esimene pilt - *The Mighty Boosh.

*6) Selle hooaja kõige säravaim pärl :) Ma ei tundnud Ed O'Neilli alguses üldse ära, vanaks on jäänud, aga peab ütlema, et ta on seal piisavalt äge, et Bundyks teda ei pea enam. Hea osa oli ka :D *Modern Family

*7) Pole kunagi eriline *Buffy the Vampire Slayer* fänn olnud...

8)... see-eest aga *Ally McBeal* oli väga kõva sari :D (Kui see just mingi jube Seinfeldi trikikas pole, aga ei usu).

9) Misasja, *Losti *polegi veel olnud või :D LOST Vincent rokkis Losti viimases kaadris. Vastikud tearjerker koerad alati.

10) See faking poiss roolis nii faking tuttav ja ma olen teda miljonis filmis näinud, aga nüüd ei tule ükski meelde :(

Oli tore kirjtuada ja ma lähen nüüd vaatan IT Crowdi, mis hakkas uuesti ja Family Guy'd, mis hakkas millegipärast jälle, aga naljakas oli oli.
Uue serjaalimängu teed, siis ütle :D

Tsau!

Loodetavasti hakkad foorumit edaspidigi külastama. 8)

ingrids kirjutas:1. The X-files või Law and Order või hoopis midagi muud. Üki kaki kommi nommi...X-files jääb
2. Mad Men?
3. The Wire
4. Viimase hetke leid CSI: Crime Scene Investigation
5. Everybody look at the moon..Everybody seeing the moon..The moon is bright, he's milky white..Everybody look at the moon. The Mighty Boosh
6. iPad'i teledebüüt oli siis sarjas Modern Family nagu ma välja guugeldasin.
7. Buffy the Vampire Slayer
8. Ally McBeal
9. LOST
10. Cougar Town!!!!!!!!!!! Mul ei ole sõnu!!
Kui sa just ei läinud nii kaugele, et häkkisid imdb'sse sisse ja panid ise selle pildi Kuugari piltide alla, kui see on tegelikult hoopis mingi suvaline tagaaias tehtud pilt selleks, et veel viimast korda üks major kuugaripetekas meile teha.


Viimane kiri siis...kurb, väga kurb:( Kellele ma siis nüüd edaspidi kirjutan? Võiksin nüüd midagi kokkuvõtvalt öelda, aga ei tule eriti midagi. Seda ma juba ütlesin, et hea mäng on/oli. Ega muud vist polegi, mul nett ka jamab, nii et parem panen kirja ära posti.

Deem, et ma sellise kuugaripeteka peale ei tulnud.

Level kirjutas:1. X-Files - Pead ei anna.. kuid tundub, et on
2. Spaced - Parim pakkumine. Pole ise veel Spaced'i kätte võtnud, kuid sai Matrix'i movie connectioneid uuritud.
3. The Wire - Võtan siis ette, kui Homicide lõpuks läbi saan. Luban.
4. CSI: Crime Scene Investigation - See on ju see kurikuulus Tarantino lavastatud CSI 2-parter Mäletan, et Nick sülitas selles osas maha. Cool beans.
5. The Mighty Boosh - Järsku enne sendi laklas. 10 minutit varem oli nii: Monty Python's Flying Circus - Ma tean seda molli kusagilt! Peab olema mingi briti sketšisari.. äkki on Monthy Python..
6. Modern Family - Phil sai virtuaalse tordi :(
7. Buffy the Vampire Slayer - Thumbnaili pealt oleks võinud isegi HIMYM pakkuda... aga Hannigan näeb sellel snapshotil ikka kõvasti noorem välja.
8. Ally McBeal - Barry White, unisex peldikud, luulud, kummalised tegelased. Olid ajad.
9. Lost - I went to school with that dog.
10. Cougar Town - Nii pervo pealkiri. Mitte, et mul midagi milfide ja cougarite vastu oleks.. Aga iga kord kui CT pealkirja näen hakkab mu peas Funky Town mängima. http://www.youtube.com/watch?v=5CImrIKNmBo - JA NÜÜD KÕIK KOOS!

lendav kirjutas:1. X-Files - vaevalt robert patrick mitmes sarjas sama lipsu kandis. või on tal väga range stilist
2. Spaced - big traini kevin eldon agent smithina. polegi vaadanud
3. The Wire - I got a fever, ya'll. and the only prescription is more STRINGER BELL. Stringeri majandusalased õpetussõnad made my day. http://www.youtube.com/watch?v=tkLuncXw-P4&NR=1
4. see kutt näeb välja nagu Jimmy McNulty eelmisel pildil wtf.
dark angel/csi/stargate vms. Umbes aasta 2000 sari, siis oli roheline ja igasugune biohazard teema moes. LEIAN!
5. Mighty Boosh - meh
6. Modern Family - kõige ühtlasem cast praegustest komöödiasarjadest ning asjalikud lapsnäitlejad. sünergia toimib.
7. Buffy the Vampire Slayer - otsin inimest, kes seletaks mulle ära Whedoni geniaalsuse, mis mul igas tema sarjas märkamata jääb. I WANT TO BELIEVE!
8. Ally McBeal - poughkeepsie
9. LOST - List of fictional dogs -> Vincent, the dog from ABC's Lost. - selge pilt
10. Cougar Town - see mäng on näidanud, et ma tunnen naisi tagant paremini ära kui näost, what gives =/

gg

4. and just 10 minutes later he shoots and he SCORES!
CSI, baby
CRIME SCENE INVESTIGATION - võtab veidi liiga tõsiselt ennast, vastupidiselt horatio-le csi:miamis http://www.youtube.com/watch?v=GeeyWvo1rNg

Sina oma auhinda enne kätte ei saa, kui oled foorumisse vähemalt 100 postitust teinud! :P

Jolt kirjutas:1. The X-Files
2. Spaced - too pilt kuulub samasse kategooriasse Adele Lacki poolt maalitutega. Tegelikult on see prinditud kuhugile riisitera peale ja sa kasutasid skännimisel mingi tõsist suurendust?
3. The Wire. - Ooo fuck, motherfucker, fuck, fuck, fuck, fuck-fuck-fuck. FUCK! Ou fuck. Motherfuck. Ooofuck... ooofuck. fuckady fuck-fuck-fuck - fucker. whadda fuck. fucking a. Motherfucker. Fuck me. Kuulasin slashfilmi Wire'i review hiljuti vast 10x üle. Millalgi läheb rewatchimiseks. Pole niisama, et sellest sarjast saab koostada vähemalt 3 täiesti erinevat top100 quote'de kogu.
4. CSI: Crime Scene Investigation - can't muster up any enthusiasm for that show. Meh.
5. Mighty Boosh - fakt elust - nähtavasti ei koosnegi Kuu juustust, ennemini määrdejuustust. See Old Greggi skets püsib mul jätkuvalt väga elavalt mälus... kuigi vaadatud sai vist keset mingit järjekordset tööööd.
6. Modern Family - kuna pildil on iPad pidi tegemist olema sarjaga, mis alles hiljaaegu jooksnud ja kuna pildil on iPad pidi tegemist olema komöödiasarjaga. Edasi oli vaid kõige loogilisema variandi kontrollimine.
7. Buffy the Vampire Slayer
8. Ally McBeal - aböhh?
9. LOST - kamoon see on küll totaalne coitus interruptus, mängu loogikat jälgides oleks eeldanud, see on viimane pilt.
10. Cougar Town

Ainult Kuugar saab viimane olla, dude!
LOST

IlseV kirjutas:Heihei Soprano, viimaseks kirjaks jääb see vist enne uut mänguhooaega (kahju, et uus hooaeg veel announced pole).

Natuke vastuseid:
3. The Wire
4. CSI: Crime Scene Investigation
5. The Mighty Boosh ("When you are the moon..." -> awesome)
6. Modern Family
7. Buffy the Vampire Slayer
8. Ally McBeal
9. Lost
10. Cougar Town

Elulahe mäng oli.

Uue hooaja läbirääkimised käivad...

Garli kirjutas:4. C.S.I.: Crime Scene Investigation. Tarantino lavastatud Grave Danger. Win.
5. Buffy
6. Modern Family
7.
8. Ally McBeal
9. LOST. Vincent the Dog.
10. and last but not least. KUUGAR!

vb hiljem otsin veel. äkki leian. esimese ropsuga oskan neid pakkuda

Leidsin ühe pildi veel... vist. Kolmas pilt peaks olema The Wire. That's it.

Lahe mäng oli. Raskustase oli paras. Sai palju koheselt ära tuntud, mõned näod said mälusopist üles kaevatud, mõnda ei teadnud üldse (jee). Hea et korraldada viitsisid.

kthxbai

hint kirjutas:Üle 5 sekundi ühegi pildi peale ei raiskanud, aga sellest kyky'st tahaks mööda minna noh.

1) X-files
2) -
3) The Wire
4) -
5) -
6) mingi Nip/Tuck vms äkki?
7) Buffy the Vampire Slayer?
8) Ally McBeal
9) 7th Heaven vms?
10) -

CM-Girl kirjutas:Kahjuks pole võimalust ega aega korralikult vastuseid otsida,kuid hea-hea mäng oli. Järgmise korrani. ;)

taffex kirjutas:9. LOST

LOST[/spoiler]


Punktitabel

57 - Level
55,5 lendav
53 - Jolt
46,5 Garli
46 - taffex
43 - JazZ-
40,5 IlseV
40 - eerik
39,5 ingrids, Kadii
38 - 0ll
32,5 CM-Girl
21 - Spellbound
19 - Ralf
18 - LiveForThis
10 - hint
6 - kyky89
5 - kigents
4 - Quatermain
2 - SerialsFinder

Boldis on finaalis punkte saanud mängijad.

Võitjatega võtan ühendust. Level võitis muuseas ka Subclub's.
Ülimalt kahju, et enam igapäevaseid fännikirju ei tule. :( Need olid minu jaoks konkurentsitult parim osa mängust.
Järgmise aasta mängu kohta pole mingeid plaane teinud ja tegelikult oleks cool beans, kui jälle keegi teine korraldaks. Ma olen juba OLD and whatnot, aeg pensionile minna.

Veelkord tänud kõigile mängimast ja kommenteerimast!
Soprano out?

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Eelmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist