Kollaažimäng

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Kollaažimäng

PostitusPostitas Jolt » 27. Oktoober 2014, 23:47

12. VOOR - õiged vastused

Spoiler :
1. "Roman Holiday" - õigesti vastatud - 6/6
2. "Wages of Fear" - õigesti vastatud - 2/6
3. "The Thomas Crown Affair" - õigesti vastatud - 1/6
4. "The Straight Story" - õigesti vastatud - 4/6
5. "The Wolf of Wall Street" - õigesti vastatud - 4/6
6. "Little Miss Sunshine" - õigesti vastatud - 6/6
7. "Nausicaä of the Valley of the Wind" - õigesti vastatud - 6/6


PUNKTID:

49p - Soprano
47p - JazZ-
46p - eerik
37p - IlseV
31p - ZeMonsta
30p - CM-Girl
26p - Level
21p - Spellbound
8p - Ralf
6p - Forzelius

KOMMENTAARID:
Spoiler :
Sopano kirjutas:1. Roman Holiday
2. The Wages of Fear
3. It's a Mad, Mad, Mad, Mad World?
4. The Straight Story
5. The Wolf of Wall Street
6. Little Miss Sunshine
7. Nausicaä of the Valley of the Wind


Annan JazZ-'le võimaluse viigistada, you're welcome.

Väga suuremeelne sinust, kui lõppeks fotofinišhiga oleks kindlasti huvitavam.
Muide, kontrollisin seda kolmanda vastuse leitavust. Minu arusaamise kohaselt tuli see märksõna järgi otsides väga kergesti välja.

eerik kirjutas:Jäin natuke hilja peale. Pikalt mõtiskleda ega kommenteerida ei jõua.

1. "Roman Holiday"
2. "Le salaire de la peur" on ainus konkreetne film, mis sellega seoses (just praegu!) pähe tuli.
3. Juht meenutab natuke Peter Sellersit. Rohkem ei tea.
4. "The Straight Story" - David Lynchi kõige imelikum film. Täiesti mitte-Lynch. Peaksingi täpsemalt uurima, et mida ta seda tehas küll mõtles?!
5. Näeb jällegi nii tuttav välja. Võiksin ju seda teada aga vist ikka ei tea ka.
6. "Little Miss Sunshine"
7. "Kaze no tani no Naushika"

Ma ei tea, kas sa oled The Wolf of Wall Streeti vaadanud, aga sinu suhteliselt kõrgeid standardeid arvestades oleks see pidanud olenud kohustuslik kinoskäik. Samas, võibolla oleks pidanud 10 minutit bussi ootama ja loobusid kinosabas.

JazZ- kirjutas:error-terror 404

JazZ-i kiri ei tulnud viirustõrje tõttu läbi.

ZeMonsta kirjutas:1. Roman Holiday
2. See võiks näiteks kuskil tühermaal rõõmsalt ringi kolistada. Mad Max?
3.
4.
5. Wolf of Wall Street - tervet filmi ei jõudnud vaadata, vaatasin poole... aga vaatasin korralikult. Antud stseen jäi väga eredalt meelde.
6. Little Miss Sunshine
7. Nausicaä of the Valley of the Wind - endalgi piinlik, et pole veel näinud.

Quaaaaaaaaaaallllluuuuuuuuuuddddes.
Nausicaä pole nii detailirohke ja värvikas kui Miyazaki hilisemad teosed, kuid kõik muud Miyazaki plussid kehtivad sellest hoolimata.

IlseV kirjutas:Seekord tegin kirja drafti juba varem valmis, et tähtaja lõppedes ei peaks mõtlema, millise vooruga tegu.

Igatahes, vastused:
1. "Roman Holiday"
2.
3. "The Thomas Crown Affair"
4. "The Straight Story"
5. "22 Jump Street"
6. "Little Miss Sunshine"
7. "Kaze no tani no Naushika"

PS: tegelikult on hästi kurb, et pole viimastes voorudes vastuseid kas üldse mitte saatnud või jõuan need napilt enne vooru lõppu kirja panna. Mul oli nädala alguses to-do nimekirjas isegi "kollažimäng" (jap, see nimi jääb) kirjas, aga jõuan õhtul mänguni siis, kui uus voor on juba üleval lahendamiseks või näitab kell umbes 22:08 ja siis jõuan na-pi-kalt. Kõik kaebekirjad palun edastada koolile, kes järjekindlalt a) loengu lõpuajaks märgib "AK" algusaja ja b) oktoobri lõppu kõigi tööde tähtajad seab. Aga see selleks.

Jolt, kollažimängu poiss. Sest internet mäletab igavesti. Tundub õiglane.
Seoses napikate vastustega, murdsin juba pead, et kuidas The Thomas Crown Affair'i kohta lisavihjet anda. Aga siis lahendas IlseV selle ainsana ära. Meeldejääv stseen, vaatamisväärsest filmist.



13. VOOR - 4p

Pilt Pilt Pilt Pilt

Vastuseid ootan kolmapäeval 29.10, kell 22:00 hakkan punkte arvestama.

Good evening.
Your mission FVlane, should you choose to accept it, ...
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kollaažimäng

PostitusPostitas Jolt » 29. Oktoober 2014, 23:44

13. VOOR - õiged vastused

Spoiler :
1. Lloyd Christmas "Dumb & Dumber" - õigesti vastatud - 5/6
2. Ron Burgundy "Anchorman: The Legend of Ron Burgundy" - õigesti vastatud - 6/6
3. Zero "Grand Budapest Hotel" - õigesti vastatud - 4/6
4. Anton Chigurh "No Country for Old Men" - õigesti vastatud - 6/6


PUNKTID:

52p - Soprano
51p - JazZ-
50p - eerik
41p - IlseV
34p - ZeMonsta
33p - CM-Girl
26p - Level
21p - Spellbound
8p - Ralf
6p - Forzelius

KOMMENTAARID:
Spoiler :
eerik kirjutas:1. Llodyd filmist "Dumb and Dumber"
2. Ron Burgundy "Ankrumehe" filmidest.
3. Mingi lobby boy filmist "Grand Budapest Hotel" -- liiga palju Wes Andersoni filme, see on vist kolmas juba, meh. Ära viimastesse voorudesse neid enam pane, palun...
4. Suhkru-Anton filmist "No Country for Old Men"

Eelmisest voorust nii palju, et "Wolf Streeti hunti" olen näinud ja ei meeldinud. Vot. Ja mis seda kinoskäiku puudutab, siis ma oleksin pidanud järgmist bussi ootama poolteist tundi, mitte 10 minutit.

Ma oli valmis sulle vastu vaidlema Wes Andersoni osas, sest kuigi olen ta viimasest kolmest filmist üsna võrdväärselt kõrgel arvamusel, siis lemmiklavastajaks teda just ei nimetaks. Käisin posterimängu läbi ning ei leidnud ühtegi Wes Andersoni filmi ja juba võidutsesin sisemiselt, et oled jälle demagoogia raja valinud ning kunstlikult numbrit suuremana näidanud. Aga kokkuvõttes tuli tõesti tervelt kolm Wes Andersoni karaktegitega seotud ülesannet. Oskan vabanduseks öelda vaid seda, et see juhtus juhuslikult ja näitab järelikult, et Wes Anderson suudab oskuslikult värvikaid karaktereid luua.
15. voor pidi olema Wes Andersoni eri, kus on 28 ülesannet. Teen nii siira palve peale plaani siiski ümber.
Mäletasin küll, et bussi ooteaeg olnuks poolteist tundi. Aga demagoogia, sest eerik.

CM-Girl kirjutas:Oeh..unustasin eelmise vooru täitsa ära. Olen nüüd targem..kui kasvõi mõni vastus koheselt käes, siis tuleb vastused kohe ära saata, sest muidu hiljem võib ununeda kui veel mõelda, et kas saan mõne vastuse veel kätte ja siis viimane päev ära saata. Täiendada/parandada jõuab vajadusel küll (kui meeles on).

Okei, uue vooru kaks vastust siis. Ei tea kui õiged vastused on, aga need tegelased meenusid esimese sekundiga.

1. Dumb & Dumber - Lloyd Christmas
4. No Country for Old Men - Anton Chigurh
+
Lisaks 1 vastuse veel juurde oma eelmisele kirjale. Pakuks nr 2 Anchorman: The Legend of Ron Burgundy - Ron Burgundy

Unustamise ja magamajäämise süül on mitmel inimesel voore vahele jäänud. Mõnele olen mängu meelde tuletanud, aga alati pole postituse kõrvalt mahti ennast meelde tuletada.

IlseV kirjutas:Vastused:
1. "Dumb and Dumber"
2. "Anchorman"
3. "The Grand Budapest Hotel"
4. "No Country for Old Men"

IlseV vastus oli kiire, korrektne ja illustreeritud. Pildi kohta tahaksin öelda, et ma ei saa aru/ei mäleta/ei oska midagi arvata. Aga ma olen intrigeeritud.

Soprano kirjutas:1. creepy, ei ringi belli
2. Ron Burgundy pakkumise mõttes, aga tal oli soeng korralikum
3. Zero "The Grand Budapest Hotel"
4. Anton Chigurh "No Country for Old Men"

Annan jälle JazZ-'le võimaluse viigistada, mitte et mul erilist valikut oleks.

Mitte just päriselt viigistada, aga vahe nihkus jälle väiksemaks küll. Teine vastus on aga hea näide sellest, et pakkumine tasub teha ka siis, kui õigsuses täiesti kindel ei ole. Hoobilt ei mäleta, aga ütleks, et Ron Burgundy juuksehooldus võis filmis olla isegi eraldi teemaks. Tõsi oli, et see on reeglina väga sätitud ja paigas. Ülesande aluseks oli see pilt. Ju need ebatäiuslikkused paistavad silettide peal siis enam silma. Mina üritasin lihtsalt veidi enam nüansse välja tuua.

JazZ- kirjutas:Hello Margus*, my old friend
I've come to talk with you again...


1. Mu parimad pakkumised on: Harvey Dent, mingi-mees-mingist-õudukast-küsige-Rassult-täpsustust, mina ise mingilt eelkooliaegselt pildilt, mille tegemise ajal mul alati "hammastega naeratada" kästi ja mille tulemus oli antud siluetile hirmuäratavalt sarnane, ja Jim Carrey, kellel ilmselt sama traagiline lapsepõlv oli. Jään hetkel viimase pakkumise juurde ja soengu järgi valiks filmiks "Dumb & Dumber", kuigi seda vooru kipub üldjoontes iseloomustama filmiklassika suurteos "Kindel 3: Mitte just väga kindel".
2. Proovisin asjale professionaalse kriminaaluurija vaatepunktist läheneda ja joonistasin sellele siluetile Paintis tükk aega nägusi peale, aga tundub, et sellel alal ma vist siiski karjääri ei tee, sest vastusele lähemale see protsess mind just eriti ei viinud. Kõige sarnasemad vuntsid, mis mulle pähe tulevad, on Ron Burgundyl "Anchormanist", aga kahjuks pole ta soeng vist selle siluetiga klappimise jaoks piisavalt Ralf.
3. Zero "The Grand Budapest Hotel" - No SEEKORD võiks küll "Grand Budapest Hotel" õige vastus olla, sest kolmandat korda sama pettemanöövrit kasutada oleks lihtsalt alatu.
4. Anton Chigurh "No Country for Old Men" - Kinkisin selle DVD kunagi emale jõuludeks. Kumbki meist pole seda filmi siiani vaadanud, aga kuna teostasin pakkimisel pealkirja sobivamaks modifitseerimisel filmi karbi peal üksjagu kleepetööd, siis jäi selle õnnetu liimiterrori all kannatja nägu (ja muud tunnused) küllaltki selgelt meelde.


Loodetavasti pääseb kiri seekord viirustõrjest läbi!

* Kunstilistel kaalutlustel pidin aliase asemel pärisnime kasutama.

JazZ-, on üsna selge, et sinus on ainest olla Sherlock. Nagu teistes foorumi teemades üsna hästi juba kehtestatud, mina sobiksin üsna hästi Watsoni rolli. Suudan oma poolikute andmete alusel ülipüüdlikult tehtud järeldusega koheselt valed teooriad laualt ära korjata, et õige paistaks veel ilmsemini kätte.
Sinu kaks esimest järeldusejada on aga laitmatud. Kui PI tööga algust teed, pakun ennast partneriks.

ZeMonsta kirjutas:1. Nonii, see pilt rändas otse mu nightmare-of-the-week varasalve. Järgides omaenda kõverat loogikat (mida ma siinkohal Jolti ja teiste mängijate vaimse tervise huvides lahti seletama ei hakka), pakun, et see võigas lõust kuulub Lloydile (Dumb and Dumber).
2. Anchorman - legendaarne vunts Ron Burgundy?
3.
4. Anton Chigurh filmist No Country for Old Men.

Mulle endale oli ka see esimene pilt veidi kõhe, tegin ta valmis üsna esimeste ülesannete hulgas, kasutuse leidsin sellele alles nüüd. Aga nii tugevat reaktsiooni, kolmelt mängijalt, ei oodanud. Võtke seda hooajale pasliku ülesandena.
Veel üks kord vooru jooksul, olen väga intrigeeritud, sellel korral sellest, mis radu pidi ZeMonsta mõte käib.



14. VOOR - 4p

Pilt Pilt Pilt Pilt

Vastuseid ootan reedeni 31.10, kell 22:00 hakkan punkte arvestama.
Bye! Don't follow me!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kollaažimäng

PostitusPostitas Jolt » 31. Oktoober 2014, 23:42

14. VOOR - õiged vastused

Spoiler :
1. Nada "They Live" - õigesti vastatud - 3/6
2. Guido Anselmi "8½" - õigesti vastatud - 1/6
3. Django "Django Unchained" - õigesti vastatud - 6/6
4. Dr. Strangelove "Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb" - õigesti vastatud - 2/6


PUNKTID:

55p - Soprano
53p - JazZ-
50p - eerik
45p - IlseV
35p - ZeMonsta
34p - CM-Girl
27p - Level
21p - Spellbound
8p - Ralf
6p - Forzelius

KOMMENTAARID:
Spoiler :
IlseV kirjutas:Kollaažimäng XIV ehk eksiv*?

Vastused:
1. Nada / "They Live"
2. Guido Anselmi / "8½"
3. Django / "Django Unchained"
4. Mitme nimega mees / "Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb"
*loodan, et mitteeksiv IlseV

IlseV vastus oli esimene ja täispuntkide vääriline. 14. voor oli planeeritud kõige raskemaks ja peale seda vastust tundus, et raskusastme ennustus läks ikka rappa.

ZeMonsta kirjutas:Täna on jälle selline päev, kus hiljem interneti manu enam ei pääse, seega teen mänguga varakult algust.

1. Patrick Swayze? Kurt Russell? Mulletid ei ole minu teema (kuigi siinkohal võib erandina tuua MacGyveri, khm).
3. Pildil on raudpoltjoltkindlalt nimitegelane järjekordsest tarantinokast Django Unchained.

Ülejäänud on Wes Andersoni filmidest, mida siinkohal ajapuuduse tõttu üles loetlema ei hakka (points, please).

Roddy Piper on üsna täpne segu Swayze'st ja Russelist, nii et pakkumine on isegi väga hea. Ma nägin They Live'i kunagi lapsena ja jättis kustumatu mulje. Vaatasin hiljuti uuesti ja see on ikka pagana eriskummaline kokteil, mis sisaldab muuhulgas kõigi kaklusstseenide ema ja parimat enesetutvustust karakteri poolt.
Also, well played, well played.

eerik kirjutas:Demagoogiamäng

Aiii, trumpässa nelik. Kuidas saab olla trumpässa nelik, kui korraga on vaid üks trumpmast ja sedagi mitte pokkeris? Saab, sest Savisaar on Kolmainsus+1.
Võitsid 1000 punktise edumaaga, mul puudub vastukäik.

JazZ- kirjutas:Tere,

See mäng meenutab mulle veidi seda korda, kui pidime 8. klassis ümber Harku järve jooksma ja kus mulle mingi hetk tundus, et finiš on kohe käes ja tegin võimsa lõpuspurdi, aga nii paarisaja meetri jooksmise järel sain aru, et lõpusirgeni on tegelikult veel nii kilomeeter minna. Selle maa loivasin maha nagu väsinud "Walking Deadi" resident. Tundub, et mängu lõpp kujuneb minu jaoks küllaltki sarnaseks. Kusjuures esimese pealevaatamisega mõtlesin veel, et täiega lihtne voor, noor ja naiivne nagu ma siis olin.

1. Nada "They Live" - Arvasin alguses, et MacGruber või Kurt Russell, aga hoopis mingi Nada, kellest ma NADA kuulnud olin.
2. Elwood "The Blues Brothers" - Pigem mitte, aga mulle ei tule ühtegi teist hipster-prillide ja peakattega isikut pähe. Välja arvatud muidugi need, kes Elektriteatris resideeruvad.
3. Django (The "D" is silent!) "Django Unchained"
4. Dr. Horrible "Dr. Horrible's Sing-Along Blog" - Olen üsna kindel, et see EI ole õige vastus, aga kuna ma mingit muud pakkumist ka teha ei oska, siis kasutan parem võimalust, et rääkida, kui väga mulle "Dr. Horrible" meeldib: NIII väga. Päev pärast selle meistriteose avastamist jäin oma suurimaks rõõmuks haigeks ja sain vahelduseks orgaaniliste ühendite õppimisele päev läbi voodis lebada ja "Dr. Horrible'i" vaadata. Kui see ei ole "hea elu" definitsioon, siis vajavad sõnaraamatud hädasti uuendamist.

Head koletistepäeva!

JazZ-, 14. voor on veetakistus. Nüüd on õige aeg lõpuspurdiks!
Also, Dr Horrible on tõesti imeliselt vahva. Ma tellisin endale kunagi selle originaalplaadi. Ja see läks kuhugile kellegi kätte laenates kaduma. Ju siis sellele kellelegi meeldis ka väga ja väga ja ilmselt vaatab ta seda senini, vähemalt kord päevas.

Soprano kirjutas:1. Nada "They Live"
2. -
3. Django "Django Unchained"
4. Dr. Strangelove "Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb" - see plahvatas viimasel hetkel

Täpselt nagu fi.... ouh.

14. voor oli planeeritud raskeks. Suure maani õnnestus. Nii et lõpupingutus on juba ära olnud. Viimane voor peaks sellevõrra muhedamalt kulgema.

15. VOOR - 8p

Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt

Vastuseid ootan esmaspäevani 03.11, kell 22:00 hakkan punkte arvestama.
You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kollaažimäng

PostitusPostitas Jolt » 03. November 2014, 19:00

15. VOOR - lisavihjed

#5
Pilt
Because there's lot and lots of it!

Olen umbes kuni kella 22ni mängust eemal, seega on mul viimane hetk mängu kulgu kuidagi mõjutada. Arvan, et viienda ülesande puhul on mõtteid käimalükkav tõuge õigustatud. Ilmselt on see "pruun plekk" seal lihtsalt liiga ebamäärane. Sest muidu peaks erkvärviline taust ja märksõna olema filmi arvamiseks täiesti piisavad.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kollaažimäng

PostitusPostitas Jolt » 04. November 2014, 01:16

15. VOOR - õiged vastused

Spoiler :
1. "Army of Shadows" - õigesti vastatud - 6/8
2. "Blade Runner" - õigesti vastatud - 6/8
3. "The Fly" - õigesti vastatud - 5/8
4. "Vertigo" - õigesti vastatud 1/8
5. "Punch-Drunk Love" - õigesti vastatud - 4/8
6. "The Maltese Falcon" - õigesti vastatud - 4/8
7. "Close Encounters of The Third Kind" - õigesti vastatud - 2/8
8. "The Dark Knight" - õigesti vastatud - 2/8


PUNKTID:

60p - Soprano
57p - JazZ-
52p - eerik
51p - IlseV
40p - ZeMonsta
39p - CM-Girl
28p - Level
21p - Spellbound
8p - Ralf
7p - Forzelius

PUNKTIDE ÜBERTABEL
Pilt

KOMMENTAARID:

Level kirjutas:1. Reservoir Dogs? - Alguses tahtsin küll Hard Candy't pakkuda.
3. Cronenbergi The Fly
4. Frank? Kuigi peakuju on rohkem Tintin.
8. 2001: A Space Odyssey?
I need sleep.

Level alustas mängu pealkirjadega, mis olid inspireeritud filmijärgedest. Nii käis see vist kuni viienda vooruni? Peale seda oleks, tüüpilise filmisarja pikkusest tingituna, tulnud inspiratsiooni otsida puhtalt õudusfilmide pealkirjudest ning mängu viimaseks kolmandikuks oleks abiks olnud ilmselt ainult Bond, niisiis see teema jäi kõrvale. Peale Bohemia Rhapsodia teemat mina enam aru ei saanud, mis millest ajendatud oli. Ühtviisi obskuursed ja naljakad olid need subjektid siiski.

CM-Girl kirjutas:1. The Army of Shadows - Felix ?
2. Origami Unicorn From Blade Runner
3. The Fly - Telepod
4. Vertigo - John 'Scottie' Ferguson
6. The Maltese Falcon - Falcon statue

CM-Girl oli kokkuvõttes ainus, kes pakkus 4. küsimusele välja õige vastuse. Kõigi teiste eksipakkumine oli Tintin, obv selle tuka pärast. Mina ise sain sellest sarnasusest aru alles tagantjärgi. Aga mille pagana pärast oleks ma Tintini taustaks pannud Animal Collective'i Merriweather Post Paviloni albumikaane? Miks see kaas seostub Vertigoga peaks siiski üsna selge olema.
Minu jaoks jäävad ilmselt kaks lahendamata müsteeriumit siit mängus, miks CM-Girli jaoks Vertigo loogiline vastus oli ja miks teiste jaoks oli Tintin + AC loogiline seos. Ka sellest mängu finaalvoorust kujuneb välja järjekordne LOSTi lõpuosa.

eerik kirjutas:Jäin seekord jälle vastamisega viimase päeva peale, ent nüüd on aega veidi pikemalt kommenteerida.

Esiteks, sa oled ignoreerinud minu osalemist eelmises voorus. Vähemasti minu nimi ei ole jämedama tekstiga märgitud edetabelis. Nagu ma hiljem mainisin, et tundnud ma ühtegi tegelast/filmi ära eelmisest voorust. Selle asemel, et saata lihtsalt sellesisuline kiri, otsustasin sulle saata hoopis ühe toreda mehe pildi. Kuna sa pidasid vajalikuks tsiteerida minu "viis minutit päevas võiks ju ikka leida" lauset, siis siin kohal mainiksin ära, et sobiva (võimalikult hea kvaliteediga profesionaalne foto) pildi leidmiseks kulutasin ilmselt rohkem aega kui mõne eelmise vooru vastustele. Mina nimetaksin seda siiski osalemiseks.

Teiseks, nüüd peaks mul vist endal natuke piinlik olema, sest ma olen tegelikult kõiki eelmise vooru filme näinud. Mõnda küll üsna ammu aga siiski.

Kolmandaks, nüüd siis selle vooru vastused:
1. L'armée des ombres - ma pole küll Melville'i "värviliste must-valgete filmideni" jõudnud aga see pilt on õnneks otse plakatilt ja Blu-ray karbikijundustelt, mida ma olen korduvalt näinud.
2. Blade Runner - ega muidu ei oleks seda pilti kuidagi selle filmiga seostanud aga uuemate Blu-ray väljaannete esikaanel on ükssarve origamit kujutatud. Mul endal on vanem viie-plaadine reliis viie erineva versiooniga. Näinud/vaadanud olen siiani vaid kahte. Loodetavasti jõuan ka ülejäänud kolm ära vaadata ja rohkem neid enam kokku ei monteerita. Kuigi noh, järg on ju tulemas ja kes teab, äkki mõnele stuudiotegelinskile või Scottile endale tuleb pähe mõte, et The Final Cut ei ole midagi nii "final" ja tuleb ikka Ultimate ka ära teha.
3. ei tea
4. Taust on peaaegu Animal Collective'i "Merriweather Post Pavilion", kas selle eest saaks pool punkti?
5. ei tea
6. ei tea, The Birds? Vaevalt...
7. ei tea,
8, ei tea

THE END


Esmalt, viisin sisse parandused eelmises voorus ning kõik saavad kogu minuga võrdväärse kawaii-doosi, kui klikivad eeriku vaevaga välja otsitud lingil.
Ka minul on mingi väga uhke versioon BR'st. Metallkarbis, koos sadade lisade ja vidinatega. Metallkarp oli pakist välja võttes ühest kohast mõlkis, aga see tundus mulle traagilised ainult esimesed kaks tundi. Praeguseks olen tollest kogemusest suurel määral juba üle saanud ning nutan sellele mõeldes vaid kuni kolm korda aastas.


Forzelius kirjutas:15.1 võib nii palju olla, esmapilgul meenuvad Reservoir Dogs ja Thursday, jään pigem esimese juurde
15.3 The Fly
15.4 Shawshank Redemption?
15.7 mingi Monumental Valley's filmitud kaader. Once upon west siis äkki?
15.6 mingi topis, Psühhost mayhaps?

Kõva mäng tegelikult, ei osalenud eriti, aga kontseptsioon vast üks vahvamaid ever filmiveebi ajaloos.

Mulle endale tundub tagatjärgi, et kaks küllaltki erinevat mängu sai lihtsalt jõuga kokku pandud ning ilmsels olnuks parem need maha pidada teineteisest eraldi. Aga posterite osas jooksis ühel hetkel ikka mõte totaalselt umbe ning ei leidnud enam kuskilt ideid (kuigi, mängu jooksul heitsin vähemalt kahe vooru jagu materjali kõrvale ja tegin paremad ülesanded lisaks). Ja noh, see mäng sai starditud mulle endale ka veidi üllatuslikul hetkel.
Aga aitäh kiidusõnade eest igatahes.

IlseV kirjutas:Vastused:
1. "Army of Shadows"
2. "Blade Runner"
3. -
4. "The Adventures of Tin Tin"
5. -
6. "The Maltese Falcon"
7. "Close Encounters to the Third Kind"
8. "The Dark Knight"

+
IlseV kirjutas:5. "Punch-Drunk Love"

Pilt

D'oh! Ma isegi ei tea enam, mida arvasin sellest võrdlemisi anonüümsest nõust varem. Lillepott Grootile? Tagurpidi liikluskoonus?

IlseV sõnamängud on endiselt hea hoos, seda näitas kirjade mitte-sisuline osa. Ning üht su illustratsioonidest üritan siiani enda jaoks lahti mõtestada. Tundub, et kõik senini lahendamata müsteeriumid jäävad sellel korral hoopis mängivedaja lahendada.

Soprano kirjutas:1. Army of Shadows
2. Blade Runner
3. The Fly
4. The Adventures of Tintin - Tean, et taustal on Animal Collective - Merriweather Post Pavilion albumikaas, aga minu loll aju seda mingi filmiga ei seosta ja pakun huupi Tintin'i (juuksetuti pärast).
5. Punch-Drunk Love (või Dude, Where's My Car?) - Alguses vaatasin, et see on mustkunstniku kübar tagurpidi vms, pudingu tuvastas ära abikaasa (enne vihjet!). Mõlemas pakutud filmis oli palju pudingut, aga sinu filmimaitse põhjal paneks lukku pigem Punch-Drunk Love'i. Juhul kui mõtlesid ikka Dude, Where's My Car?'i, kas siis saab 0,5p? :)
6. The Royal Tenenbaums - Tundub olevat rohkem papagoi, aga pakun huupi minu lemmik Wes Anderson'i filmi, mida polegi veel mängus olnud. Go, Mordecai!
7. The Secret Life of Walter Mitty - Läheb jälle huupi pakkumiseks.
8. The Dark Knight - Pliiats on teritamata.

Loodan, et Sopranol jätkus pinget kuni mängu lõpuni. Selle eest läheb tänu eelkõige teistele kaasmängijatele, kes võrdväärset konkurentsi pakkusid. Pika mängu peale võttis Sop liidrikoha, aga posteriosa lõpus paistis ta ennast juba harjutavat mõttega, et kuni järgmise foorumimänguni kannab krooni eerik.
Ja kuni viimase vooru viimase hetkeni säilis võimalus, et valitsuskord läheb hoopis JazZ-i kätte.

JazZ- kirjutas:Tere,

Ühes "Ameerika supermodellide" osas ütles üks sealsetest modellihakatistest oma konkurendiga raksu minemise järel: "Kõige rohkem kardan, et ta kallab mulle öösel limonaadi pähe." Minu suurimad hirmud on küllaltki sarnased, ainult, et ma ei karda, et eerik mulle öösel Limpat pähe kallama hiiliks (põhiliselt sellepärast, et ma olen üsna kindel, et ta ei tea, kus ma elan). See-eest olen aga terve mängu peljanud, et ei tunne ära mõnda pilti filmist, millega mul tegelikult väga soojad suhted on. Seni on jopanud ja sellist jubedat olukorda vältida õnnestunud, aga eksisteerib veel võimalus, et mu suurimad hirmud saavad teoks.


1. "Army of Shadows"
2. "Blade Runner" - Michael Scofieldile meeldis ka selliseid voltida, aga oletan, et see siiski "Prison Break: The Final Break" ei ole.
3. - Ma pole siiani päris kindel, mis esemega tegemist on. Multifunktsionaalne triikraud, mis täidab ühtlasi ka sae ülesandeid?
4. "Ace Ventura: (True) Pet Detective" - Või midagi muud? KÕIK on võimalik!
5. "Punch-Drunk Love" - See vihje aitas päris kõvasti, sest seni otsisin ainult filme koristajate argielust ja muust sarnasest. Esimene mõte oli näiteks "Shawshank Redemption", ainult et minu mäletamist mööda polnud Andy Dufresne'il pärast oma katsumuste ületamist ühtegi ämbrit, kuhu riideid puhtaks väänata. Film ise on juba mõnda aega mu watchlistis olnud, aga seni pole veel au lähemalt tutvust teha olnud. (Kui see õige vastus ei ole, siis ei tule ka!)
6. "Maltese Falcon"
7. -
8. -

Kahjuks kasutasin ühes eelnevas voorus oma Kanye tsitaadi juba ära, muidu ütleks lõpetuseks veel, et "... Jolt had the best game of ALL TIME".
(Selle pugemise eest sooviksin veel paari lisapunkti, palun.)


Hüvasti! :(

Tahaks öelda midagi lahedat ja tabavat, aga uni on sedavõrd peale tulnud, et midagi ebaloomulikult punnitatuna kõlavat mul hetkel pähe ei tule. Või on asi siis rohkem selles, et kui peaesineja on juba ära käinud, siis pole soojendusbändil enam eriti midagi lisada.
Lisaks, pugemispunktid lähevad kõik kirja, kuid loevad siiski ühed teises mängus.

ZeMonsta kirjutas:Kätte on jõudnud see kurb hetk, mil tuleb tõdeda, et nüüd pole muud teha, kui pillid kotti panna ja mänguga lõpparve teha. Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb. Aga peaasi on see, et oli lõbus kaasa mängida (igatahes mul küll). Good times, good times.

1. Kas asi on minus või on pildil oleval tegelasel jalad tagurpidi väänatud?
2. Blade Runner
3. See peaks olema teleporteerumismasin filmist The Fly. Nägin seda aastaid tagasi, väikese lapsena, ja on vist ütlematagi selge, et mäletan siiamaani verd tarretama panevat õudu, mida vaatamise ajal kogesin.
4. The Adventures of Ulti... tähendab, Tintin?
5. Punch-Drunk Love? Google ütles, et selles filmis figureerib šokolaadipuding, ja kes olen mina, et kõikvõimsa Google'i vastustes kahelda.
6. The Maltese Falcon
7. Close Encounters of the Third Kind
8. Ma ei saa täpselt aru, mis asi see on. Mingi pliiats? Onu Raivo jutupliiats?

So long, and thanks for all the fish!

Sloooow clap.

1. Asi pole sinus. Ma ei tea, kas need jalad just tagurpidi on väänatud, aga kindlasti on seda tegelast seal pildil väänatud. Kusjuures, kui õigesti mäletan, kehastab seda konkreetset tegelast Jean-Pierre Cassel, ehk Vincent Casseli isa. Army of Shadow tegelaste nimekiri on pikk ning nad kõik on üle keskmise olulised, seetõttu võin ka eksida. Aga seda siletil väljajoonistuvat nina vaadates olen selles pakkumises siiski üsna kindel.
3. Minu kogemus The Flyga oli üsna üksüheselt sarnane.
Hahh!
8. Onu Raivo jutupliiats oli terav, et ta lippaks paberil kiiresti, sest enne saate lõppu oli vaja joonistada poole raamatu jagu materjali!
Ütlesid juba mängu alguses, et ajad on kiired seega võib osavõtt olla üsna ebakorrapärane. Mängu lõppedes on mul siiski hea meel näha, et oled enamusest voorudest saanud osa võtta.


KOKKUVÕTE MÄNGUST
Mida ma ise ülesandeid koostades ühel hetkel märkasin oli see, et väga paljude filme kordusid eelmise filmimänguga. Seega proovisin ühel hetkel üsna teadlikult sarnaseid valikuid vältida ning teha ülesandeid filmide baasil, mida ma eelmisest mängust möödunud aja jooksul olen vaadanud. Ilmselt just selle tõttu jõudis ülesannete hulka ka suhteliselt rohkem prantsuse filme. See küllaltki suur korduste hulk näitab mingis mõttes ära sarnaste mängude teatud piirid. Tekkis ka mingi pool idee, millest saaks järgmise mängu teha. Kui see teoks saab, siis pigem pärast üsna pikka aega.

Suur aitäh kõigile osavõtjatele. Teie kirjad olid mitmel moel väga muhedad ja tegid oktoobrist ühe sisuka ja laheda kuu. Teisalt, nüüd kus mäng on läbi saan ma ise ka jälle rohkem filme vaadata ning see väljavaade on väga meeldivaks vahelduseks.

Parimatele lubasin mängu alguses ka pisikesed preemiad ning eks võtan teiega ise ühendust (heihei, no stalking!), et täpsed asjaolud kokku leppida. Kõigile teistele kuulub puhas mängurõõm ja minu tänu, et viitsisite osa võtta.

fin+конец+die ende+the end+끝+slutten+sfarsit+lõpp+fim+vége+telos
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Eelmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist