Otsin osatäitjaid :)

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

Otsin osatäitjaid :)

PostitusPostitas Annikaaa » 01. Aprill 2008, 21:47

Otsime ühte amatöörfilmi kahte 26-30 aastast noormeest +/- mõned aastad. Film ei nõua erilisi näitlemisoskuseid, oluline on, et oskaksid esitada erinevaid emotsioone ja et su kõnemaneer oleks veenev. Kui tunned huvi, anna endast märku - ma saadan sulle käsikirja, kui oled selle läbi lugenud ütled mulle lõppvastuse. Käsikirja läbilugemine ei kohusta sind nõustuma. Võtted ise ei võta palju aega. Olenevalt rollist 1-2 päeva, max 5h päevas.
Samas oleneb võtete pikkus sinust endast. Vajadusel teeme ühte ja sama stseeni kuus, kui vaja ka kakskümmendseitse korda üle. Teeme nii kaua kuni saab tehtud hästi. Mida tõsisemalt sa seda võtad/mida rohkem sa endast annad seda kiiremini me saame valmis.
Samuti on oodatud muus vanuses poisid ja tüdrukud mängima "massistseenis" anonüümseid alkohoolikuid, üks tütarlaps saab ka kandva kõrvalosatäitja rolli, mille võtted võtavad aega umbes 3h. Kui sa aga ei söanda kaamera ette minna aga tahaksid ka käe külge panna, on mitmeid viise kuidas aidata saad (valgustaja, operaatori abi jne). Kindlasti ei tule film koduvideo stiilis. Hoolimata sellest, et oleme algajad, oleme me tehnikaga hästi varustatud ja filmikvaliteet tuleb hea.
Kui sa selles filmis (nt ajanappuse tõttu) osaleda ei saa/taha, aga arvad, et võid edaspidi mõne muu filmi kohta huvi tunda anna endast samuti teada. Ning kui tead mõnda tuttavat kellele võiks see huvi pakkuda, võid temalegi rääkida.
Kirjuta kas soovid osaleda kaamera ees või taga ja kuidas sind kätte saada.

Päikest, Annika
Annikaaa
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 01. Aprill 2008, 20:38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Otto » 01. Aprill 2008, 23:11

Ma aiman et võtted toimuvad Tallinnas, siis kahjuks ei saa osaleda.

Aga kui kunagi võtedega Tartusse või mujale Lõuna EEstisse jõuate, siis võin osaleda kaamera ees :))

olen 18. aastane.

kontakt e-mail: seekpri@hot.ee
Otto
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 13. September 2007, 18:33

PostitusPostitas S88ru » 02. Aprill 2008, 18:28

21a Tallinnast
kui väga vaja annan 25 ka välja:D

msn: Ruve2001@hotmail.com
Kes ees, see mees.
Kes taga, sel tee on vaba.
Kasutaja avatar
S88ru
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 10. Aprill 2006, 16:48
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Karupettus » 05. Aprill 2008, 13:48

Olenevalt stenaariumist ja võtete aegadest ja kõigest muust siis võib juhtuda et saan montaazis abiks olla. Kuid enne tahaks veidi taustainfot.


Dismountable@gmail.com
Karupettus
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 45
Liitunud: 03. Mai 2007, 21:57

PostitusPostitas Busby » 19. Aprill 2008, 09:59

Ma olen 16.a. tüdruk Tartust. Ma olen väga huvitatud filmindusest, niiet kui midagi pakkuda on, siis vaataksin kindlasti pakkumise üle.
Busby
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 19. Aprill 2008, 09:51

Tallinnas

PostitusPostitas smaugli » 29. Juuni 2008, 02:50

Tere,

Mul on tehnikat, mingil määral kogemust ja olen 27. Elan küll peamiselt Tartus ja Londonis aga käin tihti ka Tallinnas peamiselt just oma sõbra vana operaatoriga aga veetmas.

Kaspar
kaspar@e-stonia.ee
smaugli
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 01:17


Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron