Muusikavideo

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

Muusikavideo

PostitusPostitas KiiZ » 24. Veebruar 2008, 18:32

Ise küll antud laulus konkreetselt kaasa ei tee, aga osade sõprade tehtud projekt on see ja minu teha on promo filmiveebis. Kvaliteet on küll veidi halb, kuid loodame, et see vaatamisel suureks takistuseks pole.
http://youtube.com/watch?v=C10dGkjssCU
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas mad3in3stonia » 24. Veebruar 2008, 19:44

video oli kyll hästi tehtud aga see mis selle video halvaks teeb on laul, et järgmine kord proovige ikka migrofoni ees pysida mitte hypata ringi :)
aga video oli kyll väga hästi tehtud...
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi

PostitusPostitas KiiZ » 24. Veebruar 2008, 22:01

mina küll lindistusel ei viibinud, aga arvatavasti on asi ikkagi mikris, ega keegi ei hüppagi ju lindistamise ajal. mikrid on erinevad ja tundlikumate riistadega käibki hääl paratamatult üles-alla ja seda pole eriti võimalik programmidega maha saada, kuigi metalset kõla eemaldati nii palju kui võimalik ja asi lasti mürafiltrist ka läbi ..
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas mad3in3stonia » 24. Veebruar 2008, 23:01

KiiZ kirjutas:mina küll lindistusel ei viibinud, aga arvatavasti on asi ikkagi mikris, ega keegi ei hüppagi ju lindistamise ajal. mikrid on erinevad ja tundlikumate riistadega käibki hääl paratamatult üles-alla ja seda pole eriti võimalik programmidega maha saada, kuigi metalset kõla eemaldati nii palju kui võimalik ja asi lasti mürafiltrist ka läbi ..

ma ei m6elnud nyyd otseses m6ttes ringi hypamist aga noh vahet ple...
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi


Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron