Probleem Windows Movie makeriga

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

Probleem Windows Movie makeriga

PostitusPostitas ThePuma » 02. November 2007, 14:16

Nii tere kõik selle foorumi rahvas!
Mul on selline probleem, et kui käivitan Windows Movie Makeri, ja hakkan midagi tegema seal, siis natukese aja pärast jookseb Movie Maker kokku ja lihtsalt läheb kinni ja projekt ongi kadunud, hea juhul ta salvestab automaatselt aga seda ei juhtu väga tihti.See probleem sai alguse kuskil paar nädalat tagasi.

Ja siis selline küsimus veel, et kuidas oleks võimalik Windows Movie Makeriga lisada relvadele sellist tuld ja muid selliseid lahedaid värke ;)

Adobe effecterit hetkel veel pole aga peagi muretsen sellegi...

Tänan ette ja loodan, et leian sellele probleemile vastuse!
ThePuma
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 35
Liitunud: 02. November 2007, 14:09

PostitusPostitas kigents » 02. November 2007, 14:40

Mul on ka sama probleem, see asi peaks olema selles et kui tahad muusikat sinna panna (.mp3 vms) siis ta jookseb kokku aga muidu käib normaaalselt. Ma kuskilt sealt microsofti leheküljelt lugesin, et see probleem võib tulla, et jookseb kokku.

Ei movie Makeriga ei saa Effekte selliseid teha (mussle flashid jne).
Aga kui tahad lihtsat programmi soovitaks hankida FXHome VisionLab Studio sellega saab igasuguseid effekte teha aga kokku pannna seal eri soovita kokkupanemiseks soovitan Sony Vegast.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas ThePuma » 02. November 2007, 14:48

kigents kirjutas:Mul on ka sama probleem, see asi peaks olema selles et kui tahad muusikat sinna panna (.mp3 vms) siis ta jookseb kokku aga muidu käib normaaalselt. Ma kuskilt sealt microsofti leheküljelt lugesin, et see probleem võib tulla, et jookseb kokku.

Ei movie Makeriga ei saa Effekte selliseid teha (mussle flashid jne).
Aga kui tahad lihtsat programmi soovitaks hankida FXHome VisionLab Studio sellega saab igasuguseid effekte teha aga kokku pannna seal eri soovita kokkupanemiseks soovitan Sony Vegast.


Täpselt nii .mp3 filedega võib ta kokku joosta jah :S
Aga jah sony vegast ja just tõmban :D
ja fxJHome visionlab on olemas suht hea programm muidu...
Aga on muidu kuskil Sony vegasele eestikeelset tutorialit?
ma youtubes vaatasin midagi ennem...
ThePuma
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 35
Liitunud: 02. November 2007, 14:09

PostitusPostitas Pixie » 02. November 2007, 14:49

Mul on sama probleem. :( Väga kannatlik pean olema,siis väga tihti ei jookse kokku.
Üldiselt juhtub see paljudel. Lugesin download.com'ist, et viga võib olla ka koodekites.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas -sander- » 02. November 2007, 14:51

Download.com-i küll ei soovita külastada. Kaks korda Format C: ei tule just arvutile kasuks.
Pilt
Kasutaja avatar
-sander-
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 19. Aprill 2006, 13:02

PostitusPostitas matjusm » 02. November 2007, 14:57

Selle relvatule lisamiseks on tõepoolest vaja mingit Adobe After Effectsi sarnast programmi. Kuid samas, on After Effects ka väga high end programm, mis tähendab seda, et võtab veidi õppimist, päris palju isegi.
Vegast aga soovitan soojalt. Teda on väga lihtne kasutada ja suhteliselt kiiresti õpib selgeks. Inglise keel nüüd nii raske ka ei ole, et mõnest tutorialist aru ei saaks. Ma leidsin eMule´ist ühe tutoriali seeria Vegase kohta nii, et soovitan seda läbi vaadata.
matjusm
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 27. Veebruar 2007, 22:35
Asukoht: Pääsküla/Inglismaa

PostitusPostitas Cagefactor » 02. November 2007, 15:10

mul oli wmm selline probleem et ta ei tahtnud lisada neid texti asju. ja praegu mul polegi arvutil wmm-it. ma kasutan powerdirectorit
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Pixie » 02. November 2007, 16:13

Cagefactor kirjutas:ja praegu mul polegi arvutil wmm-it.

Seda peaks olema suhtkoht võimatu eemaldada ju. :shokeeritud:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas ThePuma » 02. November 2007, 16:47

Jah olen kuulnud kah et sony vegas väga lihtne ja hea programm :)
Aga kas sony vegasega on muidu võimalik kah effekte lisada nagu relva omad jne......
A ja ma leidsin ühe eestikeelse video sony vegase kohta netist...
29:36 pikk...Vaatasin läbi ja suht hea tutorial :D
kui keegi tahab siis võtku kirjutage siia teemasse
ThePuma
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 35
Liitunud: 02. November 2007, 14:09

PostitusPostitas kigents » 02. November 2007, 17:36

Cagefactor kirjutas:mul oli wmm selline probleem et ta ei tahtnud lisada neid texti asju. ja praegu mul polegi arvutil wmm-it. ma kasutan powerdirectorit


Õõh ära Power directorit küll kasuta mõtetu progre lõppfilmid tuleva väga sita kvaliteediga!!

ThePuma kirjutas:Jah olen kuulnud kah et sony vegas väga lihtne ja hea programm :)
Aga kas sony vegasega on muidu võimalik kah effekte lisada nagu relva omad jne..........


Seal selliseid muzzle flashe ja miigit tekkimist ei saa teha aga seal saab igasugust asju muuta nt.valgustust, saab teha nagu vanaaegseks filmiks ja selliseid asju.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas ThePuma » 02. November 2007, 17:54

kigents kirjutas:
Cagefactor kirjutas:mul oli wmm selline probleem et ta ei tahtnud lisada neid texti asju. ja praegu mul polegi arvutil wmm-it. ma kasutan powerdirectorit


Õõh ära Power directorit küll kasuta mõtetu progre lõppfilmid tuleva väga sita kvaliteediga!!

ThePuma kirjutas:Jah olen kuulnud kah et sony vegas väga lihtne ja hea programm :)
Aga kas sony vegasega on muidu võimalik kah effekte lisada nagu relva omad jne..........


Seal selliseid muzzle flashe ja miigit tekkimist ei saa teha aga seal saab igasugust asju muuta nt.valgustust, saab teha nagu vanaaegseks filmiks ja selliseid asju.


Ajahh sain aru :D

a nüüd installisin peale aga poole installi peal ütleb et mingi regist fail puudu vms siis panen seal ignoreeri aga ei aita :D

oskab keegi aidata?
ThePuma
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 35
Liitunud: 02. November 2007, 14:09

PostitusPostitas matjusm » 02. November 2007, 19:59

Nende püssitulede juures tuleb teha vahet monteerimis ning compositing programmide vahel.
Monteerimisprogrammid ehk NLEd (inglisekeelne lühend sõnadest Non-Linear Editor) nagu Movie Maker, iMovie, Vegas, Premiere ning Avid on mõeldud eelkõige monteerimiseks. Nad võimaldavad, mõni rohkem, mõni vähem, ka mingeid effekte lisada, kuid see ei ole nende põhi eesmärk.
Kui sa tahad midagi effekte lisada, siis on vaja mõnda compositing programmi nagu Adobe After Effects. On ka teisi, kuid see on enamlevinuim nii, et tema kohta leiab kõige enam tutoriale ja muud online abi. Compositing tähendab seda, et sa võtad erinevaid elemente ja paned nad kokku, et luua uus tervik. Siin oleks näide see, et sa võtad need püssituled (neid leiab sellisest kogumikust nagu Videocopiloti-i Action Movie Essentials) ja paned nad oma kaadris sinna kuhu tahad. Muidugi on After Effectsi kasutusvaldkond sellest palju laiem.
Nüüd Vegases sa võiksid küll proovida neid püssipauke õigetesse kohtadesse sättida, kuid palju mõtekam ja lihtsam oleks seda teha After Effectsiga.
matjusm
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 27. Veebruar 2007, 22:35
Asukoht: Pääsküla/Inglismaa

PostitusPostitas kigents » 02. November 2007, 20:00

Ei ole midagi puudu vaid see peaks olma see koodi fail vms.
ma ütlen seda on väga raske saada ma isegi ei tea kudas ma selle sain???
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Cagefactor » 02. November 2007, 21:41

kigents kirjutas:Õõh ära Power directorit küll kasuta mõtetu progre lõppfilmid tuleva väga sita kvaliteediga!!

nalja teed w ?? mul tulid dvd kvaliteediga kuigi kaalusid 700mb
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Pusna » 10. November 2007, 19:50

PowerDirectoril pole midagi häda kui osata õiget lõppformaati valida ja õigesti seadistada.

Püssitule osas niipalju, et ma ei panustaks programmidele, vaid asja füüsilisse poolde. Nimelt üritaks selle tule sealt püssitorust niisama välja saada, mitte pärast juurde editida. Aga see puhtalt maitse asi. Kindlasti ei väida ma, et lõpptulemus oleks nö minu moodi parem.
Kasutaja avatar
Pusna
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 10. November 2007, 19:32

Järgmine

Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist