teeme Filmi!

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Robert » 28. Juuni 2007, 19:15

Kes ütles, et film peab "müüma"? Filmi võib teha ka enda lõbuks või rahulduseks. Amatöörfilmid enamasti ei olegi mõeldud suure raha teenimiseks. Selline loll jutt küll ära jätta.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas -sander- » 29. Juuni 2007, 14:11

Ma arvan ka, et tapmine-vägistamine peaks sees olema :D
Päriselt.
Pilt
Kasutaja avatar
-sander-
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 19. Aprill 2006, 13:02

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 29. Juuni 2007, 14:57

Pmst ei pea ikkagi midagi sellist sees olema, tugevat draamat annab ka lihtsamate sündmustega edasi anda.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas matjusm » 30. Juuni 2007, 17:33

Tehniline proffesionaalsus/lihvitus annab alati midagi filmile juurde.
matjusm
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 27. Veebruar 2007, 22:35
Asukoht: Pääsküla/Inglismaa

PostitusPostitas Uku » 10. Juuli 2007, 00:33

Tere!

Alusta mingist väiksest näpuharjutus-projektist, mitte ära hakka pihta kohe mingi kindla teemaga nagu mina et võtan kätte, ja hakkna kohe nukkufilmi kokku neetima ja siis juhtmed koos... jaa tagasi teemasse:

Ralf kirjutas:Film müüb vaid siis, kui tapmine ja vägistamine sees on, nii et ruttu-ruttu skripti ümber kirjutama!

Jah! Vähemalt võiks tal vanaema surra filmi vältel, või kass auto alla jääda, et siis ta on enesetapu äärel ja siis tuleb prints valgel hobusel (kust printsi saada seda ma ei tea) ja päästab ta ära.

No olgu, tegelt on nii, et mina ei suuda kuidagi aidata, kuna effekte ma ei oska teha, näitlemisest hoian kaugele...

(PS! palun ära võta neid vanaema ja kassi juttu tõsiselt :!: ).

EDIT//
Robert kirjutas:Kes ütles, et film peab "müüma"? Filmi võib teha ka enda lõbuks või rahulduseks. Amatöörfilmid enamasti ei olegi mõeldud suure raha teenimiseks. Selline loll jutt küll ära jätta.

No pole mõtet ainult iseendale filmi teha, ka sõpradele demonstreerimiseks võiks seal natuke klišeesi sees olla..

Peata Ratsanik kirjutas:Pmst ei pea ikkagi midagi sellist sees olema, tugevat draamat annab ka lihtsamate sündmustega edasi anda.

No kui film tuleb juba emotsioonide käes vaevlevast tüdrukust, pole mõtet ajada asja liiga keeruliseks, siis ei sa arugi mis lõpuks toimub...

Ega noh, tapmine jäta välja aga näiteks sõbra vend vms võiks vähki vms surra, ja siis sõber kurdab muret peategelasele ja siis... maitea mida...
no mis nüüd?
Uku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 47
Liitunud: 25. Juuni 2006, 22:57

Re: teeme Filmi!

PostitusPostitas SpanG » 10. Juuli 2007, 12:06

Kogemusi on Adobe Priemire-ga, photoshopiga, after effects-ga ja ka auditioniga, kõik on Adobe-lt :))
SpanG
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 10. Juuli 2007, 11:42

Eelmine

Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron