Saekoja productions

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kigents » 22. Detsember 2007, 23:38

jp
me saatsime sinna filmifestivalile selle filmi :D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas kigents » 18. Jaanuar 2008, 20:26

me siis tegime ka ühe reklaami :P
inka tunni jaoks...
mis arvate kas on norm, a ja selle tegime ühe päevaga ära kõik monteerimine, käsikiri jne
http://www.youtube.com/watch?v=ZQb2noz7KRM
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas mad3in3stonia » 18. Jaanuar 2008, 20:34

haha mulle meeldis küll, hea oli see et, te tegite selle inglise keeles
muheda eesti aksendiga :))
ja k6ik ühe päevaga
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi

PostitusPostitas Annikaaa » 01. Aprill 2008, 20:58

Poisid, nagu ma aru saan teete te seda filmindusevärki päris üksi. Ses suhtes, et teid ei õpeta keegi.
Kurb oli vaadata kuidas te olete teinud nii suure kuhja filme ja mitte ühegi puhul neist endast 100% andnud. Või igatahes ma keeldun uskumast, et see on 100%.
Esiteks, ei saa filmidega teha niimoodi, et "võiks teha filmi poisist kel puudub otsustusvõime" "ee, mine katsu vetsu ust. Eeee, nüüd sina hüppa ette ja mine ise" "ee, nüüd sina. Ee, tee midagi." "Ok käib kah, paneme mussi taha ei jää nii igav."
Mkkm, defenetly not! :?
Kahjuks on nii, et head fimid ei valmi üleöö. Kõigepealt tuleb idee. Kogu point. Siis hakkad sellest aretama mingit luustikku, paned paika sündmused, tegelaskujud, lõpu. Peale seda valmib käsikiri millele hakkad liha peale panema kirjutades dialooge, erinevaid detaile jne. Sellega läheb korralikult aega. Sa pead laskma käsikirjal jupp aega vedeleda (ma ei räägi tundidest) ja seejärel seda kriitilise pilguga üle vaatama ja korregeerima. Kui film on paberil ja sul endal koguvärk vaimusilmas olemas võid kaamera kätte võtta.
Annikaaa
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 01. Aprill 2008, 20:38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kigents » 01. Aprill 2008, 21:09

Jp mitte keegi ei juhenda..
Aga kui ausalt öelda siis teame seda kõike ise ka mida sa praegu rääkisid..
a jah mis teha kui eriti aega pole...
Me siis proovime paremini tulevikus ;)
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Lowra » 04. Mai 2008, 13:28

No mida te vaatate siis neid videosid üldse, ainult et pärast panna mingi mõttetu kommentaar? Ma vaatasin ühe ära ja ütlen, et muidugi arenemisruumi on, aga see on loogiline !
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas kigents » 04. Mai 2008, 18:00

No jh ....

Aga tuli uus film välja, nimi on Rambo II
http://www.youtube.com/watch?v=CwmRDme-Ypg
Kuidas tundub?
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas goodkiller » 24. Mai 2008, 22:52

Idee on normaalne,
näitlejad ei ole üldse usutavad, kui neid kinni võetakse ei rabele ega ei tee mitte midagi vaid naeravad ja muigavad suremisel. Heli ja effektid võiksid paremini ajastatud olla. Osadest printsitsiipidest on üle astutud (näiteks 180, jne)
Vibueffekt oli päris hea. Kuid kukkumised võiks olla ka veitsa reaalsemad. Ja kõige suurem viga oli filmis see kui teisele pähe lasti ning siis rambo läheb pulssi katsuma, see oli nagu väga out. Kindel laks et teine surnud kui püssiga pähe lasta.
goodkiller
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 22
Liitunud: 12. Veebruar 2007, 20:31

PostitusPostitas Pusna » 26. Mai 2008, 21:04

Annikaaa kirjutas:Poisid, nagu ma aru saan teete te seda filmindusevärki päris üksi. Ses suhtes, et teid ei õpeta keegi.
Kurb oli vaadata kuidas te olete teinud nii suure kuhja filme ja mitte ühegi puhul neist endast 100% andnud. Või igatahes ma keeldun uskumast, et see on 100%.
Esiteks, ei saa filmidega teha niimoodi, et "võiks teha filmi poisist kel puudub otsustusvõime" "ee, mine katsu vetsu ust. Eeee, nüüd sina hüppa ette ja mine ise" "ee, nüüd sina. Ee, tee midagi." "Ok käib kah, paneme mussi taha ei jää nii igav."
Mkkm, defenetly not! :?
Kahjuks on nii, et head fimid ei valmi üleöö. Kõigepealt tuleb idee. Kogu point. Siis hakkad sellest aretama mingit luustikku, paned paika sündmused, tegelaskujud, lõpu. Peale seda valmib käsikiri millele hakkad liha peale panema kirjutades dialooge, erinevaid detaile jne. Sellega läheb korralikult aega. Sa pead laskma käsikirjal jupp aega vedeleda (ma ei räägi tundidest) ja seejärel seda kriitilise pilguga üle vaatama ja korregeerima. Kui film on paberil ja sul endal koguvärk vaimusilmas olemas võid kaamera kätte võtta.

x2 poisid.
http://pusnafilmikas.blogspot.com/
Mina vaatangi teie lühifilme...
Kasutaja avatar
Pusna
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 10. November 2007, 19:32

PostitusPostitas T-Bag » 01. Juuni 2008, 19:42

Ma vaatasin selle Rambo 2 filmi ära. Mina jäin küll rahule ja ega ise ei oskaks paremat teha. Ma soovitaks edasi teha ja mingeid juhendajaid küll vaja pole, nad hakkavad ainult segama. Kui mõnikord aega on, siis tutvun teie loominguga põhjalikumalt.
T-Bag
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 15. Märts 2008, 00:05
Asukoht: Tartu

Eelmine

Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist