in da h22demeeste

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

in da h22demeeste

PostitusPostitas porgand » 19. Juuni 2006, 01:37

eelmine suvi filmitud
filmi sellest õnneks või kahjuks ei saanud
monteerisin igavusest midagi kokku
http://jyri.mandariin.net/g2ngsta.wmv
porgand
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 15. Detsember 2005, 16:30

PostitusPostitas S88ru » 19. Juuni 2006, 09:32

nojah.
See on kõik mis mul seepeale öelda on
Kes ees, see mees.
Kes taga, sel tee on vaba.
Kasutaja avatar
S88ru
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 10. Aprill 2006, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: in da h22demeeste

PostitusPostitas crackhead » 19. Juuni 2006, 12:23

porgand kirjutas:eelmine suvi filmitud
filmi sellest õnneks või kahjuks ei saanud
monteerisin igavusest midagi kokku
http://jyri.mandariin.net/g2ngsta.wmv



krt jurixx, sa juba hot foorumisse toppisid oma õuduse üles, sellest ei piisanud või?
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Nestonia » 19. Juuni 2006, 12:51

See video mõnitab või kirjeldab EMO inimesi või ratefriike, kelle jaoks endast pildistatud fotod on mõeldud vaid Rate.ee´sse uploadimiseks. Ma ei näe mingit põhjust selle video üle nuriseda, see on ju reaalsus!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas sony8 » 19. Juuni 2006, 23:59

käib kah...
sony8
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 24. Märts 2006, 19:03

PostitusPostitas pisialvar » 20. Juuni 2006, 00:07

Nestonia kirjutas:See video mõnitab või kirjeldab EMO inimesi või ratefriike, kelle jaoks endast pildistatud fotod on mõeldud vaid Rate.ee´sse uploadimiseks. Ma ei näe mingit põhjust selle video üle nuriseda, see on ju reaalsus!

Kus seal tegu EMOdega oli? Seal oli pidevalt ghettoneegrite ja räpikehkenpükside ollus sees. EMO? Või on uus trend näha igas asjas emosid? Nii nagu oli trend näha mõnda aega tagasi igasühes räpparit, hipit, karvaseid ja nii edasi kronoloogilises järjekorras. Muretsege endale tolerants, sest vastasel juhul oleks paras mõnitad teiesuguseid emovihkajatestkommuunseidtrendiinimesi.

PS! Film (kui seda saab nii nimetada) oli vägagi asjatu ning kehv. Kaadrite sobimatus, kehv heli, puudulik süžee ja mis veel.
pisialvar
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. Mai 2006, 00:16

PostitusPostitas Nestonia » 20. Juuni 2006, 00:39

pisialvar kirjutas:
Nestonia kirjutas:See video mõnitab või kirjeldab EMO inimesi või ratefriike, kelle jaoks endast pildistatud fotod on mõeldud vaid Rate.ee´sse uploadimiseks. Ma ei näe mingit põhjust selle video üle nuriseda, see on ju reaalsus!

Kus seal tegu EMOdega oli? Seal oli pidevalt ghettoneegrite ja räpikehkenpükside ollus sees. EMO? Või on uus trend näha igas asjas emosid? Nii nagu oli trend näha mõnda aega tagasi igasühes räpparit, hipit, karvaseid ja nii edasi kronoloogilises järjekorras. Muretsege endale tolerants, sest vastasel juhul oleks paras mõnitad teiesuguseid emovihkajatestkommuunseidtrendiinimesi.

PS! Film (kui seda saab nii nimetada) oli vägagi asjatu ning kehv. Kaadrite sobimatus, kehv heli, puudulik süžee ja mis veel.


Kõik on paha, kole, jube, mõttetu... ainult sinu tehtud ollused on head!!! Ära tule õpetama mida mina ütlema või endale leidma pean... ära solgi minu arvamust, lisa oma ajusopis olev arvamus videost ning ära vääna teiste arvamusi! Loodan, et see teema ei lähe läbuks kätte ära mõne maailmaparandajast targa mõttetu postituse pärast! Kõik sitt mida teistele teemaväliselt soovitada püüad, saada PM. kaudu või ole lihtsalt vait.

Ps. autor ütles, et tegu pole filmiga! Asjatu ja kehv! Kas tõesti peab kõik olema korrektne ja ülima põhjalikkusega läbimõeldud ja mis kõige tähtsam, südamega ja armastusega tehtud!? Mida sa enda nö. kriitilise mahategemisega saavutada püüad?

Mul pole tavaks selliseid poste teha, kuna aga mõne mehe pidev ajuvaba mahategemine ja lahmimine ajas lõpuks närvi püsti, siis lihtsalt ei suutnud näppe klaverist eemal hoida. Raske juhus kui mõni mees postitusest aru ei saa... polnud minu postituses juttu sellest, et videos olevad inimesed EMOD on... kaks pisialvari poolt väljatoodud isikut minu jutu järgi lihtsalt sümboolselt näitavad seda, milleks emoinimesed tänapäeva fotokunsti kasutavad! Vihkamisest on asi kaugel... süütu kommentaar minu poolt, aga raevukas reaktsioon sellele. Väga raske on enda arvamust väljendada ilma, et keegi selle peale kirvega vastu pead ei virutaks!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas leho57 » 20. Juuni 2006, 12:22

ma vaatan, et kes iganes selle video ka tegi.. ta missioon õnnestus :d sest kõmu ja vaidlust see tekitas. pole ise küll vaadanud seda... aga õnn kaasa :twisted:
Loomingut nii meilt kui teilt!
http://snrt.dynserv.com/
Kasutaja avatar
leho57
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 37
Liitunud: 16. Veebruar 2006, 02:07

PostitusPostitas Robert » 20. Juuni 2006, 12:47

Õudne saast. Milleks teha videot, kus lihtsalt mingi mõttetu tüüp pildistab kedagi? Äkki ma filmin, kuidas ma seda postitust kirjutan või trolliga linna sõidan. Ja panen pealkirjaks "In da Tallinn". Kui vaja, siis võin mingi ghetto näo kah teha.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DjD » 21. Juuni 2006, 04:13

minu arust on ka jumma lahe teha film kuda kile kott tuule käes lendleb :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuni 2006, 12:18

DjD kirjutas:minu arust on ka jumma lahe teha film kuda kile kott tuule käes lendleb :P

"american beauty"?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas DjD » 21. Juuni 2006, 13:32

oli vist jah american beauty :D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas ql » 27. Juuni 2006, 13:13

see on siis "estonian beauty" 8)
Pilt
ql
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 03. Mai 2006, 23:24


Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron