Üks stsenaarium

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

Üks stsenaarium

PostitusPostitas powerslave » 02. Aprill 2006, 22:04

Niisiis. Sain ühe stsenaariumiga valmis mida mõtlen filmiks teha. Kuna ma Tartus ei tunne eriti palju filmitegijaid siis paneksin siia kutse üles filmi tegema. Oleks vaja operaatorit, monteerijat, eri efektide spetsi ja kõiki ja kõike muud. Kui keegi on huvitatud siis mu e-mail on: pohjalapriit@hotmail.com See on ka mu MSN kui keegi reaalajas tahab suhelda.

Natuke stsenaariumist ka. Sõja/ajalooline film, Teise Maailmasõja ajal, Nõukogude vägede ja metsavendade vahel. Rõhk on rohkem dialoogil aga lahing on efekti pärast. Ei ole pikk. Umbes 7-10 min plaanisin.
Siin ka lõik stsenaariumist:

Nikolai (sõdurtele):
Minge! „Kaitske“ tädi Hilda lehma!

Sõdurid lähevad omavahel naljatades talu hoovi. Nikolai ja Mari asuvad teed mööda minema. Neli sõdurit hargnevad taluhoovis laiali. Esimene läheb lauta. Teine elumaja juurde. Kaks kaevu juurde. Teine sõdur koputab esikusele

2. sõdur:
Avage! Punaarmeel on vaja kõiki loomi et sõda võita. Me tulime teie lehma ja muu vajaliku järgi! 1.sõdur jõuab laudani. Ta teeb ukse lahti

1.sõdur:
Kuulge! Siin pole lehma.

1. sõdurit tulistatakse laudast. Ta lendab surnult maha. Teised sõdurid seavad ennast lahngu valmis.

Teel

Nikolai:
Mis see oli?

Nikolai hakkab talu poole minema. Mari võtab anumast revolvri.

Mari:
See oli meie kodumaa vallutajate tasu!

Mari laseb Nikolai maha.
Tell me why I had to be a Powerslave
powerslave
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 48
Liitunud: 04. Aprill 2005, 22:45
Asukoht: Tallinn

Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist