Anna Torv

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Anna Torv

PostitusPostitas Rain » 23. Jaanuar 2010, 20:20

Anna Torv



Anna Torv (eestikeelne nimi Tõrv) on sündinud Austraalias Melbourne'is ja üles kasvanud Queenslandis Golden Coastis. Tema isa on eesti juurtega Hans Tõrv. Tal on noorem vend Dylan. Anna on kasvanud üles ema Susaniga, kui ta 8-aastaselt isast võõrdus. Noorena meeldis talle surfata, ratsutada ja ujuda. Benowa keskkooli lõpetas ta 1996. aastal. Edasi läks ta näitlejaks õppima teatrikooli, mille ta lõpetas 2001. aastal. Ta on mänginud inglise sarjas "Mistress", kus ta kehastas Alexit ja sarjas McLeodi tütred" oli ta Jasmine McLeod. 2008. aastal sai ta peaosaliseks "Teadmata kadunud" loojate poolt loodud sarja "Fringe". Sarja võtteplatsil kohtas ta Mark Valley't, kellega ta 2008. aasta detsembris abiellus.



Ülevaate kirjutanud: _eesti999_



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ronet » 23. Jaanuar 2010, 23:11

Ma jumaldasin teda "The Secret Life Of Us" e. Meie Salajane Elu sarjas. Fringe jäi mul kahjuks pooleli.. kuid juba ainuüksi Anna Torv'i pärast vaatan selle millalgi ära.

asd.. uni ründab.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Anna Torv

PostitusPostitas Pixie » 27. Jaanuar 2013, 22:51

Eesti juurtega isa? :o Iga kord tema nime ekraanil nähes spekuleerisin, et äkki on Anna vene päritolu. Peale mõne video nägemist sain aru, et ta Austraaliast, kuigi nimi tundus ikkagi imelik. Oleks ma varem teadnud. :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist