Ellen Page

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ellen Page

PostitusPostitas Ralf » 06. August 2008, 03:25

Ellen Page
Halifax, Nova Scotia, Canada (21.02.1987)

Arvatavasti tunnustatuim noor Kanada näitlejanna Ellen Philpotts-Page, keda tuntakse ühtlasi ka "tillukese kanadalasena", sündis 21. veebruaril, 1987. aastal Halifaxis, Nova Scotias õpetajale Martha Philpottsile ja sisekujundajale Dennis Page'ile.

Neiu alustas näitlemisega juba kümneselt, olles telefilmis "Pit Pony", millest sai hiljem teleseriaal. Too roll viis ta edasi etteasteteni väikestes Kanada filmides. Kool, mille Ellen 2005 aastal lõpetas, oli budistlik Shambhala kool.

USA-s sai ta tuntuks filmiga "Hard Candy", milles mängis pedofiili terroriseerivat tüdrukut Hayleyt - antud rolli nimetasid mitmed kriitikud üheks aasta meeldejäävaimaks. Muuhulgas on Ellen mänginud ka koomiksifilmis "X-Mehed: Viimane vastuhakk" Kitty Pryde'i ehk Shadowcat'i ja reaalsetel sündmustel põhinevas linaloos "An American Crime" kohutava piinamise ohvrit Sylvia Likensit.

Tõelise tuntuse saavutas ta aga humoorika draamaga pealkirjaga "Juno", kus ta mängis laia sõnavaraga teismelist Juno McGuff'i ja mis vallandas tema karjääri tuntud noore naisnäitlejana.

2014. aasta alguses avalikustas Page, et on gei.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 06. August 2008, 03:36

Viimase nädalaga on minust suur Ellen Page'i fänn saanud, võib öelda, et koguni sama suure mastaabiga nagu LauraOlen jumaldab Johnny Deppi. :D

Ta on hämmastavalt mitmekülgne näitleja ja oma ea kohta äärmiselt tark, täiskasvanulik ja hea huumorisoone ning iseloomuga. Ja nagu ma olen öelnud, on tema puhul värskendav see, et tead-küll-mille asemel tahaks temaga näiteks kelgutama minna, mis on väga lahe.

Kui paari päeva pärast Ameerikasse lähen (seda koguni kümneks kuuks, muide, aga ärge muretsege, maailmaga olen ikka ühenduses), siis kavatsen talle ühele leitud fanmail aadressile saata kirja ja "Juno" DVD, mille sealt osta kavatsen, et ta sellele autogrammi anda saaks. 8)

PS. Mul on arvutis umbes nelisada pilti, kõik võimalikud kandidaadid tema näitleja-lehele siin, aga otsustasin natuke tavapärasema kasuks. Avatar on kah lahe või mis.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kidd » 06. August 2008, 08:29

Puhtalt kenaduse pärast juba 10 punkti :))
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Ellen Page

PostitusPostitas Rasmus » 15. Veebruar 2014, 20:26

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron