Clint Eastwood

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Clint Eastwood

PostitusPostitas Kaido » 26. Märts 2005, 14:27

Clint Eastwood
USA, California, San Francisco (31.05.1930)

Lavastaja ja näitleja Clint Eastwood sündis aastal 1930 San Franciscos. Nii tema isa Clint Eastwood seenior kui ka ema Margareth Ruth olid vabrikutöölised. Aastal 1949 lõpetas Clint Oaklandi Keskkooli ning seejärel töötas tuletõrjujana, teenindajana bensiinijaamas ja ka džässpianistina ühes Oaklandi baaris.
Eastwoodi esimesed filmirollid olid üsna väikesed osad B-kategooria filmides, nagu "Tarantula" ja "Francis In The Navy". Suurema tuntuse tõi talle aga osatäitmine Sergio Leone westernitriloogias: "A Fistful Of Dollars", "For A Few Dollars More" ja "The Good, The Bad and The Ugly", kus ta mängis kurikuulsat saladusliku minevikuga nimetut meest.
Teist tema kuulsaimat karakterit Harry Callahan'i (Dirty Harry) kehastab Clint koguni viies filmis. Just selle karakteri suust on kõlanud ka mitmeid kuulsaid tsitaate nagu: "You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?" või "Go ahead, make my day."
C. Eastwoodi lavastatud filmid "Unforgiven" (1992) ning "Million Dollar Baby" (2004) võitsid mõlemad neli Oscarit, sealhulgas parima filmi ning parima režissööri autasu. Samuti pälvis ta aastal 1995 oma elutöö eest Irving G. Thalberg Mälestusauhinna. Lisaks on Eastwood pälvinud 5 Kuldgloobust ning kandideerinud mitmeid kordi parima meesnäitleja Oscarile.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas k2w » 17. Detsember 2005, 02:04

Clint Eastwood on minu iidol ning tema paneb mind siin koledas, pimedas maailmas mõistma, et meil kõigil on võimalus saada miljonäriks. Seda järeldades järgmistel seisukohtadel:


1. Milline kuulus näitelja oleks koledam kui Clint Eastwood. Täpselt, ega ju ei olegi.

2. Clint Eastwood`il on ebainimlikud võimed. Ta on alati olnud vana ning ta vist ei jäägi enam vanemaks, aga ära ka ei sure. Võimas

3. Clint Eastwood ei oska absouluutselt näidelda! Kõik filmid, milles ta mänginud on ta edukalt suutnud rikkuda. Iga filmb, kus ta mängib, on jubedam kui eelmine. Lõpetuseks on eriti huvitav fenomen, et ta vist ei õpigi kunagi näitlema, müstika.

4. Oma koledale välimusele, jõuluvana vanusele ning täiesti jubedale näitlemisoksustele vaatamata on endiselt inimesi, kellel ta meeldib ja kes teda fännavad ning armastavad!

See tähendab aga seda, et igaüks meist võib vaatamata oma koledale välimusele, näitelmisoskuste puudumuisele vaatamata saada suureks filmistaariks ning miljonäriks, keda maailm armastab. Kas see ei pane teid paremini tundma?!? Mind igaljuhul paneb, aitäh SULLE oo võimas Clint!
Kasutaja avatar
k2w
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 17. Detsember 2005, 01:08

PostitusPostitas crackhead » 17. Detsember 2005, 11:58

Koleduse koha pealt võibolla, aga näitlemise koha pealt ei nõustu kohe mitte kuidagi, mis sest, et ta kipub ühte ja sama tegelaskuju kehastama enamvähem, teeb ta seda alati hästi ja hingega, teine võimalus on see, et sa pole näinud "Armutut" või "Miljoni dollari tüdrukut", seega ka tema tõeliselt häid rolle. Ja miks ta nii armastatud on?
vastus: sest ta on hetke või isegi läbi aegade parim režissöör.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

vaidleks mõneti vastu

PostitusPostitas Margus Kiis » 28. Jaanuar 2006, 15:29

Eastwood nägi 70-ndatel väga hea välja. Tõsi, näidelda oskab ta ühtainust tüüpi -- aeglaselt rääkiva üllatavalt kõrges registris häälega igiheas füüsilises vormis kalgiilmelist tegelast. Täpselt üks tüüp läbi KÕIGI filmide. Saavutus. Isegi Arnold Termikas ja Stallone on teinud erinevamaid rollilahendusi. Aga see üksainus mudel töötab hämmastavalt tõhusalt.
Inimesena pidi Clint igavene s...pea olema.
KÃĩik pole kuld mis hiilgab, kÃĩik pole s..t mis haiseb.
Margus Kiis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 02:55
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Weirdo » 26. Detsember 2006, 19:09

Hehehee, hea klatš käib siin :))
1. Milline kuulus näitelja oleks koledam kui Clint Eastwood. Täpselt, ega ju ei olegi.

Tegelikult, ma ei tahaks isegi sellega nõustuda. Otsi, küll leiad(koledamaid). Pealegi on koledus maitse asi. Aastakümneid tagasi, st. nooruses (jah, tõepoolest, isegi tema on noor olnud) oli ta tõesti kena. Võib-olla see mu isiklik kiiks - mulle Eastwood küll nii jube vana ei tundu, et kohe hauda kukuks.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 18. Märts 2008, 20:05

Üks kõvemaid vendi filmimaailmas. Tema spagetivesternid ja Hang 'Em High on mul täitsa olemas ja ma arvan, et tänu temale need mulle meedivadki. Ainus langusperiood on arvatavasti 90-ndate keskpaik. Unforgiven oli ka ülikõva ja nagu kasutaja Peata Ratsanik 3:10 to Yuma teemas ütles, siis oli Unforgiven ikka 3:10 to Yumat parim vestern (vahemikus 1992-2007)

Kõva!!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 18. Märts 2008, 21:44

ta tundub väga väärikas. ma arvan et praegused staarikesed ajavad tal küll vist emele mõruks. tema kooli mehed ei luba iial endale siukse idiootsusi mis praegu tehakse.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

Re: Clint Eastwood

PostitusPostitas brixxx » 01. Oktoober 2012, 15:48

Tegin täna veidi uuringu kui palju filme on ta lavastanud, kus ta ka ise mängib, sealt saadud tulemuse põhjal pean ma küll ütlema, et Clint Eastwood on iseenda tööandja olnud, mõned üksikud filmid on tema karjääris, mida ta ei ole ise lavastanud.

Väga hästi mängib Clint Eastwood ja eriti head filmid, mida ta on lavastanud on 21.saj.

Top 6 filmid lavastajana ja näitlejana:

1. Million Dollar Baby - 2004 - 10/10
2. Gran Torino - 2008 - 9/10
3. Space Cowboys - 2000 - 9/10
4. The Bridges of Madison County - 1995 - 8/10
5. Blood Work - 2002 - 7/10
6. Absolute Power - 1997 - 5/10
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron