Michael Clarke Duncan

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Michael Clarke Duncan

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:26

Michael Clarke Duncan
Chicago, USA (10.12.1957 – 03.09.2012)

Hiiglasemõõtu Michael Clarke Duncan sündis Chicagos üksikema ainsa lapsena. Tema unistuse saada jalgpalluriks rikkus ära tema ema, kes kartis, et lapsuke võib seal kõvasti viga saada. Suure osa enda lapsepõlvest veetis ta narkootikumide seltsis, kuid suutis siiski sõltuvusest vabaneda.
Peale näitlemise kasuks otsustamist siirdus ta Hollywoodi, kus aga näitlemise asemel leidis tööd hoopis turvamehena. Kuid tema roll filmis "Armageddon" sillutas talle tee filmimaailma.
Hiiglaslik läbimurre toimus filmiga "Roheline miil". John Coffey osa sai Duncan tänu Armageddoni ekraanipartnerile Bruce Willisele, kes vangladraama lavastajale Frank Darabontile just teda soovitas. Lausa imelise rolli teinud Duncanist sai hoobilt Hollywoodi superstaar. Osa eest kandideeris ta hulganisti auhindadele - isegi Oscarile. Nii kriitikute kui rahva arvates on "Roheline miil" üks aegade parimate filmide seast.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 27. August 2006, 14:11

Olen teda näinud ainult "Rohelises miilis" ja jättis päris sümpaatse mulje.

Vaatasin IMDb -st, et ta on 196 cm. Ei ütleks, et see on nüüd päris hiiglasekasv on. Mu isa on vaid paar senti lühem ja see ei ole midagi nii pikk kasv. Mulle tundub hoopis, et Duncan on vähemalt 2 meetrit.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 27. August 2006, 14:39

Vägagi sümpaatne tundus Rohelises Miilis, tõesti, võib öelda, et seal filmis toimus tema läbimurre, sest olen teda näinud küll ka teistes filmides, kuid seal on tema roll vaieldamatult parim...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron