Russell Crowe

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas null » 08. Detsember 2007, 23:05

Ainus film mis selle näitlejaga meenub on Romper Stomper. Hästi mängis.
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas Hea Aasta » 09. Detsember 2007, 00:26

Forza kirjutas:Hetkel vaieldamatu lemmiknäitleja. (hetkel, sest need vahelduvad iga poole aasta tagant umbes :P)...
Tema rollid "Gladiator", "A Beautiful Mind" ja "Cinderella Man" on ikka nii erinevad kui olla saavad ja ometi vääriks tä nende kõigi eest Oscarit. Esimese eest õnneks sai, kuigi teise eest väärinuks isegi rohkem kui esimese...
Ümberkehastumise võime ja pühendumus rollidesse pluss veel see, et ta on nii, nii alahinnatud näitleja on see, miks ta mulle meeldib. Hoopis tema, tema näitlejameisterlikkuse pärast, peaks olema see, kellest on tehtud 30 lehekülge postitusi!

10/10
Täitsa õige jutt!
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas LauraOlen » 09. Detsember 2007, 15:52

Mulle meeldis just tema filmidest ''Hea aasta'', see oli kuidagi kohutavalt hea film. Samas Gladiaatoris ta mulle nii palju ei meeldinudki..
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 09. Detsember 2007, 19:59

LauraOlen kirjutas:Mulle meeldis just tema filmidest ''Hea aasta'', see oli kuidagi kohutavalt hea film. Samas Gladiaatoris ta mulle nii palju ei meeldinudki..


Kui sulle meeldis Hea Aasta, vaata kindlasti ära ka "A Beautiful Mind" ja "Cinderella Man". Kaks tema kindlasse paremikku kuuluvad filmid. Samuti actioni poole pealt: "3:10 to Yuma" ja "American Gangster"...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Shotgun » 09. Detsember 2007, 20:30

Jah, Crowe'lt on ka minu lemmikumad A Beautiful Mind ja Cinderella Man, aga ilmselt Beautiful Mind meeldib veidi rohkem.. Gladiator ei ole ka kindlasti halb film, aga nii ära tüüdanud, et hetke seisuga küll väga ei köida, kuigi klassikasse jääb ta sellest hoolimata.
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hea Aasta » 11. Detsember 2007, 16:54

LauraOlen kirjutas:Mulle meeldis just tema filmidest ''Hea aasta'', see oli kuidagi kohutavalt hea film.
Oli tõesti väga hea film. Ma ei saanud kunagi aru, miks see nii halbu review'sid sai. :o Mina arust mängis ta seal oma rolli suurepäraselt.

Kui näinud pole, siis kindlasti soovitan veel selliseid Crowe meistriteoseid nagu "A Beautiful Mind" ja "Cinderella Man".
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Forzelius » 11. Detsember 2007, 19:08

Hea Aasta kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Mulle meeldis just tema filmidest ''Hea aasta'', see oli kuidagi kohutavalt hea film.
Oli tõesti väga hea film. Ma ei saanud kunagi aru, miks see nii halbu review'sid sai. :o Mina arust mängis ta seal oma rolli suurepäraselt.

Kui näinud pole, siis kindlasti soovitan veel selliseid Crowe meistriteoseid nagu "A Beautiful Mind" ja "Cinderella Man".


Kusjuures see "Cinderella Man" on ka kohutavalt allahinnatud, Oscaritel ei mänginud mningit suuremat rolli. Arvan, et asi on tema liiga varajases väljatulemises...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas thebestB4 » 19. Aprill 2008, 21:36

See hullus Johnny Deppi filmide üle hakkab mul vist üle minema, kui olen Russell Crowe parimaid filme näinud.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Hea Aasta » 25. Aprill 2008, 22:39

thebestB4 kirjutas:See hullus Johnny Deppi filmide üle hakkab mul vist üle minema, kui olen Russell Crowe parimaid filme näinud.
Õige jutt küll! :D
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Forzelius » 26. Aprill 2008, 18:43

Muidugi on õige. Russell on kindlasti hetke üks parimaid, kuigi tema ainus viga on see, et ta ei saa oma aksendist lahti :D. Muidu supernäitleja.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. September 2008, 20:51

Mõtlesin, et jagan ka siin seda uudist, kes veel kuulnud pole.
Nimelt hakkab Crowe väidetavalt mängima legendaarset Ameerika koomikut Bill Hicksi, kes vaevles oma elu jooksul narkootikumide ja alkoholi käes, surres 1994. aastal 32-aastaselt vähki.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Forzelius » 05. September 2008, 21:24

Normaalne. Potentsiaalne Oscari-nominatsioon oleks selle rolliga vast.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hea Aasta » 06. September 2008, 18:00

Forza kirjutas:Normaalne. Potentsiaalne Oscari-nominatsioon oleks selle rolliga vast.
Jah, selline film oleks taaskord suure potentsiaaliga, seda enam, et lavastajaks võib olla Ron Howard (kuigi see on juba puhas kuulujutt).
Igatahes Crowe tõesti sobib tõsielulisi tegelasi mängima nagu seda nii mitmed filmid näidanud on.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas V For Vendetta » 26. September 2008, 23:46

Filmi nagu A Beautiful Mind pean mina üheks maailma parimaks filmiks. Mainiks ära veel Gladiator, A Good Year, Master And Commander, Cinderella Man ja 3-10 To Yuma need filmid on väärt filmid, tema on väärt näitleja.
V For Vendetta
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 26. September 2008, 19:14

PostitusPostitas Eestlane » 02. Oktoober 2008, 18:10

lemmik näitleja ikkagi. võtab alati igast rollist maksimumi.
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist

cron