Mark Wahlberg

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mark Wahlberg

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:26

Mark Wahlberg
Dorchester, Massachusetts, USA (05.06.1971)

Mark Robert Michael Wahlberg sündis väga suurde ning vaesesse perre. Tal on viis venda ning kolm õde. Väiksena tegi ta palju juhutöid ning on mitu korda väiksemat sorti kuritegude eest vangis istunud.
Avalikuse ette astus Mark Wahlberg lauljana bändis Marky Mark and the Funky Bunch. Nende laul "Good Vibrations" võitis 1992. aastal parima tantsusingli tiitli. Ta on tegelenud ka modellindusega.
Näitlejana on ta kaasa löönud eelkõige rohkem meelelahutusena mõeldud põnevusfilmides. Esimene rahva tähelepanu äratanud rolli tegi ta filmis "Kolm kuningat", kus ta koos George Clooney-i ja Ice Cube-ga Afganistaanis terroristidega võitleb. Wahlbergi kõige stiilsemaks ning tähelepanuväärseimaks filmiks on aga kindlasti "Itaalia rööv". Filmis röövitakse LA-s panka ning nende poolt tekitatud suur liiklusummik ei lase võimudel neid taga ajada, ise põgenetakse Mini Cooperitel mööda kõnniteid ning metrootunnelit.
Kõik tema poolt võidetud auhinnad ongi tulnud vaid tänu välimusele ning tema oskusele rahvale midagi meeldejäävat pakkuda.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuni 2005, 10:20

üks lemmiknäitlejaid, tahaks näha itaalia röövi, üllatav on see, et tuleb ka itaalia rööv 2
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Edvard » 05. Veebruar 2006, 15:00

Ma ajan teda alati Matt Damoniga segamini,mu arust on nad nii ühte nägu.
Muud erilist polegi ta kohta öelda.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Storm » 20. November 2006, 18:08

V2ga v2ga hea n2itleja. Lihtsalt suurep2rase rolli tegi imo Boogie Nightsis, mis v6iks 6elda, et meeldis isegi rohkem kui 3 Kuningat. Head ylesastumised on ka 4 Venda ja Itaalia r66vis ;) . V2ga viis n2itleja. Hootan huviga Itaalia R66v 2-te
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 16:10

Edvard kirjutas:Ma ajan teda alati Matt Damoniga segamini,mu arust on nad nii ühte nägu.
Muud erilist polegi ta kohta öelda.


Minuarust pole tema küll Matt Damoniga sarnane. Minuarust on Di Caprio Damoniga täiega sarnane ja kui ma väiksem olin ja veel Matt Damonit ei teadnud, siis mõtlesin ma alati, kui ma nägin kuskil filmis Damonit, et ta on Di Caprio.
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 16:13

Whalberb muidu hea näitleja Ahvide Planeet ja... Kahe Tule Vahel (The Departed) meeldis mulle täiega ta roll. See oli lihtsalt nii vaimukas ja lahe. The Departed on ka mu lemmik film. Tahaks näha veel ka tema uut filmi Shooter. Loodan, et see on ka hea.
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist