Daniel Radcliffe

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas carin2004 » 27. Juuni 2006, 15:45

Parim n2itleja maailmas olen suur Harry Potteri f2nn. :D :lol: :wink: :P
carin2004
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 10. Aprill 2005, 09:35

PostitusPostitas Tyrkiis » 09. August 2006, 20:38

Daniel Radcliffe tahab proovida teatris näitlemist. Ja see on midagi täiesti unikaalset! Ta peaks mängima peaosa näidendis "Equus". Ta on vaimselt häiritud tallipoiss, kellel on seksuaalne suhe oma hobustega. Kõigepealt torkab ta hobused pimedaks ning siis ratsutab nende seljas ja saab sellest naudingut. See ei ole väljamõeldud! Ma arvan, et paljud on sellest juba kuulnud. Aga samas käivad ka jutud, et seda näidendit on esitatud mitu aastat ilma alastistseenideta nii, et see ei pruugigi nii "paljastav" roll olla.

Noh, tüüp tahab uusi asju proovida. Mis teha? Vähemalt ei pea ta muretsema, et peale Harry Potteri ei tee ta midagi.
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 09. August 2006, 21:48

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Chras » 10. August 2006, 10:14

Ma Kah Ei Saa Aru, Kõikidele (Peaaegu) Meeldib Ta Ainult Mingi Harry Potteri Pärast, See On Täiesti Mõtetu ju...
Lugesin Ükspäev U-Popist Et Daniel Teeb Varsti Ühe Alasti Rolli, Ei Tea Mida Fäänid Kõik sellepeale teevad, Et Teda Näha....
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas LadyBug » 13. August 2006, 13:15

Chras kirjutas:Ma Kah Ei Saa Aru, Kõikidele (Peaaegu) Meeldib Ta Ainult Mingi Harry Potteri Pärast, See On Täiesti Mõtetu ju...
Lugesin Ükspäev U-Popist Et Daniel Teeb Varsti Ühe Alasti Rolli, Ei Tea Mida Fäänid Kõik sellepeale teevad, Et Teda Näha....


ou mai gaad...see väike poiss:P
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

hello

PostitusPostitas KristaKi » 08. September 2006, 01:23

Tahaks jubedalt Danieliga kohtuda :P [/b]
=)
KristaKi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 08. September 2006, 01:17
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas suslike » 12. Oktoober 2006, 20:50

....
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hunduke » 13. November 2006, 16:33

hästi andekas noor näitleja
Kasutaja avatar
hunduke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 45
Liitunud: 09. November 2006, 16:03

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Oktoober 2007, 01:17

Oeh Daniel, vaatame siis.
Ta ei paistnud väga silma Harry Potteri esimestes osades, vaatasin pigem teiste asjade pärast seda filmi, mitte tema pärast. Nüüd neljandas ja viiendas on ta kuidagi parem, täiskasvanlikum jne. Hakkas kuidagi rohkem meeldima mulle. Välimusel pole ka viga, eriti päriselus. Noh kui jätta välja see, et tal on väga valge nahk ja kuidagi väga paksud mustad kulmud selle juures. Tegelt ma ei oskagi midagi õelda ta välimuse kohta, ta nägu tundub koguaeg muutuvad piltidel, intervjuudel & filmides. Kusagil on ta väga armas ja selline hästi välja tulnud, vahest jälle jumala võõras Daniel vahib vastu või ma ei tea. Jamh, hakkas isegi meeldima, aga nüüd mis uudiseid ma kuulen?! Ihaldab meeletult geirolle, ta võtaks täiesti mõtlematult vastu alastirolle & selle sarnaseid uudiseid. Mind ei häirinud see Equus või see kus ta mängib segast tallipoissi, aga viimased uudised ta kohta mõjuvad veidikene shokeerivalt Danieli kohta. Ta teeb Harryle ka häbi, nimelt ma olen lugenud kuuenda täiesti läbi ja kõiki teisi raamatuid niimoodi poole pealt. Rowlingule see ei meeldi ka kindlasti, kui nagu Harry Potteri( :!: ) filmi näitleja selliseid asju ütleb jne.
Aga kui jätta kõik see kõrvale, siis tegelt mõnes intervjuus on ta meeletult sõbralik ja tore noormees, arenemist on oodata & eks siis aeg näitab kas ta jätkab näitlemist või teeb midagi muud. Mind ennast see nii väga ei huvitagi, mind võlub rohkem HP teema.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

Eelmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron