Jackie Chan

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jackie Chan

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:25

Jackie Chan
Hongkong, Victoria Peak (07.04.1954)

Üks läbiaegade kuulsaimaid aasia päritolu näitlejaid sündis 1954. aastal Hong Kongis. Näitlemist hakkas Jackie õppima juba 6 aastaselt, kui ta vanemad panid ta Hiina Draama kooli. Esimene kokkupuude filmimaailmaga toimus kooli ajal, kui talle pakuti väikest rolli kaskatöörina. Ülemaailmse kuulsuse aga saavutas Jackie 1998. aastal, kassahitis "Rush Hour". Peale näitlemise on Jackie Chan ka produtsent. Tema produtsenditööd võib näha sellistes filmides nagu: "The Medallion", "Around the World in 80 Days" ja "Shanghai Knights".

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LadyBug » 04. Mai 2006, 16:03

Mõnus möllumees;)
täitsa head filmid on tal isegi:)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas lostinthemist » 04. Mai 2006, 17:17

Tõepoolest. Parim film, kus ta osaleb (minu arvamus), on film "Operatsioon Condor" vms. Ma ei ole kindel, et filmi tiitel sai õigesti kirjutatud.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas VampireCat » 11. Mai 2006, 21:40

Vinge sell:)
Naljakas:)
Tubli ka...teeb kõik trikid ise!
vahepeal filmide lõpus näitab neid sassi läinud tseene...siis on seal igast pulli juhtunud, vahepeal on tüübil suured vigastused ka, aga näed ikka laseb edasi!
Hea näitleja.Mulle meeldib:)
Maitse asi!
Arvan mida tahan!
Olen otsekohene!
VampireCat
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 11. Mai 2006, 21:16
Asukoht: Kusagil Ida-Virumaa vahel tšillin ringi

PostitusPostitas energize » 17. Mai 2006, 17:50

Lemmik näitleja suht :D
Sellised hästi lahedad filmid on ja mulle meeldivad ka "untsu läind kaadrid" kõige rohkem :D
energize
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 17. Mai 2006, 17:41

PostitusPostitas LadyBug » 17. Mai 2006, 19:36

energize kirjutas:Lemmik näitleja suht :D
Sellised hästi lahedad filmid on ja mulle meeldivad ka "untsu läind kaadrid" kõige rohkem :D



Untsu läinud kaadrid on jah eriti koomid..
üks oli selline et võtted käisid ja siis keegi helistas cris rock'ile( Jackie chan'i ekraanipartner filmis tipptund) ja Rock ütles et ta on Jackie'ga filmivõttetel, siis tahtis see kes helistas Chan'iga rääkida...mingi ullem pull oli...ma irnusin na:P
Mingi võttete ajal. Irw:P
see oli ka hea kui näitas Smoking'u sassi läinud kaadreid siis Jennifer Love Hewitt ja Jackie Chan ainult naersidki....Hewitt naeris iga pisima asja peale ja Chan ei saanud midagi tehagi...hakkas ka naerma:P
üldse on need omadega metsas tseenid vahvad :lol:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas CyberRax » 21. Mai 2006, 17:39

Tegu on legendiga, muud polegi öelda. Hollywoodi raames tehtud teosed ei ole küll nii head kui vanad Hong Kongi filmid, aga teisalt eks Jackie hakkab kah juba vanaks jääma ning easternid pole kah enam päris need mis omal ajal.
Samas tahest-tahtmata tekib küsimus mis sunnib teda vastu võtma osasid sellistes tobedustes nagu "The Medallion" (nii viletsas võitslusstseenis kui tolle lõpus polegi JC IMO varem osalenud) ja "Tuxedo".
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 18. September 2006, 23:55

Noh, aga CyberRax'i mõte oli selles, et osa tema filmograafiast väärib äramärkimist, ent Chan on siiski mõne filmiga (need mainitud "Tuxedo" ja "Medallion", millest esimene oli tõesti kehv, teist pole näinud) vägagi rappa jooksnud. V, on olemas halb ja hea meelelahutus, paraku kipub Jackie oma valikutega vahetevahel esimese poole kalduma (kuigi, eks seda juhtu mingi aeg kõigi näitlejatega). Muidu "Rush Hour" ja mõned tema teised filmid on tõesti kihvtid. ;)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Quad » 17. Detsember 2008, 00:23

Oskab keegi välja tuua tema parimad filmid?
Rush Hour osad olen ära näinud, mõndasid teisi ka, aga nende pealkirju ei oska filmiga kokku viia.
Kasutaja avatar
Quad
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 22. November 2008, 02:35

PostitusPostitas CyberRax » 17. Detsember 2008, 21:27

Esmajoones maksaks vast ikka vanema kraami poole vaadata, "Drunken Master"i mõlemad osad (oli neid vist ikka kaks), "Police Story" sari, mõlemad "Armor of God" (tuntud ka "Operation Condor"ina) filmid.
Läänelikematest "Shanghai Noon"id ja kasvõi vanad head "Cannonball Run" 1&2 kus Jackie pisiosas kaasa teeb (kolmandast teda minu teada enam ei leia).
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Jackie Chan

PostitusPostitas adi » 11. Juuli 2014, 03:14

Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron