Harrison Ford

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas trintsu111 » 25. Detsember 2006, 19:26

minu meelest selline hästi muhe onkel :))
meeldib.. 8/10
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 13:43

Indiana Jones on super. Nähtamatu Vaenlane meeldib ka mulle.
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Storm » 03. Juuni 2007, 15:30

Ma ei tea, Harrison Form on minu jaoks yks v2hestest n2itlejatest, kes mulle mingil seletamatul p6hjusel ei meeldi :? . Ei ole tema p2rast vaadanud ka Indiana Jones'e ega ka teisi filme, kus ta yles on astunud...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Pixie » 12. Juuni 2007, 10:10

Harrison Ford on hea näitleja.
On end filmiajalukku jäädvustanud.
Enne SW'd oli ta lihtne puusepp. :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas LauraOlen » 23. Veebruar 2008, 02:51

Täitsa andekas ja tore näitleja teine.
Star Warsi neljandas, viiendas ja kuuendas filmis on ta täitsa nunnu, aga samas igivanad filmid ka ju.. :D
Indiana Jones ka täitsa hea, aga ma ei usu et see kõige viimane nii hea on, vanaduse pärast ehk..
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

Re: Harrison Ford

PostitusPostitas brixxx » 22. Märts 2012, 13:23

Pean tunnistama, et see üks mu esimesi lemmik näitlejaid, miks just esimene, sest teda on palju telekas näidatud, teised lemmik näitlejad on alles lähiaajal tekkinud, kui ma hakkasin rohkem internetis näitlejaid uurima.

Minu lemmik filmid on: ''Regarding Henry'', ''Air Force One'', ''Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull'' ja ''Cowboys & Aliens''.

Mina pean tunnistama, et minu arust oli viimane Indiana Jones eelnevatest Indiana Jonesidest kõige huvitavam. Enne filmi vaadates lugesin, et filmis on kasutatud eelmiste Indiana Jonesi katkeid, et Harrison Ford on juba vanaks jäänud, et enam ei jaksa enam nii palju füüsilist teha, kuid mina pean tunnistama, et filmi vaadates ei saanud aru, kus seda kasutatud on kuna tundusid erinevad stseenid.

Mida vanem näitleja ja teeb kaasa sellistes action filmides kui Indiana Jones ja on ise ka tegevuses ning veelgi parem kui peategelane (ei pea olema just action film), siis seda rohkem mulle film meeldib. Mulle hakkavad tavaliselt 50 eluaastased näitlejad meeldima ja viimasel ajal kui olen näitlejaid uurinud ning kui tekkivad uued lemmik näitlejad, siis paraku enamik on sünniaastaga 40ndates ja 30ndates või on asi selles, et meeldivad vanemad filmid, kuigi ei usu, sest tavaliselt esialgu vaatan nende kohta viimase aja filme. Viimane suur huvi oli Donald Sutherland ning see ei ole veel täielikult üle läinud. Nagu Andrus Vaarik kommenteeris ühes artikklis vanade näitlejate kohta, et vana näitlejat on laval kütkestav vaadata, mul sama arusaam.

Pean tunnistama, et tavaliselt ei suuda ma triloogia filmides teisi näitlejaid peaosades vaadata, kes tavaliselt on. Nt. Indiana Jones on Harrison Ford, aga esimest korda mul tekkis tunne, et kui Harrison Ford ei taha või ei suuda enam Indiana Jonesi mängida, siis võiks mängida Indiana Jonesi Shia LaBeouf, see üks väheseid noori näitlejaid, kes meeldib ning ta hakkas meeldima filmis ''Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron