Seann William Scott

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Seann William Scott

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:25

Seann William Scott
USA, Minnesota (03.10.1976)

Seann William sündis koduperenaisest ema Pati ja vabrikutöölisest isa Billi perre. Oma kuue õe-venna kõrvalt paistis Seann silma oma erilise sõbralikkusega. Park High School'is õppides pärjati ta klassikaaslaste poolt koguni "kõige sõbralikuma" tiitliga ning Seann oli samuti ka lõpuballi "kuningas". Peale selle tegeles ta aktiivselt spordiga: mängis korv- ja jalgpalli.

Aastal 1996 lõpetas kooli ning suundus Californiasse sooviga tegeleda filmindusega. Ta ei olnud küll kunagi üheski filmis mänginud, kuid ta lausa armastas neid. Ta tahtis, et teised tunneksid filmi vaadates sama, mida tema tunneb.

Los Angelesi jõudes oli ta juba töötanud mitmetel aladel: kord oli jõusaali treener, siis jällegi parandas advokaadifirmas tualette. Lisaks sellele töötas L.A loomaaias ning proovis ka pizzapoisi ametit.

Näitlejakarjääri alguses osales Seann mitmetes teleserjaalides, tegi kaasa Aerosmithi laulu "Hole in My Soul" videos ning lõi kaasa telereklaamides.

Peale suurepärast osatäitmist filmis "Kuum pirukas" (1999) hakkas Seann üha rohkem kuulsust koguma. Kõige pealt märkasid tema talentit vennad The Weitz'id, kes olid "American Pie" produtsendid. Nad lasid Seannil ise oma karakterit kujundada ning ta on öelnud oma rolli kohta "Ma ei tahtnud olla mees, keda armastatakse vihata, see oli liigagi lihtne. Ma tahtsin, et ma oleks mees, keda vihatakse armastada."

Ei läinud kaua aega kui kukkusid sülle ka teised rollid filmides "Lõpp-punkt", "Seks-retk", "Kutt, kus mu auto on?", "Evolutsioon" ja "Kuum pirukas 2".

Praeguseks elab Seann Los Angelesis koos oma kassi Choneez'iga ning teda teatakse eelkõige Stifleri rolli järgi filmides "Kuum pirukas" ja "Kuum pirukas 2". Seanni tihti natuke hullud, kuid siiski armastatud karakterid on paljude Ameerika noorte südames. Keegi ei unusta neid stseene, kus Stifleri julmalt pähe kuseti, kui ta Evolutionis laulis vapustavalt "Play That Funky Music White Boy" või kui E.L sai Road Tripis natuke abi spermapanga õelt. Ta on ja jääb alatiseks üheks kõige nauditavamaks nooreks komöödianäitlejaks.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 16. August 2005, 01:09

Millegi pärast on ta nüüdsest üks mu lemmik näitlejaid. Kõik tema rollid on noortekomöödiates alati väga koomid. Eriti hea on ta filmides "Seks-retk" ja "Kuum pirukas" jne.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Edvard » 01. Oktoober 2005, 18:31

Üks köige lahedamaid näitlejaid keda tean.No ilge pullimees,ma ei tea täpselt kuidas tema tüüpilist tegelaskuju kirjeldada,kas nüüd ülim rokkar vö kiimas pohhuist,aga mitte keegi ei mängi seda temast paremini. :D
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Forzelius » 01. Oktoober 2005, 18:36

Komöödiates vaieldamatult üks lemmikuid. Dude where's m caris oli ta väga koomiline.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Storm » 08. Jaanuar 2006, 01:25

T6esti, k6ige paremini vast iseloomustaks teha s6na "pullimees". Ta lihtsalt sobis Stifleri rolli, kui valatult :D . Lihtsalt ei ole teist seesugust...
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron