Brad Pitt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 07. November 2006, 15:40

V kirjutas:http://www.bradpittfan.com/pics/fam011a.jpg - kulda väärt foto.bradley oma vanaemaga.


No milleks selline lingipostitus. Need 7-8 järjestikust postitust, mis mõttega. Eriti see ja see viimane. Tänapäeva Al Pacino vabalt, pane need ühe postituse alla, nii palju spämmida pole ka vaja...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Storm » 07. November 2006, 19:26

Forza kirjutas:nii palju spämmida pole ka vaja...





K6ik see k2ib ju Pitti kohta....ma ei m6ista kus siin sp2mm on :pööritus: ?
Kuigi t6esti on olemas ka selline nupp nagu "muuda" ;)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 07. November 2006, 20:55

Storm kirjutas:
Forza kirjutas:nii palju spämmida pole ka vaja...





K6ik see k2ib ju Pitti kohta....ma ei m6ista kus siin sp2mm on :pööritus: ?
Kuigi t6esti on olemas ka selline nupp nagu "muuda" ;)


Kas tõesti spämm pole mitte see, kui teed korduvalt järjestpostitusi...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Mihkel » 07. November 2006, 21:06

Spämmiks võib lugeda järjest tehtud postitusi, liiglühikesi postitusi, sisutühjepostitusi ja teemaväliseid postitusi. Muidugi ega need postitused pole sellesmõttes eriti spämm et nad on järjest, sest pole kõik samal kuupäeval tehtud, aga ega nad väga arukad kah pole. Kui mul tuleb tahe teemat tõsta, postitus uuenda või midagi sellist, siis ma kopin vana postituse sisu, kustutan enda postituse ja teen uue postituse. Ja sellisel teemal arutlused võiks siiski jätta ainult meeskonnaliikmete asjaks ja kui on midagi kaevata siis saatke privaatsõnum.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas V » 11. November 2006, 01:40

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Forzelius » 11. November 2006, 10:38

Minu arust oli probleem lihtsalt selles(lihtsalt minu arvamus), et liiga palju järjest nagu postitasid, V. Oleks ju võinud muuta postitusi...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 11. November 2006, 22:21

The Assasination of Jesse James by the Coward Robert Ford

üks early revüü
"This is not your average western. This film is very dark, with Brad Pitt playing his darkest character since, “Kalifornia.” Brad Pitt doesn’t use a lot of words in his performance, it’s all looks and internal turmoil, he is truly mesmerizing in this performance, showing a more mature actor then we have seen before.
Roger Deakins turns in some of the best work of his career. He brings a dream like quality to the images that gives the film a fable like quality. It’s this quality that separates this film from other westerns.
This isn’t a film for everyone. This isn’t, “Tombstone,” it’s not an action packed western. It’s a very emotional film. The action that does happen is quick and realistic much like a Sergio Leone film.
This film needs the three hours, much like Sergio Leone’s westerns (which were notoriously edited by the studios) this film is about anticipation and scope.
asey Affleck plays Ford as a very vulnerable, fragile young man with a thirst for recognition. Hopefully this performance might break Casey out of his brother’s shadow."
+ lavastaja Dominiki Chopper on mu lemmik Austraalia film ja Bana andis väga kõva ja ehtsa rolli, niiet ma olen +++ et see film on nii hea nagu seda on väidetud siin.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 12. November 2006, 04:13

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Nowitzki » 26. Aprill 2007, 16:42

Mees on küll teinud palju meedejäävaid ja super rolle nagu:"Fight Club" ; "Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles" ; "Legends of the Fall" ; "Troy" kuid millegi pärast ei ole ta ikkagi minu lemmik näitlejate hulgas,midagi ta juures häirib mind.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas amityville » 12. Juuni 2007, 16:01

Brad Pitt on olnud juba väga kaua üks minu lemmiknäitlejaid. absoluutselt kõik filmid (vähemalt mida mina olen näinud ja see on enamik) on olnud tasemel ja vaadatavad. lemmikud on kindlasti "Fight Club" lihtsalt suurepärane; "Intervjuu vampiiriga" vaatamata Kuldsele Vaarikale; "Sügislegendid"; "Meet Joe Black". tegelikult võiks seda nimekirja ikka väga pikalt jätkata.
amityville
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 04. Jaanuar 2006, 15:23

PostitusPostitas LauraOlen » 06. August 2007, 15:50

''Intervjuu vampiiriga''
Üks lemmikfilme.

edit.

Hetkel ma pole päris kindel, kas ta meeldib mulle näitlejana või mitte.
Mingit kolme-nelja filmi olen näinud temaga. Troojas oli ta väga hea kusjuures, mulle kohati tundus, et selline roll oli lihtsalt tema jaoks loodud.
Ta nagu ei pidanudki seal näitlema, see tuli tal nii loomulikult.

Hea näitleja, a filmi ainult tema pärast ma vaatama ei läheks (Nagu on Johnny Depi, Keira Knightley & Natalie Portman'iga)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Cärry » 29. August 2007, 21:31

Kohutavalt kena mees ja näitlemisannet on tal kah, üks tema parimaid filme on "Meet Joe Black"
Kasutaja avatar
Cärry
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 29. August 2007, 13:28

PostitusPostitas amityville » 13. Detsember 2008, 18:50

Pika karjääriga näitleja, kes on end tõestanud. Ma ka ei saa sellest välimuse üleliigsest tähtsustamisest aru. Loomulikult on ta seksikas mees, aga see ei tähenda, et ta oleks selle võrra kehvem näitleja. Kui ütled mõnele inimesele, kes väga palju filmikunstist ja headest näitlejatest ei tea ja peamiselt ongi ainult Hollywoodi filme näinud, kuid siiski arvab, et tema ei kuulu mainstreami, et meeldib nt Brad Pitt, siis tuleb kohe imelik nägu ja mõeldakse, et meeldivad lihtsalt ilusad näitlejad. Need kõige suuremad eksperdid ei tea sageli millestki mitte midagi.
Live a little.
amityville
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 04. Jaanuar 2006, 15:23

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 15. Detsember 2008, 11:58

amityville kirjutas:Pika karjääriga näitleja, kes on end tõestanud. Ma ka ei saa sellest välimuse üleliigsest tähtsustamisest aru. Loomulikult on ta seksikas mees, aga see ei tähenda, et ta oleks selle võrra kehvem näitleja. Kui ütled mõnele inimesele, kes väga palju filmikunstist ja headest näitlejatest ei tea ja peamiselt ongi ainult Hollywoodi filme näinud, kuid siiski arvab, et tema ei kuulu mainstreami, et meeldib nt Brad Pitt, siis tuleb kohe imelik nägu ja mõeldakse, et meeldivad lihtsalt ilusad näitlejad. Need kõige suuremad eksperdid ei tea sageli millestki mitte midagi.


põhimõtteliselt on täpselt sama teema ka DiCaprioga minu meelest..Nõustun kõigega, mis ütlesid nii arvamuste kohta kui ka Brad'i kohta.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Hea Aasta » 09. Veebruar 2009, 20:33

Nimetage mind lolliks, aga minu lemmikfilm Pitti repertuaarist on "Seitse aastat Tiibetis" (Seven years in Tibet). See oli minu arust üks emotsionaalne ja ilus film, mida kindlasti tasub vaadata. Just see oleks olnud film, mille arust minu arust Pitt kõige enam Oscari nominatsiooni väärinud oleks.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist