Sylvester Stallone

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sylvester Stallone

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:25

Sylvester Stallone
New York, USA (06.07.1946)

Ta sündis 1946 aastal New Yorkis, USA-s. Tema täisnimi on Sylvester Enzio Stallone. Ta tegi kaasa väikse rolli filmis "Bananas (1971)". Pärast seda hakkas ta kirjutama käsikirju. "Flatbushi peremehed" oli film, mille käsikirja oli tema kirjutanud, selles filmis mängis ta ise ka. Pärast seda filmi sai ta juba suuremaid rolle. Läbilöök tuli filmiga "Rocky" mille käsikirja oli ta samuti ise kirjutanud. 1974 abiellus ta Sasha Czackiga, kellega tal on kaks last (Sage Stallone ja Seth Stallone). 1985. aastal lahutas ta Sashast. 1997. aastal abiellus ta uuest Jennifer Flaviniga, kellega tal on kaks last (Sophia Rose Stallone ja Sistine Rose Stallone). Eelkõige teame teda "Rocky", "Rambo" ja "Palgasõdurite" filmiseeriate kaudu.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 21:28

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuli 2006, 21:38

Mis seal täpsemalt veider on?
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 22:00

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 14. Juuli 2006, 22:20

Noh ja siis...mai saanud ikkagi aru mida sa mõtlesid?
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 22:49

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 15. Juuli 2006, 10:37

V kirjutas:no..ok,tõlgin...filmis rääkis bullock schwarzeneggerist,kes on tulevikus president.Film on aga filmitud 92l aastal,mil arnie oli alles terminator 2s.
Siis aga 2003ndal sai governor'iks.kas pole veider.Tol ajal oli see naeruväärne,et arnold üldse poliitikaga seotud saab olema,isegi 2003ndal oli see suur üllatus,mil ta suutiski saada governoriks...mõelge,kui kordub ronald reagani uskumatu elulugu.


jah aga mis see registreerimine siia puutub...pidigi registreerimine sinu antud adral olema?!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 19:42

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas CyberRax » 15. Juuli 2006, 21:45

Pole ta veider midagi: juba toona oli Arnie kergelt poliitikaga seotud (presidendi poolt mingi rahvusliku spordikomitee etteotsa määratud). Ja keda muud olekski sobinud pilada kui mitte oma poluaarsuse tipus olevat musklimees kes juhtumisi ka Sly suurim konkurent oli (samamoodi pilas Arnie ju Slyd, filmiks oli "Twins" IIRC)...

Üldiselt: Sly oli parajalt tegija tüüp kelle actionifilmid on klassika. Aga kahju on sellest et ta (erinevalt näiteks sellestsamast Arniest) ei paista aru saavat et tema tähetund on möödas. Mees on liialt vana ning ka sääraste actionfilmide milles tema kaasa lõi aeg on ümber saanud. Mõttetutes osades (nagu too cameo"Taxi 3"s või "Spy Kids 3"es) mängimine mõjub tema kunagisele särane ainult laastavalt...
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 21:49

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 15. Juuli 2006, 22:03

V kirjutas:no see oli eeldusega,et iga inimene,kes huvitub filmimaailmas toimuvast,oleks ainult loogiline,et tal on imdbs kasutaja.Sul siis polnud,mis teha.



ma olen siis ilgelt loll ja mitte huvituv inimene järelikult ,...hmm :roll:
kle ei pea olema...näitlejad rezišöörid ja muud sellised kes tegelevad näitlemise ja filminudusega vb ka ei ole teab kus kasutaja...ega see tähenda et neid ei huvita!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 15. Juuli 2006, 22:04

LadyBug kirjutas:
V kirjutas:no see oli eeldusega,et iga inimene,kes huvitub filmimaailmas toimuvast,oleks ainult loogiline,et tal on imdbs kasutaja.Sul siis polnud,mis teha.



ma olen siis ilgelt loll ja mitte huvituv inimene järelikult ,...hmm :roll:
kle ei pea olema...näitlejad rezišöörid ja muud sellised kes tegelevad näitlemise ja filminudusega vb ka ei ole teab kus kasutaja...ega see tähenda et neid ei huvita!


Ega ta ei öelnud, et sa loll oled.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas CyberRax » 15. Juuli 2006, 22:08

See oli Jim Carry kes ütles midagi säärases stiilis: "Ega ma 30 aasta pärast saa ma enam lõustu teha". Ma leian et täpselt sama asi kehtib ka märulitegemise kohta. Kui Jackie Chan välja arvata (ning isegi tema paistab asja mõnevõrra rahulikumalt võtvat) siis ei sobi praegused (või tegelikult endised) actionistaarid säärastesse puhtalt jooksmisest/tulistamisest koosnevatesse filmidesse (ning näitlejaoskusega pole Sly kunagi liigselt hiilanud). Kui nad ise teisiti arvavad siis pole minu võimuses nende meelt muuta, aga ma vähemalt loodan et nad ise taipavad et igaks asjaks on oma koht ja aeg - selle koha millega nemad tegelesid aeg on läbi.
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 15. Juuli 2006, 22:18

CyberRax kirjutas:See oli Jim Carry kes ütles midagi säärases stiilis: "Ega ma 30 aasta pärast saa ma enam lõustu teha". Ma leian et täpselt sama asi kehtib ka märulitegemise kohta. Kui Jackie Chan välja arvata (ning isegi tema paistab asja mõnevõrra rahulikumalt võtvat) siis ei sobi praegused (või tegelikult endised) actionistaarid säärastesse puhtalt jooksmisest/tulistamisest koosnevatesse filmidesse (ning näitlejaoskusega pole Sly kunagi liigselt hiilanud). Kui nad ise teisiti arvavad siis pole minu võimuses nende meelt muuta, aga ma vähemalt loodan et nad ise taipavad et igaks asjaks on oma koht ja aeg - selle koha millega nemad tegelesid aeg on läbi.


Nõustun selle koha pealt.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 22:23

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

Järgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron