Keanu Reeves

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Keanu Reeves

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:25

Keanu Reeves

Keanu Reeves sündis 1964 aastal Liibanonis.
Tema sünni nimi on Keanu Charles Reeves. Tema ema oli showtüdruk ja isa geoloog. Kui ta vanemad lahutasid, kolis ta koos oma ema ja õe Kim-iga New Yorki, sealt edasi Torontosse. Esimene osa oli tal filmis "Youngblood (1986)". Pärast seda pakkis ta oma kotid ja läks Hollywoodi. Esimeseks populaarseks filmiks kujunes "Bill & Ted's Excellent Adventure (1989)". Kuulaks tegi ta film "Speed (1994)". Tema kuulsaim roll on Neo filmidest "The Matrix (1999)", "The Matrix Reloaded (2003)" ja "The Matrix Revolutions (2003)".

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

..ja..

PostitusPostitas j2nesh » 22. Veebruar 2005, 05:23

..peale kõige muu..peaks ta veel mailma seksikaima mehe tiitli saama.. :oops: :D
j2nesh
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 22. Veebruar 2005, 05:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas xR » 04. Aprill 2005, 19:15

Minu lemmik näitelja :)
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas d33m0n » 05. Aprill 2005, 16:33

suht hea näitleja...on saanud oma rollidega ilusti hakkama
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas kuu67 » 14. Juuni 2005, 11:51

hea näitleja
kuu67
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 86
Liitunud: 09. Juuni 2005, 21:09
Asukoht: vÃĩru

PostitusPostitas merlee » 26. August 2005, 19:12

Ameerika ajakirjanduse väitel on «Matrixi» täht Keanu Reeves hüljanud oma noore pruudi ning kurameerib nüüd Diane Keatoniga, kes on temast 19 aastat vanem.

Kui Diane Keaton õhkas 2003. aastal, kuidas talle meeldis filmi «Parem hilja kui mitte kunagi» võtetel Keanu Reevesiga kallistada ja suudelda, ei uskunud keegi, et filmilinal möllanud tunded võiksid nende vahel ka päriselus tõeks saada. Kuid Ameerika ajakirja Star andmeil on Keaton ja Reeves hilissuve kuumim kõmupaar. Stari allika väitel süttisid 40aastase Keanu ja talle emaks sobiva Keatoni vahel kired juba menukomöödia võtetel. Nüüd olevat Diane ja Keanu jälle koos.

Küpse naise armastus purustas Reevesi romaani 28aastase seksika näitlejatari Lynn Collinsiga, mis jõudis kesta vaid kolm kuud. Sõprade sõnul oli komöödia «Il Mare» võtteil tutvunud paarike temperamendi poolest väga erinev.

«Lynnil meeldib olla tähelepanu keskmes, talle meeldib, et teda pildistatakse ja nähakse trendikohtades,» seletab Reevesi sõber. «Keanu seevastu paistab põdevat midagi keskeakriisi sarnast ja armastab rahulikumat elu.»

Sõbra sõnul mõjus 40. eluaasta saabumine Keanule ränga hoobina. Lahkuminek Lynnist oli omamoodi hüvastijätt eluviisiga, millest ta on välja kasvanud. «Mida rohkem Keanu Lynni seltsis viibis, seda rohkem ta mõistis, et ta eelistaks hoopis Diane'i seltskonda.»

Mis siis jaanuaris 60 aasta juubelit tähistava Diane'i Reevesile vastupandamatuks tegi? «Keanu tunneb tema ees aukartust,» teab Stari allikas. «Ta imetleb tema iseseisvust, tema edu mitmel elualal. Fakt, et Diane'i käest on võimalik midagi õppida, teeb naise Keanu silmis seksikaks, ehkki ta on ligi kuuekümnene.»

Keaton, kes on Oscari laureaat ning pälvinud tunnustust ka fotograafi, kirjaniku ja režissöörina, rakendab rõõmuga oma kunstiannet noore kavaleri hüvanguks. Kuulu järgi palus Keanu Diane'i appi kujundama oma häärberit, mis asub Hollywood Hillsis ja maksis 5,5 miljonit dollarit. Küllap leevendab elukogenud Keaton ka Reevesi hingehädasid. Nimelt on näitleja juba kümme aastat aidanud oma õel Kimil võidelda verevähiga.

Diane Keaton, kellel on seljataga armulood Al Pacino, Warren Beatty ja Woody Alleniga, kasvatab üksi kaht pisikest kasupoega. Armastuse suhtes tal illusioone pole, väitis ta juba aastaid tagasi. «Härra Õiget ilmselt ei tule,» ütles Keaton 2001. aasta intervjuus. «Mäletan, et noorena uskusin jabural kombel, et võib leida inimese, kellega sa elad surmani koos. Ma ei usu, et vallalisena oleks mu elu vähem väärt. See vananaistejutt on tühi loba.»

Värsket armulugu võtvat nii Diane kui ka Keanu ettevaatusega. «Nad vaatavad, mis sellest kujuneb. Hoolimata vanusevahest on neil palju ühist,» ütleb Stari allikas. «Neile meeldivad samad filmid, toit ja raamatud ning neil on sarnane huumorimeel.» Ent nagu igas armusuhtes, leidub siingi valulisi tahke. Stari allika väitel on Keatonil kõrgemad ootused. «Ta tahab tõsist suhet, aga Keanu ei kipu end siduma.»
merlee
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 17. Mai 2005, 09:37

PostitusPostitas virsikukompott » 28. Oktoober 2005, 18:30

hea näitleja ja välimus on ka kena ;). minuarust parim oli ta Constantine's :).
�ge kunagi usaldage looma, kes koguaeg irvitab.Tal on midagi plaanis.
Kasutaja avatar
virsikukompott
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 68
Liitunud: 25. Oktoober 2005, 18:09
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 28. Oktoober 2005, 18:36

Pole teda just paljutes filmides peale matrixi näinud, kuid watcheris on ta küll
oma klassile vastav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas whiskers » 16. November 2005, 01:35

Keanu on minu lemmik, koguaeg loen erinevaid artikleid netis temast. Ta on minu jaoks ideaalne inimene, aga jah, kahju on küll temast, et tal nii palju jamasi on olnud. See, et ta sai tütre, aga ta sündis surnult ja siis kui nad Jenniferiga lahku läksid ja Jen autoõnnetuses surma sai jne. :cry: Et jah, kahju. Aga hea näitleja on küll. Olen õnneks peaaegu kõiki tema filme näinud, aga Constatine ja Sweet November on lemmikud, aga jah, The Watcher oli ka hea. Ta oli seal väga talle sobiv frukt. :)
kssh..
whiskers
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 16. November 2005, 01:23
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Mannukas00 » 27. November 2005, 14:55

Ei Ta On Päris Hea Näitleja:!
Kõige Parem Film Oli Vict Kuningas Artur Ei TEa Kah.
Aga see Film kõige etem :D :D :D
Naisnäitlejatest PARIM :lol: [/b]
Mannukas00
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 26
Liitunud: 14. November 2005, 18:13
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Fletcher » 27. November 2005, 22:56

mannukas, võta puhkust natukeseks.

keanu on tore küll, olen teda suht paljudes filmides näinud.
taas näitleja, kes oskab olla sünge, draamanäitleja, komöödianäitleja jne.

olen teda näinud filmides:
the matrix
devil's advocate
constantine
speed
the watcher
sweet november
dracula

ta ei väsi kunagi :D
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas ringooo » 03. Jaanuar 2006, 20:07

Kunagine lemmik näitleja,aga praegugi on ta väga hea näitleja minu jaoks.
Nagu Fletcher ütles oskab Reeves mängida erinevaid rolle.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Wisegirl » 18. Jaanuar 2007, 18:35

Keanu Reeves on tasemel näitleja. Lemmikute hulka kuuluvad tema rollid, kus tal partneriks Sandra Bullock. Need kaks on filmipaariks justkui loodud. Oeh.... match made in heaven. 8)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas trintsu111 » 18. Jaanuar 2007, 20:22

hea näitleja..
mulle täitsa meeldib, näeb kena välja ja mängib väga hästi igasugu erinevates filmides ;)
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Ketu19 » 20. Oktoober 2007, 16:18

Minu lemmik..parimatest parim...kõik filmid on ka väga head kus ta mänginud on.
Ketu19
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 08. Juuli 2007, 23:47

Järgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist