Nicole Kidman

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Nicole Kidman

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:25

Nicole Kidman

Nicole Kidman sündis 1967 aastal, Honolulus, kuid rahvuselt on ta austraallane. Enamvähem kohe peale Nicole sündi kolis nende perekond Washingtoni. Noorena tegeles ta balleti ja näitlemisega. Filmimaailma debüüdi tegi ta 16 aastaselt Austraalia filmis "Bush Christmas", mis valmis aastal 1983. Samal aastal lahkus Kidman ka keskkoolist, et keskenduda täielikult näitlemisele.
Enda esiemese kuulsaima etteaste tegi ta aastal 1989. USA filmis "Dead Calm".
Tänaseks on Nicole Kidman mänginud sellistes kassahittides, nagu "Cold Mountain", "Moulin Rouge", "Panic Room" jpt.

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sh-nc » 08. Juuli 2005, 17:38

:lol:
kas tedsite, et ta tahtis n2iksena saada nõiaks...
sh-nc
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 08. Juuli 2005, 17:29

Re: Nicole Kidman

PostitusPostitas madis » 09. Juuli 2005, 14:19

Asko kirjutas:Kuulsaimad filmid, kus ta mänginud on on: "Cold Mountain", "Moulin Rouge", "Panic Room".


Ei tahaks küll rõõmurikkuja olla, kuid Panic Roomis staaritses hoopis Jodie Foster :roll:
madis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 02. Juuli 2005, 21:34

PostitusPostitas Robert » 12. Detsember 2005, 15:15

Mulle meeldis ta väga filmis "Moulin Rouge". Üldiselt oskab päris hästi näidelda. Aga jah, madisel on õigus :roll:

9/10
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas miu » 27. Detsember 2005, 16:23

''Bewitched on viimane film mida ma olen temaga peaosas näinud. Usun, et kui eelpoolmainitu, et ta väiksena nõiaks saada tahtis valeks ei osutu, siis tema lapsepõlveunistus ehk täitus mõneks ajaks...
muidu üks lemmikuid on ta.
Kasutaja avatar
miu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 27. Detsember 2005, 16:15
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Tyrkiis » 27. Veebruar 2006, 23:01

Ta muidu ei meeldinud mulle eriti, aga kohe kui ma nägin näiteks "Moulin Rouge"-i või "Tunnid", siis ma lihtsalt ei suutnud kriitiline olla :D
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ettena » 12. Aprill 2006, 23:16

lemmik naisnäitleja.
meeldib hästi.
tundides oli eriti hea.
moulin rouge'is kaa.
üldse hea näitleja minumeelest.
ettena
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 70
Liitunud: 08. Detsember 2005, 23:44

PostitusPostitas isabel archer » 19. Mai 2006, 23:38

Muide :lol: tema Pidi Panic Roomis mängima,kuid vigastas võtete ajal jalga.õigemini oli tal vigastus juba Moulin Rouge'is aga siis see läks tõsisemaks.Ja nuud ei saa ta enam joosta.... :cry:
Pain passes but love remains/Whatever you do in your life don't give up your own dreams/On the way back the storm came up.I threw up for then minutes and thougt 'Yeah this is glamour'/Acting is a chil's game with adult rules/
Nicole
Kasutaja avatar
isabel archer
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 19. Mai 2006, 23:20

PostitusPostitas isabel archer » 01. August 2006, 14:42

Parimparimparim...ülemõistuseinimene...lihtsalt ingel......Mu parim sõbranna. :D :wink: ....ingel...võin julget öelda et tema on holliwoody kuninganna....Isabella ja Conoor on üle kõige...Ja Keith on nii numpsik...oleks isegi võinud temaga abielluda... :oops:
Pain passes but love remains/Whatever you do in your life don't give up your own dreams/On the way back the storm came up.I threw up for then minutes and thougt 'Yeah this is glamour'/Acting is a chil's game with adult rules/
Nicole
Kasutaja avatar
isabel archer
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 19. Mai 2006, 23:20

PostitusPostitas Weirdo » 16. Oktoober 2006, 17:45

Näitleja, kes on niivõrd kuulus ja vast ka tunnustatud, aga ma pole kunagi mõistnud miks...Kahjuks olen vaid paari filmi näinud temaga, vist. Pole siiani jätnud ka mingi silmipimestavat muljet. Maitse asi.
"Moulin Rouge" oli päris hea, kuid sellegipoolest ei avaldanud Kidman mulle muljet oma rolliga.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 20. Oktoober 2006, 17:12

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 02. November 2006, 02:09

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas isabel archer » 18. November 2006, 17:06

jaa ma ootan ka seda täiega...ja vahepeal käin Vaatan happy Feety'i kus õhel pingvinil tema hääl on ja kus ta koos Huh jackmaniga laulab...täiega lahe..ei jõua oodata...
Pain passes but love remains/Whatever you do in your life don't give up your own dreams/On the way back the storm came up.I threw up for then minutes and thougt 'Yeah this is glamour'/Acting is a chil's game with adult rules/
Nicole
Kasutaja avatar
isabel archer
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 19. Mai 2006, 23:20

PostitusPostitas Kaido » 25. November 2006, 18:36

Nicole Kidman on minu üks lemmikuid naisnäitlejaid. Eriti meeldejääv oli osatäitmine filmis, "Külmale mäele", peale mida ma teda meeletult austama hakkasin. Peale selle, et ta suurepäraselt näitleb on ta ka väga kena. Meeldiv on tema filme vaadata :)
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas janely2222 » 22. Juuli 2007, 22:27

Minu meelest on hea näitlejanna ei ole halbu sõnu öelda:) :)
janely2222
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 12. Veebruar 2007, 22:18

Järgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist