Arnold Schwarzenegger

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Biiig » 26. Oktoober 2005, 20:48

huvitav mees. korralik näitleja (H)
Einoh, sellist lolli ikka annab otsida :S
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 06. November 2005, 20:19

Kuulsin kuskilt, et ta ei teegi näitlemisega veel lõpparvet ja plaanib "Terminaator 4" ja järge filmile "Ausad valed".
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Taavi » 06. November 2005, 20:37

CyberRax kirjutas: actionipaki kõige kõvem tegija kelle filmid sisuga ei hiilga


Vahest on juhtunud, et filmides on väga hea sisu olemas (näiteks "Terminaator"). Tema viimaste filmide seast (peale "T3") leiab muidugi palju saasta ("Kuues päev", "Külm kättemaks" ... )

Kunagi oli Simpsonites üks tegelane, kes tundus olevat Arnie täpne koopia. Selle põhjal ma kujutan küllaltki hästi ette, kuidas ta Shakespeare-is mängiks ...
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tyrkiis » 18. Jaanuar 2006, 17:48

Mulle meeldib ta aktsent. Ta on juba suht kaua Ameerikas elanud ja ikka räägib samamoodi :lol:
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Storm » 10. August 2006, 21:48

Mul pole midagi muud 6elda sellele mehele, kui RESPECT!
Olles endal ka v2ike huvi kulturismi vastu, juhtusin lugema kas nyyd raamatut, kuid nii6elda siis teekonda selleni kes ta on.

„Arnold Schwarzenegger – Education of a Bodybuilder by Arnold Schwarzenegger and Dougals Kent Hall“
http://www.fitness.ee/main.php?main=dra ... n&sfrom=70

Kel v2hegi viitsimist ja huvi on, hakake lugama sealt osade kaupa:)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Priit » 10. August 2006, 21:50

Storm kirjutas:Mul pole midagi muud 6elda sellele mehele, kui RESPECT!
Olles endal ka v2ike huvi kulturismi vastu, juhtusin lugema kas nyyd raamatut, kuid nii6elda siis teekonda selleni kes ta on.

„Arnold Schwarzenegger – Education of a Bodybuilder by Arnold Schwarzenegger and Dougals Kent Hall“
http://www.fitness.ee/main.php?main=dra ... n&sfrom=70

Kel v2hegi viitsimist ja huvi on, hakake lugama sealt osade kaupa:)


Endale küll see huvi ei paku, vanaduses kui sa sellega enam ei tegele, siis vaata milliseks su nahk läheb. :x
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Storm » 10. August 2006, 22:31

Noh ytleme nii, et selle spordialaga tegelemisel v6id nii 55-e aastaselt ka suhteliselt heas vormis pysida, ning kui sa viitad sinna nii 70ndatesse, eks tahest tahtmata nahk l2heb kortsu ja mis muud h2dad vanaduses tekivad, kuid usu, parem on minu arvates 3/4 elust hea v2lja n2ha, mitte tasapisi lasta rasval juurde ilmuda. Muidugi on ka mitmeid teisi spordi alasid ning v2ga tore, kui sa millegagi tegeled, mulle lihtsalt meeldib, kui meestel ikka lihast ka on :roll:
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Priit » 10. August 2006, 23:01

Storm kirjutas:Noh ytleme nii, et selle spordialaga tegelemisel v6id nii 55-e aastaselt ka suhteliselt heas vormis pysida, ning kui sa viitad sinna nii 70ndatesse, eks tahest tahtmata nahk l2heb kortsu ja mis muud h2dad vanaduses tekivad, kuid usu, parem on minu arvates 3/4 elust hea v2lja n2ha, mitte tasapisi lasta rasval juurde ilmuda. Muidugi on ka mitmeid teisi spordi alasid ning v2ga tore, kui sa millegagi tegeled, mulle lihtsalt meeldib, kui meestel ikka lihast ka on :roll:


No musklid las olla, see on normaalne aga sellised: http://www.jr-photos.com/portfolio/muscleman.jpg :shock: :x
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Storm » 11. August 2006, 00:35

hmm, huvitav mis sa siis ytleksid kui Ronnie Colemani n2exid :lol:
Aga enough with the offtopic
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Edvard » 11. August 2006, 12:59

Storm kirjutas:hmm, huvitav mis sa siis ytleksid kui Ronnie Colemani n2exid :lol:
Aga enough with the offtopic


jep,temaga ikka naljalt mõlisema ei läheks..vöi sii Lee Haney või Bob Sapp. Kust tulevad sellised musklid? See on ebareaalne..
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Storm » 11. August 2006, 18:35

Aastate, kui mitte aastakymnete raske t66 l2bi :wink: . Muidugi peab meeletult tahtej6udu ka olema...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas madonna » 02. November 2006, 19:57

lemmikutest neljas ;)
madonna
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 20. August 2006, 12:26

PostitusPostitas Sepateus » 05. November 2006, 14:07

Minu jaoks jääb ta ikkagi actionfilmi kangelaseks ja suht harjumatu on teda vaadata teistes zanrites nagu komöödia.
Mis lihastesse puutub siis on see suuresti individuaalne. Meil siis ühes seltskonnas on üks üle 50-aastane tegelane ja kui me eelmine aasta tegime füüsilist testi siis oli tema ainukene, kes tegi maksimumi 300p täis. Käib ka koguaeg jõusaalis või elabki seal. Muide meist noortest oli kõige parem tulemus 297p.
Kust sellised musklid tulevad on kaks varianti (isiklik tähelepanek).
Esimene on tõsine töö jõusaalis.
Teine on pulbreid näost sisse ajada. Olete vaadanud, millised näevad välja näiteks ameerika merejalaväelased? 90% nendest kui mitte 100% näevad välja nagu 2x2.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Storm » 05. November 2006, 16:09

Sepateus kirjutas:Teine on pulbreid näost sisse ajada.






Siinkohal v6iksid 2ra selgitada, mida sa m6tled "pulbrite" all :pööritus: . V6ta teadmiseks, et ka valgud tulevad pulbritena. Pulbrina on ka veel kreatiini mis on samuti tuleb j6usaalis k2imise puhul kasuks. Pole midagi viga valgusheike juua, sest see on hea lihase kasvule. Nii et ma eriti ei m6ista seda sinu teist punkti.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Sepateus » 06. November 2006, 17:29

Storm kirjutas:
Sepateus kirjutas:Teine on pulbreid näost sisse ajada.


Siinkohal v6iksid 2ra selgitada, mida sa m6tled "pulbrite" all :pööritus: . V6ta teadmiseks, et ka valgud tulevad pulbritena. Pulbrina on ka veel kreatiini mis on samuti tuleb j6usaalis k2imise puhul kasuks. Pole midagi viga valgusheike juua, sest see on hea lihase kasvule. Nii et ma eriti ei m6ista seda sinu teist punkti.

Ma mõtlesin selle all "keemikuid", kes steroide ja teisi keelatuid aineid kasutavad. Ära võta nii sõnasabast kinni, ma pole otseselt mõelnud pulbreid vaid üldist sõna millega keelatuid aineid nimetatakse.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron