Adam Sandler

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 16. November 2010, 18:27

rakitic14 kirjutas:
eerik kirjutas:Ka mulle tuli inimeste kümnepallisüsteemis hindamine üllatusena. Ei tahaks rakitic14 laps olla...


mis iba sa ajad? mis on seotud minu hindamine ja minu lapseks olemine? ma ei tahaks ka sinusugust poega endale tänan väga poleksi vaja sellist jama enda ellu.. ja mis puutub hindamisse on kõigil hinnata PEALE filmide KA näitlejaid kui SA ei tea kulla inimene ja arvatavasti ka enamus seda teeb, kui sulle seda teha ei meeldi siis ära tee ja ära tule teisi keelama.


Oeh, eerik, said jälle hakkama. Sa oled vist vihatuim inimene filmiveebis
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 16. November 2010, 20:27

Ma pean nõustuma eerikuga.. et mis krdi mõttes inimesi hinnatakse kümnepalli süsteemis? See on pigem lapsik, tobe ja absurdne. Mille alusel õigemini hinnatakse inimest? Tema näitlemisoskust, tema iseloomu või välimust? Ma ütleks, et iga inimene on omamoodi ja niimoodi see küll ei käi, et kui ma näen invaliidi tänaval, annan talle hindeks 2/10 võimiskit. :pööritus:

Aga tegu on kõigest minu arvamusega.
Pilt

Niisama ütlen ka, et Adam Sandler on väga muhe näitleja.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Forzelius » 16. November 2010, 20:32

Äkki sa ei hinda inimest vaid tema näitlemisoskust??
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 16. November 2010, 20:54

Aga niimoodi see ei tööta, kui näitleja on teinud nii häid kui halbe rolle. Nt Mark Wahlberg, kes on üldiselt korralikke rollisooritusi teinud, kuid tema näitlejatöö "The Happening"us oli naeruväärne. Seega tuleks iga rolliesitust eraldi hinnata ja siis võtta nende keskmine? Dunno.

Aga tegu on kõigest minu arvamusega.
Pilt

Niisama ütlen ka lisaks veel, et Adam Sandler on lahe näitleja.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Kidd » 17. November 2010, 09:22

AvP_75 kirjutas:Aga niimoodi see ei tööta, kui näitleja on teinud nii häid kui halbe rolle. Nt Mark Wahlberg, kes on üldiselt korralikke rollisooritusi teinud, kuid tema näitlejatöö "The Happening"us oli naeruväärne. Seega tuleks iga rolliesitust eraldi hinnata ja siis võtta nende keskmine? Dunno


Mina näiteks ei usu sellisesse "näitlejatöö" teooriasse, ükskõik kes oleks samuti Happeningis hävinud Wahlbergi asemel. Või näiteks Brody Aliens´is - mis näitlejatöö, iga suvaline muskel oleks sama hästi rolli täitnud. Kuna see oli kui Bullock sai parima näitleja ja halvima näitleja tiitli - kumb ta siis on? Selge see, et mingid näitlejaoskused loevad, aga enamus sõltub ikka konkreetsest filmist. :)

Sandler on täiesti ok näitleja, ta lihtsalt teeb selliseid filme, nagu ta teeb.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Eelmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist