Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 24. August 2007, 19:07

Hea Aasta kirjutas:Siin on midagi sellist:
"OH MY GOD! HE IS SO GOOD-LOOKING, I WANT TO MARRY HIM NOW!!! HE IS MINE, HA-HA-HA!" või "ISSAND JUMAL! TA ON JU NII KJUUT!!!"

Yeah? Where? Arvata võib, et siin teemas on mõttetuid postitusi ka, aga asi ikkagi palju rahulikum, kui mujal.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 24. August 2007, 23:16

Weirdo kirjutas:Hmm...mulle tundub, et pigem on probleem Deppi või ainult Deppi fännajate vihkajates, sest kellelgi pole kohustust antud teemat ja postitusi üldse lugeda. Mind näiteks see küll ei häiriks, kui Tom Cruise´i või John Travoltat sama palju ja hullunult kommenteeritaks.
Hea Aasta kirjutas:Mina just ütleks, et peaks. Mitte küll pikaks ajaks, vaid ajutiselt. See peaks seda Deppi hullust siin kuidagi maha rahustama, sest praegu toimuv käib küll äärmiselt pinda.

Haa? :D Ja kui teema jälle avatud, siis jätkub kõik samamoodi. Minu meelest on siinsed kommentaarid küll väga asjalikud võrreldes sellega, mida mujal netis näha võib. Siin ei ole lehekülgede kaupa :"OH MY GOD!! I LOVE JOHNNY DEPP, HE'S SO SEXY AND HOT. KILL VANESSA! JOHNNY LOVES ME!!"



mina näiteks ei vihka hulle fänne, ma lihtsalt ei tahaks nendega päris elus ühes toas viibida. kurat teab milleni see ükskord välja viib. hulle ajab küll hirmu nahka. ja nagu see viimane lause..... jah, seda on tõesti igal pool ja see ajab oksele. need inimesed ei saa aru selliste sõnade tähendusest. täitsa süüdimatud! nad ütlevad et tahavad teise inimese surma armukadedusest kellegi suhtes kellega nad iial kohtunud ei ole. 3D dokumentaalis on sellest sündroomist muide film olnud....
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 11. September 2007, 15:59

kbong kirjutas:Arvatavasti lõppeb see Deppi-hullus paljudel väikestel tüdrukutel koos puberteedieaga...

Ma ei ole väike tüdrukuke, kui sa mind mõtlesid.
Kui ma Johnnyt fännama hakkasin, olin ma küll väga väike ning olin segasem fänn kui praegu, praegu ma olen juba üpris täiskasvanulikum.
Mõned päevad tagasi nägin seda Veneetsia filmifestivali kus nad Tim Burtoniga olid, Johnny nägi sellel välja mitte vanem kui 35, minu arust. Ülikond oli tal valge, ning sobis meeletult. Vanad ajad tulid meelde. :)
Aga rääkides nendest hullunute fännide tekstist :"OH MY GOD!! I LOVE JOHNNY DEPP, HE'S SO SEXY AND HOT. KILL VANESSA! JOHNNY LOVES ME!!" , siis see on minuarust halenaljakas. :D
See Vanessa koht ajab tõesti natuke vihaseks, a ei, üldiselt olen sellise tekstiga harjunud youtube'is Johnny videodel ja mõnes fännifoorumis.

Hetkel olen küll väga pettunud, sest superkinode lehel on mingi tulevased filmid märtsini kirjas, aga KUS ON SWEENET TODD ? :'( Näiteks Lepitus (Keira Knightley) on küll kirjas 11.jaanuar, selle peale jõudsin ka ära vihastada, sest et mujal maailmas oli see 8/9 sepember. Kui keegi teab, siis teatage mitmendal detsembril tuleb Sweeney Todd? :))
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 12. September 2007, 11:23

Mis siin Sweeney Toddist rääkida, kolmemõõtmelises versioonis Jõulueelset Õuduslugu Burtonilt ka vist ei tule. Vähemasti pole keegi mu kirja peale iid ega aad öelnud.
see ei kuulu küll siia teemasse, vabandust.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 27. September 2007, 20:40

Vapustavalt vaikseks on siin jäänud. :?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas KiiZ » 27. September 2007, 20:48

appi :'(
mina siin foorumis küll enam ei käi. Deppist pole ju tervelt 15 päeva räägitud ! wtf nagu :?
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Hea Aasta » 27. September 2007, 21:32

LauraOlen kirjutas:Vapustavalt vaikseks on siin jäänud. :?
OH MAI GAAAD! Üle kahe nädala pole keegi Deppikesest rääkinud... Mis nüüd saab?? Ära ainult enestappu tee!
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas siilupart » 27. September 2007, 22:07

No keegi ju peab inimestel selle elukese korra ka lõbusaks ja koomiliseks tegema, nagu seda paadunud fännid just teevad :D Ma fännan ka mõnda näitlejat ja lauljat aga no mitte nii hullult küll mitte :shokeeritud:
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas LauraOlen » 27. September 2007, 23:47

AITÄH, järjekordse mõnitamise eest.
Keegi ei ole rääkinud siin enesetapust, ega pole mõtet ka nutmis smaile panna. Ma olen lihtsalt veidi harjunud, et siin koguaeg mingi teema, aga jumala eest - ärgu siin kirjutagu kasvõi mingi 15 nädalat, ma ei tapa ennast ära, ega ammugi veel nuta. Teile pakub mingit kuradima rahuldust teise inimese mõnitamine ja solvamine?
Nagu selline mõnus kaif tunne on sees, kui saab kedagi solvata?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Priit » 28. September 2007, 14:07

Inimestele ei meeldi lihtsalt sellised postitused.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Storm » 28. September 2007, 14:14

LauraOlen kirjutas:Vapustavalt vaikseks on siin jäänud. :?



Ei oleks sa seda postitust teinud, poleks keegi sind m6nitanud-.-
Kui oli vaikseks j22nud, siis oli. Ma ei saa absoluutselt aru, miks sa yldse sellise m6ttetu postitusega lagedale tulid. Praegu ainsaks loogiliseks p6hjuseks suudan ma j2reldada, et sulle poldud juba tervelt 2 n2dalat t2helepanu p66ratud ja nyyd tekkis siis taas vajadus selle j2rele. Ausalt 6eldes, ei saanud ma yldse aru, mida sa selle oma sydame puistamisega yldse siit saada lootsid? Kui sa nyyd natuke p6hjalikumalt j2rele m6tled, kas sulle endale ei tundu, et selline "f2nnamine" poleks ka sulle natuke imelik, kui nt keegi su s6pradest oleks kellessegi niiv6rd hullunud. Sellesm6ttes, et isegi, kui ka mul oleks selline kiindumus kellegi vastu, siis ma nagu hoiaks selle enda teada, v6i jagaks seda oma parima s6braga, aga tulla internetti, kust sind v6idakse nii maha teha oma v2ljaytlemiste p2rast, siis no ma ei tea :? Seda enam, kui sulle k6ik nii sydamesse l2heb! Sinu heaolu m6ttes, ei soovitakski ma sul a la http://www.johnnydepp.com laadsetelt lehekylgedelt 2ra tulla, sest ma usun, et kuskil mujal ei leidu rohkem selliseid inimesi, kes sellist tunnet nagu sinna tunned tunneksid, kui just need, kes selliseid lehekylgi kasutavad (loodan, et ei olnud v2ga ebaloogiline^^). Seal v6id sydant puistada niipalju kui tahad, ma usun, et keegi ei suhtu sinusse negatiivselt ja ei m6nita sind ;-) , aga samas, pole ma ise seal kunagi k2inud :pööritus: ...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas siilupart » 28. September 2007, 15:35

LauraOlen kirjutas:AITÄH, järjekordse mõnitamise eest..

....

Teile pakub mingit kuradima rahuldust teise inimese mõnitamine ja solvamine?
Nagu selline mõnus kaif tunne on sees, kui saab kedagi solvata?


See pole nii nagu sa arvad! Keegi ei solva ega ka meelega taha sind mõnitada!
Ma fännan ka paljusid näitlejaid (ka isegi lauljaid), nende ande pärast näidelda oskuslikult osasse hästi sisse elades. Aga jäägem ikkagi reaalsuse piirdesse.. Kui fännata siis teha seda ikka normaal piirides. See on arusaadav, et inimesed terves maailmas fännavad kedagi. Mul ei ole fännide ja nende fännamise vastu midagi, aga kui hakatakse juba nendesse armuma, see on küll juba :shokeeritud: pisut hirmutav. Usu, see on kõik arusaadav, aga üleliigne kiindumus pole siiski mitte hea :pööritus:
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 28. September 2007, 16:06

see oli tõesti tarbetu, ühe lause pärast ka ei tasu ilkuda.

ma sain praegu teada et Sweeney Todd nt Saksasse jõuab alles 28 mai!!!! millal siis veel Eestisse? Burton jõuab koos Deppiga uue filmi teha selle ajaga...
ma küll ei saa aru miks meie kinumehed magavad. Ma tahan ju ometi näha kõrilõikajast laulumeest.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 29. September 2007, 14:20

siilupart kirjutas:Aga jäägem ikkagi reaalsuse piirdesse.. Kui fännata siis teha seda ikka normaal piirides. See on arusaadav, et inimesed terves maailmas fännavad kedagi. Mul ei ole fännide ja nende fännamise vastu midagi, aga kui hakatakse juba nendesse armuma, see on küll juba :shokeeritud: pisut hirmutav. Usu, see on kõik arusaadav, aga üleliigne kiindumus pole siiski mitte hea :pööritus:

Ehh....nagu oleks oma iidolitesse armumine mingi eriliste psühhide pärusmaa. Kas või Eestiski on selliseid, kes on kodumaistest "staaridest" raskelt sisse võetud.
Njah..ja kindlasti muudab sinu/teie "maa peale kutsumine" tema tundeid. Ja..Johnny has said:"It's good to be called a freak. It's good to be different." Nii et me, napakad Deppi ülistajad, peaksime lihtsalt rõõmustama :))

Loodan, et "Sweeney Todd" üldse jõuab meile, sest tahaks juba kuulda Johnny laulmas :)) Mõnusat sünget asja on oodata.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 30. September 2007, 14:35

Oeh, teil kõigil on nii õigus.
Te kõik olete minust vanemad ja teate rohkem jne.
Ma vahest hindan kõike üle, ning eriti on sama Johnnyga.
Weirdo, see "It's good to be called a freak. It's good to be different." on nii kuradima tõsi. :D Ma ei oska õelda kas ma olen friik, aga ma olen teistsugusem kui teised minu vanused. Puberteet ja vbl poiste teema on sarnane, aga maailma vaated, ning ma olen äärmustest äärmustesse - üks hetk nutan, teine naeran ja veel teisigi asju muudavad mind veidi teistsugusemaks. :pööritus:
Selleks, et olla http://www.johnnydepp.com ja teistel paljudel teda fännavatel lehtedel, pole mul nii hea inglise keele oskus. Loomulikult aru ma saan enamvähem kõigest, aga ise ma pole eriti hea kirjutaja, grammatika on väga halb.

Storm, selles osas on sul tõsi, et internet ongi selline, et maha tegemine on siin tavaline asi ja et ma ei peaks selles osas solvuma, aga no tähelepanu ma küll ei tahtnud. Ma tahaks lihtsalt seda, et teemat jätkuks Johnny teemadel.
Ning ma tõesti loodan, et ta mõtleb ümber selle, et 50'nendaks eluaastaks lõpetab näitlemise - midagi sellist ta ju vahepeal rääkis, ning et ta ei pruugi enam tööd saada jne, a need on väga vanad asjad.

Ma võin üritada end veidi tagasi võtta sellel teemal, kuigi mu Johnny kiindumus kahjuks ei kao kuskile. See võib aastatega vaibuda, kui temast pole väga uudiseid, aga täiesti tema unustamine ei juhtu mitte kunagi.

Niisiis, teemasse. 28 MAI? See polnud küll hetkel väga hea uudis. :( Saksamaale ma kindlalt minna ei saa, algatuseks juba seetõttu, et saksakeel on minu kõrvadele üks halvemini kõlavamaid keeli ja mulle tõesti eriti ei võlu see maa, ning need bändid - TH ? NEVER ! :D
Tõesti meile jõuavad filmid juba kuid, ning ehk ka aastaid hiljem kui ''Maailma lõpus'' välja jätta, aga see oli vist ainult paar päeva varem.
Mhm, Sweeney Todd tuleb kindlalt üli Depilik film. Ja see laulmine ka - can't wait!
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist