Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 18. Oktoober 2007, 20:46

Nojah, ma ei oska midagi õelda.
Üldiselt pole ühtegi Depi filmi, mis pole mulle meeldinud. Võibolla mõned varasemad, ning shokolaadi vabrik ka mitte nii väga.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas mannu0701 » 18. November 2007, 21:53

Minu iidol ta igatahes on:).. Ja mitte ainult Jack Sparrowna vaid ka teiste osatäitjatena,, üldiselt tema endana:)
mannu0701
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 18. November 2007, 20:55

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 19. November 2007, 18:54

vaadake järgi mis ma Sweeney Toddi lõiku sääl ülalpool postitasin :-))))
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas hau » 20. November 2007, 16:29

Näib, et Deppi järgmine film Shantaram sai streigi kirvest tunda ja stuudio lükkas asja edasi. Streik polnud tegelt ainus põhjus.
Ma loodan, et nüüd võtab Depp ette mu oodatuima valmimist ootava filmi - The Rum Diary.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 20. November 2007, 18:10

äkää Rum Diary on kah edasi lükatud.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 09. Detsember 2007, 15:56

Tegelt ma hakkasin natuke mõtlema (ma olen varem ka selle üle loomulikult mõelnud), et mida tunneksid fännid, või just teie siit foorumist, kui saaksite teada ühel päeval, et Johnny on surnud.... :|
Et kui palju ta teile näitlejana tähendab...?

Ma ei kujutaks oma reaktsiooni ette isegi.. See oleks, see oleks suht kohutav. Ma kindlasti nutaksin ja läheksin endast välja. Samas mitte et ma ära pööraks(kuigi kes teab), lihtsalt nutaksin kohutavalt.

(vabandust et selline teemapõõre.. :pööritus: ma huvipärast küsin.)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 10. Detsember 2007, 01:28

TBC´s oli küsimus et mida me teeks kui Tim Burton oleks surnud. Tol juhul ma ilmselt barrikadeeruks oma tuppa, ämbritäis mädamune ühes ja fotoaparaat teises käes, juhuks kui Tim laulva luukerena juhuslikult maa alt välja ilmuks.... mädamunad seks puhuks kui ta juhtub laulma sitasti. ja fotoaparaat selleks et end koos temaga pildistada, otsevaates ja profiilis.
aga no Johnny, kirjutaks ühe õõvastava järelhüüde, nagu mul ikka kombeks on.
saaks võibolla neljandat korda ka ajalehte sellega....
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 19. Jaanuar 2008, 00:20

Vana teema juba, aga ma prooviks ka vastata. Tegelikult ma ei kujuta ette, mida teeks. Päris endast välja arvatavasti ei läheks :P Järelehüüet ka ei kirjutaks tõenäoliselt. Väga-väga-väga-väga kahju oleks. Mis seal ikka sõnu teha oleks..Ja ega see tema jaoks midagi enam muudaks. Pealegi olen ma vist ka selline fänn, fanaatik, kuna ma ei hinda ainult tema tööd (filme). Ju Johnny ise peaks mind napakaks.

Seega näitlejana tähendab palju, aga isiksusena tähendab veelgi rohkem. Ma muidugi ei tunne teda, aga üldiselt, kui jälgin tema kohta midagi, siis videointervjuusid ja nende puhul ei saa ka sõnu nii väänata nagu ajakirjanduses tekstina. Üldse üldmuljet. Võib-olla tal lihtsalt nii hea agent (Tracey Jacobs, nagu pähe kulunud juba) või keegi muu, kes jagab kogu aeg nõuandeid, kuidas rahvale meeldida, näida siiras (näiteks, et mine loe haiglas lastele unejuttu), kuid...tundub väga vähetõenäoline.

Ma nüüd natuke risustan teemat ka. Kui ilus võib ikka inimene olla, igas mõttes. Mulle meeldivad alati kõige rohkem need fotod, kus on näha ehtjohnnylikku naeratust :P
Pilt
Sellisena ma teda mäletakski, kui ühel mitte nii heal päeval teda enam poleks.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Jaanuar 2008, 00:53

Ma olen viimasel ajal hakanud mõtlema mõne asja peale seoses Johnnyga. Esimene on see väike asi, et Johnny eriti filmides nii laialt ei naeratagi.. :)) Vähemalt mina pole märgand ikka väga ammu. Just sellist siirat naeratust, nagu kasutaja Weirdo pildi tõi.. Äkki see kuulub kuidagi näitlemise juurde, et päris selliseid emotsioone ei näita või sellist siirat naeratust või ma ei teagi..

Teine asi. Ma hakkasin mõtlema, et ma ei tea enam isegi kui hästi ma Johnnyt tunnen. Ma mõtlen just selle all seda, et ma ei tea ega saa ka arvatavasti kunagi teada, mis on ta elu eesmärk. Või mis on olnud nagu ta unistus võinoh. Hästi raske seletada. Jah, midagi unistuse sarnast. Mulle on päris palju õeldud, et kuule cmon sa ei tunnegi teda, kõik ainult filmidest ja intervjuudest ja sellist üldmuljet. Ja nüüd ma hakkasin just kurvastama viimasel ajal, et see ongi arvatavasti (kahjuks, väga kahjuks!) tõsi. Ma ei tea ju milline on ta inimesena, see mõte kurvastab mind kohutavalt, kirjeldamatult lihtsalt. Tegelt ma tahaks lihtsalt väga teada, mis on olnud ta elu eesmärk või asi mida ta on alati tahtnud. Umbes nagu enamustel naistel on leida see härra õige, mõnel rikkaks saada jne.

Ja kolmas asi on natuke teisega seotud. Kas talle meeldib tegelikult näitlemine? Ta on ju nii palju õelnud, et ta ei tahtnud vanasti näitlejaks saada. Ehk on see kergelt sellest ka, et ma olen viimasel ajal vaadanud nii palju Keira intervjuusid, ta ikka ütleb kuidas ta jumaldab selle ja selle osa sisse sulanduda ja miks talle see roll meeldis ja miks ta võttis vastu selle pakkumise jne. Ja Johnny ütles ju just viimati, et näiteks see pole tema asi kui edukad ta filmid on, et kui Tim ütleb et kõik, et siis see pole enam tema asi. Sellesosas saan aru, enamusi näitlejaid see auhind vist tõesti nii väga ei huvita.

Et just kui õnnelik ta inimesena on? Kindlasti praegu ta on, et tal on hea naine ja kaks imearmsat last, aga kas ta on saavutanud mis ta on tahtnud? Nüüd kui ma tean enamvähem ta elulugu peast, siis tal on ju olnud nii palju halbu perioode ka seoses näitlemisega seriaalis jne, kindlasti lahkuminekud ka või näiteks selle mehe surm ta ööklubis jne.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Hea Aasta » 19. Jaanuar 2008, 01:05

OU MAI GAAD! Ma polegi varem aru saanud kui nunnu Johnny on! :D

Johnny! EMBA MIND!
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 19. Jaanuar 2008, 18:15

mõhõhõh *luks* jiisver.

uhuhuhuu.

JOHNNY FÄNNID ON LAMBAKARI

ärge võtke isiklikult, eksju.
aga .... njah.

MÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ! MÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ!
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Jaanuar 2008, 21:58

Kusjuures ma ise ka imestan, et kuidas saab ühest inimesest NII sisse võetud olla ! :') Ja nii paljude inimeste poolt üle kogu maailma . :') Aga täiesti võimalik.

Ei võta isiklikult. Kuigi ma ei oska midagi kommenteeridagi selle peale.. :D

Hea Aasta: Üks inimene msnis rääkis mulle, et ta on Johnnyt näinud, tema autogrammi saanud ja teda kallistanud. Ma ei hakka pikalt seletama kus ja millal, aga kui ma seletaksin siis te usuksite mind, vähemalt ma arvan. Ja põhimõtteliselt ma läksin nii endast välja, ma nii nutsin. Sest ma olin kadedusest nii vihane, nii kurb, nii pettunud et tema on ja mina - arvatavasti MITTE KUNAGI. Täiesti shokk oli mulle see. Agajah.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 20. Jaanuar 2008, 02:11

Üldjoontes sirvisin läbi selle InDeppth'i teema. Selle foorumi puhul panin juba alguses tähele, et kuigi see peaks nagu olema austajate foorum, siis mulle jäid rohkem silma teemad, kus Deppi materdati :P

Mis aga puudutab seda ogarat kisendamist, siis nii palju kui mina olen näinud igasuguseid üritusi, kus Depp peab vastamisi sattuma fännidega, siis on mind see karjumine alati tõeliselt ärritanud. Näiteks kasvõi kui ta on osalenud mingites jutusaadetes või võttis vastu MTV auhinda. Fännid kisendavad, vilistavad, röögivad mitu minutit. Eriti ärritas mind see:
http://www.youtube.com/watch?v=xtzIYZLopDc
Kui inimesed arvavad, et avaldavad sellega tohutut austust, siis minu meelest on tulemus hoopis vastupidine. Inimesel ei lasta rääkidagi.

Ausalt, ma julgen arvata, et mina küll Deppiga kohtudes ei röögiks, vaid jõllitaks lihtsalt ja vaikselt.
Tema asemel küll olla ei tahaks. Pole ime, kui ebamugavalt ta end alati tunneb sellistel rahvamassidega üritustel. Põhimõtteliselt on ta nagu mingi eksponaat kuskil näitusel ja publikuks on loomaaed.

See, et ta nii suurele rahvahulgale meeldib, on veider küll. Kuna minu meelest on ta just selline inimene, kes peaks meeldima vähemusele.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Jaanuar 2008, 03:13

Ma enne sellele lingile nii suurt tähelepanu ei põõranudki, mu inglisekeele arusaamine pole ka kõige parem just. Ma ise ka täpselt ei tea millest see sõltub, teinekord saan jälle kõigest aru, vahest ei saa aga üldse.

Seda linki vaadates hakkas mul mingismõttes kahju, mingismõttes jällegi oleksin tahtnud teada mida ta sel hetkel tundis. Kindlasti palju emotsioone korraga, häid ja halbu. Pigem isegi halbu, kui ta rääkida ei saanud ja kõik kisendasid. Samas fännidest võiks ka ju aru saada, inimesed on mehesse kõrvuni armunud ja lihtsalt siis sõltub juba temperamendist. Kes kisendab, kes vaatab nagu vaataks tulnukat.
Ja kusjuures - enam ma nagu ei teeks sellest röökimisest ja karjumisest tema läheduses olevate inimeste juures välja, nii nii harjunud sellega lihtsalt. Siiski palju aastaid teda fännanud (armastanud) ka. :)

Ja mismõttes selline inimene kes ei tohiks meeldida paljudele? :o
Inimene kes on teistest erinev, nii siira südamega, nii... imeline inimene.. Selline inimene võlub ära kõik inimesed. Aga see veidruse teema. Minu poolest teeb see teda veelgi seksikamaks... Sest ma ise olen ka üpris imelik inimene, mulle on õeldud seda. Nii et võta kinni, kas ikka ei peaks eriti kellegile meeldima? Minule teeb see küll ta veelgi seksikamaks... :') Temas on lihtsalt see aura ja see õhk mis ta ümber on... Nagu mingi nõidus, ma mõtlen Johnny hullus. Ja seda on tas veel rohkem just vanemast peast. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Hea Aasta » 20. Jaanuar 2008, 11:33

Aga Laura, kui sul võimalus oleks - kas sa siis abielluksid Johnnyga ja armastaksid teda kuni surm teid lahutab?
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron