Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas silx » 20. Jaanuar 2008, 14:22

Väga hea näitleja.Sobib paljudesse rollidesse ja võib mängida draamast komöödiani. :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Weirdo » 20. Jaanuar 2008, 14:35

I think the craziest site I've ever visited was one where they put Depp's head on muscular bodies

(InDeppth foorumist)
Ma olen muuseas sarnast asja näinud ka ühe oma lemmikändi foorumis. Üks kõige mahukamaid teemasid veel pealegi. Mingisugune tüüp topib oma ja bändi solisti pead igasuguste tobedate "kehakeste" otsa..See teema on populaarne ja (pidevalt) aktiivne. Mõtlesin, et mina olen imelik, et mulle selline asi tõeliselt väärastunud tundub. Kusjuures see tüüp on veel täiskasvanud mees ja see bändi liige on ka mees. Imelik..Ühes intervjuus väitis too muusik, et see teema on tore ja et jälgib seda kogu aeg..

Inimesed on üldse lambad, kuna ühiskonnas on mingid "kuulsused", kelle poole vaadatakse nagu ebajumalate poole. Inimühiskond ilmselt vajab selliseid staare. Põhimõtteliselt olen ma ka ise samasugune, kuigi mul on peale Deppi veel üks inimene (mitte "kuulsus", vaid täiesti tavaline inimene, keda näen iga päev), keda samamoodi austan. Põhimõte on selles, et minu austust/sügavat sümpaatiat on väga raske ära teenida ja kui see juba kellegi vastu on, siis mitte kellegi maha tegevad kommentaarid ei suuda seda mõjutada. Ainus, kes suudab mu arvamust inimesest kõigutada, on inimene ise.

Miks Depp ei võiks meeldida paljudele? Just sellepärast:
LauraOlen kirjutas:Inimene kes on teistest erinev

InDeppth foorumis oli/on selline teema, kus keegi kirjutas 10 põhjust, miks ta vihkab Deppi. Üks oli see, et tema eraelu, tema ise, tema käitumine, sõnavõtud jne jne on weird. Minu jaoks on see kompliment...
Sest nii Depp kui Burton on hallist massist erinevad ja teadupärast meeldib hallile massile.....hall mass. See on mingi fenomen, et nad massidele peale lähevad.
See on nagu Edward Scissorhands. Alguses oli väikekodanlik ühiskond temast vaimustuses, aga lõpuks..
Ja mulle just meeldib, et Johnnyst ei saanud mingit oma elu persse keeravat rokkarit, vaid ta on "ontlik pereisa". Noor nolk-Depp pole kaugeltki nii sümpaatne.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 20. Jaanuar 2008, 15:46

see oli Jim kes kirjutas need 10 põhjust. Miskipärast, vaatamata avaldatud võimalusele, pole keegi saatnud seni vastuväiteid.
Jim on üldse äärmuslik juhtum. Ekstremist. Ta löödi JD-fänniplikade verbaalse ahistamise ja ähvardamise pärast isegi TBC´st välja. Armuandmisvõimaluseta.
Aga mis puutub materdamisse, siis see on ju üldjoontes suuremalt jaolt sõbralik....või pole?
Selle fänniteema alla kuuluvadki pigem sellised kes on mingiteks väga karmideks ja imelikeks meetmeteks ja ultra-fanatismiks võimelised. Japsid on üsna pöörased selles osas, nad on viimseni kostümeeritud, tulevad plagude ja plakatitega, mingi täielik maania.
Aga Depp on iseenesest juba sotsioloogiliselt huvitav juhtum, et mis ikkagi siis toimub tõeliste superstaaride ümber, kuidas see inimesi käituma paneb ja milliseid valikud niivõrd ...kuidas öelda.... idoliseeritud inimesed ise elus teevad, milles nad on ettevaatlikumad, kuidas nad suhtuvad sellesse jamasse. Huvitav. Siiski, mulle tundub, vaadates arhiivikaadreid nt Beatlesite kõrgajast ja Elvis Presleyst siis NII hulle fänne pole isegi Deppil mitte. Ja ma arvan, et kui tast oleks saand rokkstaar nagu ta tahtis, mitte filminäitleja, siis poleks ta küll neljakümnesekski elanud. alkohol oleks ta tapnud. ....või naised.

ahjaa, indeppthis andsid need fännitüdrukud mulle ka ühe hea idee:
redfox, st Reinuvaderi teine nimi kirjutas:OR, second idea: JD says pirates were the rock stars of that era. well, let him go by his words. Why is there never an army of admirers waiting in the port if the news of him approaching arrives before he does? Fan girls for Jack, imitating the very same crazy JD fan girls you can actually meet in real life.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 20. Jaanuar 2008, 16:35

Teoreetiliselt, ega need äärmuslikud "anti-deppid" ka eriti normaalsemad pole kui äärmuslikud fännid.
See Deppi vihkamine tuleneb ju paljudel ennekõike hullunud fangirlidest.
Mina näiteks ei viitsiks küll enda kostümeerimiseks vaeva näha.

Ausalt, ma ei mõista seda inimeste suurt tahet saada kuulsaks. (a'la "Eesti otsib superstaari") Mul isiklikult on liiga suur anonüümsuse/privaatsusevajadus, et sellist tähelepanu ja hullust päevagi taluda. Ei kujuta ette, kuidas on võimalik üldse normaalset elu elada, kui ei saa mitte kuskile minna, ilma et mingi paparazzide kari järgi poleks. Depp on öelnud, et sellepärast talle meeldibki Prantsusmaal väikestes külakohtades, kus temasse suhtutakse nagu tavalisse inimesse.
Ja ma arvan, et kui tast oleks saand rokkstaar nagu ta tahtis, mitte filminäitleja, siis poleks ta küll neljakümnesekski elanud. alkohol oleks ta tapnud. ....või naised.

Jep. Ja narkots ka. Rahulikust pereelust poleks samuti juttugi olnud.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Jaanuar 2008, 18:38

Hea Aasta kirjutas:Aga Laura, kui sul võimalus oleks - kas sa siis abielluksid Johnnyga ja armastaksid teda kuni surm teid lahutab?

Jah. Väga raske on mõelda aga selle kohani -''kuni surm teid lahutab?''
Mitte et mu armastus otsa lõppeks, aga ka mina olen inimesena aru saanud, et abielud ei kesta lõpmatult. Näiteks tüdimus on kerge tulema, kui on üpris mitu aastat koos oldud. Seepärast ma imetlengi teda ja Vanessat. Aga kindlasti ma armastaksin teda kogu südamest. Isegi kui me lahku läheksime, siis ma armastaksin teda edasi. Ma olen isegi veendunud suht tükk aega, et kui Johnny mind maha jätaks, siis ma teeksin enesetapu. Aga hästi ekstreemne on mõelda niimoodi mis oleks. Sest sellised asjad võivad juhtuda ainult kuskil unenäos... :D
Aga see teistest erinemine... Oeh, see on minulgi väga nõrk koht, ma olen nutnud (ja nutan praegugi) selle pärast kohutavalt palju, just solvangute pärast, mis on minu pihta suunatud - nt ''Kui sa teistest erined, siis sa ei meeldi mitte kellegile.''
Ma ei tea, mulle ta meeldib sellisena nagu ta on. Kui ta teistest ei erineks, siis ta ei meeldiks mulle pooltki nii palju. Kindlasti nooremad fangirlid on segased tema välimuse, seksapiili ja muidugi ka hea iseloomu pärast, vanemad fännid on rohkem ta iseloomust teadlikud, noh on süvenenud tema iseloomu rohkem, mitte vaid sellesosas, et ''Oh, Johnny on nii sõbralik ja tore ja lahe.''
Aga selle teistest erinemisega Tim'i ja Johnny puhul.. No see on seinast seina. Mõndadele meeldib see, mõndadele mitte. Ja Johnny ''heiteritest'' ma ausaltõeldes ei saa aru... Arvatavasti on need heiterid mehed, ning kindlasti kuskil sügavas alateadvuses (südames) on nad Johnny peale kadedad, kasvõi natukenegi. ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas KiiZ » 20. Jaanuar 2008, 19:34

Suht normaalne näitleja, lemmikute hulgas igatahes. Palju häid ja meeldejäävaid rolle teinud igatahes. Enda lemmikuks jääb vist Donnie Brasco, kuigi ega neid filme on palju, kus ta ruulib.
Ilus mees kah, a see minu puhul boonuspunkte ei anna :D Mul meeldivad naised rohkem ikka.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Hea Aasta » 20. Jaanuar 2008, 20:14

No loodan siis siiralt, et Johnny jätab Vanessa maha ja armub sinusse, Laura. ;-)
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Weirdo » 20. Jaanuar 2008, 23:05

Hea Aasta kirjutas:No loodan siis siiralt, et Johnny jätab Vanessa maha ja armub sinusse, Laura. ;-)

:D
Mina jälle loodan, et Johnny on Vanessaga koos kuni "surm neid lahutab".
"Kui sa teistest ei erine, siis sa ei meeldi mulle kunagi", kehtib minu kohta. Ma olen alati peaaegu et jälestanud seda inimkarja, kes on põhimõtteliselt "masstoodang"...Samas ei meeldi mulle ka wannabe'd, kes meeleheitlikult teistest erineda püüavad.
Mind õnneks väga ei morjenda, mida teised arvavad. Korda läheb küll, aga põhiline on see, et ega midagi head ju inimesed nagunii enamjaolt ei arva. Samuti ei mäleta ma, et oleksin kunagi nutnud selle pärast :))

Aga on inimene, kes mind nimetas "freak show'ks", aga ise hiljem kaifis samu asju, mida mina..Näiteks ei saanud ma vaadata "Fear and loathing in Las Vegas", sest see oli kogu aeg tema käes ja ta jõllas seda päevad läbi...Lisaks sellele laenutas veel kõik muud Deppi filmid, mis mu olid. Nii et..

Ei Depp, Burton ega ka nende filmid/karakterid tõenäoliselt ei mõjuks mulle üldse, kui nad teistest ei erineks.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 21. Jaanuar 2008, 01:42

jaa, Weirdo, aga ega ei saa imeks panna kui keegi F&LiLV-st sõltuvusse jääb, see on üks niivõrd vägev gonzo tripp. mul tuli muide mõte, et mis oleks kui panna kokku Dr. Gonzo ja Viplala. Et Benicio Del Toro, deliiriumis tinistaja :-)) ja laenaks veel Deppi keldrist Deep Roy mängima Dr. Vinki. talle paneks latekstrikoo selga.... ja stetoskoop... issake ma olen täitsa haige inimene.

ja mis puutub sellesse tähelepanu-privaatsuse asja, siis ma olen totaalselt privaatne. mul on isegi teistega koos süüa ebameeldiv. aga Eestis ei saa ju kuulsaks, siin saab kõigest Kroonikasse ja sellega asi piirdubki. Keegi on teles, so what? iga ärimees võib telest ja lehest reklaami tellida, mingi suvaline säästuka müüja kuskil leelotada, igapäevane elu nõuab seda, muidu ei tule ju omadega välja. kui mingi laulja on pidevalt teles, see ei tähenda mu jaoks et ta kuulus on. ta peabki tegema seda, ja kui tal veel oleks korralik produtsent siis see ütleks et liiga vähe sitsid seal, ainult korra päevas.
aga ma kaldun kõrvale.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 25. Jaanuar 2008, 18:53

http://youtube.com/watch?v=QvTbO_Ku4H0
Mind ajavad sellised videod NIIIII kadedaks! :? :D

01:37-01:38 on klassika. Ma olin nagu , no shit selle peale . :D
Ma tean mida see tüdruk tunneb, kui ta seda kolme sõna tõsiselt mõtles. :')

Aga tõesti huvitav mida Johnny küll oma peas mõtleb , kui talle koguaeg karjutakse ''I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!''

http://www.youtube.com/watch?v=1EXuMcvCOqg
See on ka päris hea video minuarust. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 25. Jaanuar 2008, 20:52

Ma pean mainima, et see on suhteliselt napakas...
Aga mis parata, kui ma elus kunagi s e l l e inimesega kohtuma peaksin, siis tahaksin samuti fototõestust.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 26. Jaanuar 2008, 02:19

Weirdo kirjutas:Ma pean mainima, et see on suhteliselt napakas...
Aga mis parata, kui ma elus kunagi s e l l e inimesega kohtuma peaksin, siis tahaksin samuti fototõestust.

Oot mismõttes..? :pööritus:
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 26. Jaanuar 2008, 12:15

Selles mõttes, et napakas see hullunud kilamine.
Ma mõtlesin, et kui ma peaks elus Johnnyga kohtuma, siis tahaks samuti fotot ja autogrammi.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 26. Jaanuar 2008, 16:41

Weirdo kirjutas:Selles mõttes, et napakas see hullunud kilamine.
Ma mõtlesin, et kui ma peaks elus Johnnyga kohtuma, siis tahaks samuti fotot ja autogrammi.

Sama siin. :)
Aga suhteliselt napakas küll, aga eks segased fännid ei oska muud moodi muljet avaldada. Muidu ta ju ei kuule, kui hullud ''fanaatikud'' nad kõik on, nad peavad talle seda ikka hullunud kisendamisega tõestama.. :))
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas _eesti999_ » 26. Jaanuar 2008, 22:22

Filmi „The Imaginarium of Doctor Parnassus“ võtted oleksid lõppenud kuue nädala pärast, kui Heath Ledger oleks saanud oma osatäitmise lõpuni viia, kirjutab Femalefirst.
Filmi režissöör Terry Gilliam on väga huvitatud sellest, et Depp võtaks enda kanda Ledgeri poolt mängimata jäänud stseenid. Gilliami arvates on just „Kariibi mere piraatide“ staar traagilise surma leidnud Ledgerile parim asendaja.
Ühe allika teatel on filmis koht, kus Heathi tegelane kukub läbi võlupeegli. Just see võiks olla sobiv koht, kus tegelast muuta ning Depp filmi sisse tuua.
Deppil ei ole hetkel ühtki tööd pooleli ning filmi meeskond loodab, et ta võtab pakkumise vastu.

Lühendatud: http://ajaviide.delfi.ee/news/film/article.php?id=18039736
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist