Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 05. Oktoober 2007, 15:19

Mis teil selle Borati tegelasega on ? :D
Ma ei ole kahjuks Boratit näinud, aga treileris tundus ta päris hea isegi, kuigi Alan ja Helena olid paremad.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 05. Oktoober 2007, 15:22

Reinuvader Rebane kirjutas:ahaa silmadest eelmine ongi Borati, ma mõtlen, Sacha Baron Coheniga pilt. KOHH-U-TAV keigar.

Ha-haaa, aga mina ei tundnud teda traileris üldse äragi. Nüüd alles vaatasin pildilt, et tema..Näeb välja nagu miski tsirkusedirektor :D "Moulin Rouge'is" oli ka sellise välimusega mehi näha..
Üks mu lemmikumaid pilte:
http://www.deppimpact.com/sweeneytodd/s ... er075.html
Ülikaifilt morbiidne, sünge, pime on see film/muusikal.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. Oktoober 2007, 15:34

Issand, kas teil muust pole rääkida kui Deppist??
OU MAI GAAD! Johnny on nii nunnu!!! :pööritus:
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas KiiZ » 05. Oktoober 2007, 15:35

mis sa vingud nahuj, see on deppi teema ju.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 05. Oktoober 2007, 15:36

ei räägi ju. mina räägin Burtoni uuest filmist üldiselt.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 05. Oktoober 2007, 15:41

Hea Aasta kirjutas:Issand, kas teil muust pole rääkida kui Deppist??
OU MAI GAAD! Johnny on nii nunnu!!! :pööritus:

Ma ei hakka end isegi enam välja vihastama sinu tekstiga.
Lihtsalt, kao sinna tead küll kuhu.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 05. Oktoober 2007, 15:44

LauraOlen kirjutas:
Hea Aasta kirjutas:Issand, kas teil muust pole rääkida kui Deppist??
OU MAI GAAD! Johnny on nii nunnu!!! :pööritus:

Ma ei hakka end isegi enam välja vihastama sinu tekstiga.
Lihtsalt, kao sinna tead küll kuhu.

Mis siin vihastada..Minu meelest nii naljakas vaadata, kuidas Deppist rääkimine alati inimesed nii närvi ajab :D
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 05. Oktoober 2007, 15:47

Weirdo kirjutas:
LauraOlen kirjutas:
Hea Aasta kirjutas:Issand, kas teil muust pole rääkida kui Deppist??
OU MAI GAAD! Johnny on nii nunnu!!! :pööritus:

Ma ei hakka end isegi enam välja vihastama sinu tekstiga.
Lihtsalt, kao sinna tead küll kuhu.

Mis siin vihastada..Minu meelest nii naljakas vaadata, kuidas Deppist rääkimine alati inimesed nii närvi ajab :D

Nii & naa. :D
Lihtsalt veidi solvab, et ta mõtleb et fännid mõtlevad ainult ta välimusele.
Näiteks mulle jäi sellest treilerist kõige esimesena silma see kurbus (treileri algus), süngus, ning alles siis kuidas Depp näitleb või välja näeb. Üldiselt polnud see mingi üllatus, varem olen näinud neid pilte võtteplatsilt. ;) Üllatus oli mulgi see algus kuidas ta nii noor seal välja nägi.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 06. Oktoober 2007, 00:08

pole nõus minu meelest näeb ta ka seal värvilises maailmas Sweeneys vana välja.
kuigi ainult lähedalt.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 07. Oktoober 2007, 12:57

Minu silmis ei näe ta isegi praegu, selles filmi treileris vana välja.
Loomulikult näeb ta vanem välja kui aasta või 2 varem, aga üldiselt mind ta võlub rohkem vanemana kui ta oli umbes 15 või 10 aastat tagasi.
Ehk see on sellest, et mulle meeldivad vanemad& küpsemad mehed. :$

Ja tegelt ma igatsen V'd, kellega ma küll isiklikult ei rääkinud, aga need vanaduse tekstid naerma ajasid, või vähemalt meeldisid. :)
Kuhu ta kadunud on...?

Edit:
Minu lemmikud pildid. Mulle meeldib see pilk, see kurbus ta silmades, nii meeletult! :)
http://img261.imageshack.us/img261/4884 ... 140vj1.jpg
http://img507.imageshack.us/img507/3080 ... 141zh3.jpg
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 07. Oktoober 2007, 15:50

Selles suhtes ühinen, et mulle meeldib ta just praeguses vanuses, mitte nii noorena kui ta oli u. 20ndates. Praeguseks on ta hoopis täiskasvanulikum ja tasakaalukam. Tegelikult on üldse nii, et mida vanemaks ta saab, seda rohkem ta mulle meeldib. Keegi kunagi võrdles teda hea veiniga. Täitsa õige ju ka :P

V osas sa pole ainuke. Pärast tema kadumist pole siin enam üldse nii põnev :P Ja..võib-olla ta juba teostab oma unistust (tahtis ju näitlejaks saada, kui mälu ei peta) Vähemalt mujal netiavarustes on ta täitsa olemas veel..
Mulle samuti see pilk meeldib(nii Johnnylik). Tõmbasin need kohe arvutisse, kui esimest korda nägin.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 17. Oktoober 2007, 19:30

Kusjuures Johnny on ka astronaudi naises tõsiselt kena, see on 8 aastat vana film, siis ta on seal oma 30'nendates. Ka väga head aastad tal. :)
''Sleepy Hollow'' & ''The astronaut's wife'' olid umbes samal ajal filmitud, nagu ka ''Chocolat'' ja siis tuli see ''From hell'', mis oli ka lihtsalt uskumatult hea.

Aga rääkides Astronaudi naisest, mida ma just nädalavahetusel kanal2'est nägin, olin ma mitu tundi järjest üleval ja ei suutnud mõtteid sellest filmist(see sisu) ja Johnnyst eemal hoida. Olin isegi väga kindel et näen teda jälle unes(elu parimad unenäod), aga nii kahjuks ei läinud, kuigi sisendasin seda endale.
Hindaks seda filmi 10/10, just selline ulmekas, samas on väga palju Johnny romantilist poolt (mis sest, et see mees pole päris selle naise mees) ning üldse see film oli kuidagi kohutavalt hea. Kui sõbrannaga hiljem rääkisime, siis tema rääkis et Johnny oli kuidagi väga kuri ja halb seal, et talle meeldivad ta head rollid. Ma olin suht shokis sellest, sest jällegi suutis ta panna mind üllatama oma näitlemisoskusega (see pilk ta silmades mis tal selle filmi jooksul kogu aeg oli, esimest korda ei tundnud ma seda headust ta silmadest ja see oli tõsiselt huvitav). Võibolla ainult mulle tundus nii, aga samas võibolla ta sulandus sellesse rolli lihtsalt niivõrd hästi sisse.

Mis teised arvavad Astronaudi naisest? :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 17. Oktoober 2007, 23:42

ma ei tahaks et sest filmist jääks isegi plekk mu kasutatud WC paberile, väga vabandan.
täielik mõttetus ja ajaraiskamine.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 18. Oktoober 2007, 15:52

Ma päris nii karm pole kui Reinuvader :P
Kuid kümmet punkti kümnest ma sellele filmile kohe kindlasti ei annaks.

Nii kaua kui mäletan, on igasugune ulme mulle alati täiesti vastumeelne olnud. Kui selles filmis poleks olnud Deppi, poleks ma üldse vaatama vaevunudki.(teades, et see on nö. ulmeline) Algus jäi kuidagi venima minu jaoks, igavaks kohati. Samas loo arenedes oli minu meelest üsnagi põnev. Ja ehk ma olen nii kergesti mõjutatav, aga minus tekitas küll natuke õudust..Ja lõpp oli ka kahtlane..

Aga kui rääkida Deppi osatäitmisest, siis minu arvates on see küll igati tasemel, väga hea. Olgu film, milline tahes. Ja silmadest... :D Ma olen küll tihti näinud, kuidas need võivad olla sama saatanliku pilguga kui nad tavaliselt on ülimalt heatahtlikud.
Igatahes mind ikkagi pani üllatama, et Johnny sellise filmi on valinud. Tema parimate hulka kindlasti ei kuulu. Samas minu arvates igatahes parem kui "Nick of Time". Aga eks ta ise teab, mis ta teeb ja mis ta valib. Pealegi oli see päris mitu aastat tagasi. Kõik ei saagi alati kõige parem olla..

Intervjuu temaga ("The Astronaut's Wife")
http://youtube.com/watch?v=rwDqtkGCGh0
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Ralf » 18. Oktoober 2007, 17:08

http://fletchujafilmid.blogspot.com/200 ... -1998.html

Eile Kanal2 pealt tulnud ulmethriller oli kui B-movie nii-öelda A-klassi näitlejatega. Lõputiitrite rulludes oskasin ainult kulmu kortsutada: kuidas said nii head näitlejad nagu Johnny Depp ja Charlize Theron (kes iseenesest tegid oma oskustele vastavad rollid) mängida niisuguses keskpärases mõttetus põnevikus, mille stsenarist/lavastaja ei suuda isegi lugu piisavalt selgelt jutustada, et lõpus ei tekiks mustmiljonit küsimust, millele vastuse saamiseks tuleb IMDb boardidel lugeda vastuseid teemadele, mida on teinud samasugused tumbad nagu mina...

/---/

Kord meenutas see film mulle "Rosemary´s Babyt", siis jälle "Species"-saagat, siis miskipärast Cameroni "The Abyssi" ja kõikvõimalikke muid ulmeõudusfilme. Iseenesest on hea, et niiviisi erinevates filmides nähtud elemente kokku kombineeriti ja ka head näitlejad filmi saadi, kuid sellegipoolest oli "The Astronaut´s Wife" parajalt imal ja mage. Hea seegi, et põnevust jagus ja täitsa tekkis huvi, mis selle "kahe minuti jooksul" (filmi läbiv teema - "need kaks minutit") ikkagi juhtus ja lõpp oli kah päris võluva puändiga. Selle asemel soovitan iga kell "Species" või "Species 2"-te vaadata.

3/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist