Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 26. Jaanuar 2008, 23:48

Johnny ja Terry oleks tore koostöö. Ma olen seda võimalust F&Lst saati oodanud.

kuigi ma kahtlen kas see ikka toimiks nii sujuvalt ja loomulikult kui Terry arvab.
jeekim sest mehest on ikka kahju. tal on juba viies film kus Force Majure kipub rikkuma võiu rikubki asjad ära. (see Don Quijote film põld mitte esimene mis pooleli jäi...aga eks niisuguseid projekte on vast igal režissööril, ainult kõik ei tule avalikuks)

aga jah, kuna Don Quijote projekt on toppama jäänd siis mingi muu Johnnyga koostöö oleks tore küll.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 30. Jaanuar 2008, 18:16

Ma ei saa nendest kahest pildist lihtsalt üle. :pööritus: :D
Btw, mõlemale tegin töötluse ise... :))

Pilt
Pilt

Teine jäi veidi liiga blurrine alt, aga väga vahet pole... :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 26. Veebruar 2008, 15:54

Punasel vaibal küsiti Deppilt mida tema ka siis kannab (mõeldes, nagu ikka, disainerit).
Depp vastas:..."RIIDEID!"
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 26. Veebruar 2008, 17:26

Reinuvader Rebane kirjutas:Punasel vaibal küsiti Deppilt mida tema ka siis kannab (mõeldes, nagu ikka, disainerit).
Depp vastas:..."RIIDEID!"

Loogis ju :D
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 05. Märts 2008, 10:52

ja nüüd on see arulage sõgedik kinkinud selle ilusa habemeajajatooli Sweeney´st David Hasselhoffile. nagu mida veel...loodetavasti selle filmidekoratsiooni ta hankis vähemasti legaalselt.
ET HOFFILE? MIKS, MIKS?
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Lowra » 05. Märts 2008, 11:07

OI ma olen kade ...
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas LauraOlen » 06. Märts 2008, 14:46

Linke, punasest vaibast ? :(
Ise leidsin youtube'ist ainult 3 linki.
Üle pika aja nägin teda muidu Vanessaga, see hea.. :))
Agajah. Mis ma veel tahtsin õelda. Aa, see ongi haige, et küsitakse disainerit, nagu see peaks nii palju lugema. Mulle meeldib ta vastus. :)
Mida sa kannad?
Ee, kleit on uhiuus Chanel, maksis paar miljonit, kaelakee on Gucci oma, see ka uus ja teemandiga ja kingad on Dolce& Gabbana, nende hinda ma ei mäletagi, aga ikka väga kallid olid küll.
Ja btw, mul on arvatavasti kõige kallimad riided siin punasel vaibal.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 06. Märts 2008, 22:44

aga samas ma ise kunstniku ja disainerina....kui kurat oleks siuke võimalus, ohsara***k. laseks kireda nii et küll saab.
vaat seal ju paljud ei tule isiklikku garderoobi kuuluva asjaga nad laenavad üheks korraks (sest rohkem NEMAD ju sellega kusagile ei lähe) ja siis kui disaner on nõustunud laenama midagi ta kindlasti tahab et ta nimi kõlaks. aga meeste smokingud vist väga laenuga ei käi need ei istuks muidu selga... ikka rohkem kleitide puhul on see oluline
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas thebestB4 » 13. Märts 2008, 22:28

Johnny Deppi filmidest olen peaaegu kõike näinud peale Kokaiini ja Sokalaadivabriku. Aga mulle meeldis Peata ratsanik ja Otse põrgust oli ka hea ja loomulikult Kariibi mere piraadid. Salajane aken polnud just parim ja Üle noatera vaatamine läks pikapeale igavaks kuigi trillerid peaksid ju põnevad olema aga jh.

Sweeney todd ja Jack Sparrow on tema 2parimat rolli.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas LauraOlen » 22. Märts 2008, 02:53

thebestB4 kirjutas:Sweeney todd ja Jack Sparrow on tema 2parimat rolli.


Nii naljakas kui see ka ei ole, aga kui ma nägin esimest osa, olin ma täiesti vaimustuses.
Sealt saigi algus mu väga segane Johnny Depi fännamine. Ma olin peale esimese filmi lõppu nagu.. Kes on see mees (Johnny, ma ei teadnud ta nime siis)? Kas ta on ikka inimene? Ta on nii seksikas ja eriline ja ideaalne. Igastahes peale teist osa olin still hullunud Jacki fänn jne, aga sealt edasi kui sellest ja teisest filmist sai kassahitt ja üldse väga populaarne filmiseeria hakkasin ma nagu imeväel tüdinema sellest filmist ja ka sellest rollist.
Lihtsalt sellepärast, et kõik olid nii hullunud Jack'i pärast ja nagu segased Johnny fännid, kuna sellest filmist sai hitt ja et Johnny näitleb seal suurepäraselt (loomulikult ka teiste näitlejate ja kogu sisu pärast, aga põhiliselt siiski Johnny pärast), lihtsalt siis tekkiski tüdimus. Mulle lihtsalt ei meeldinud olla klassikaline Johnny fänn, kelle lemmik Johnny film on otse loomulikult ''Kariibimere piraadid''(ükskõik mis osa).
Minuarust tal on palju parimaid rolle lihtsalt. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 22. Märts 2008, 11:51

Johnny Depp oli mu lemmiknäitleja põhimõtteliselt mitu aastat enne suuremat vaimustust, aga nii nagu teised lemmiknäitlejadki - et ma ei tea nende eraelust suurt midagi, ainult rollidest.
Mingil müstilisel põhjusel tabas mind tohutu maania kohe peale seda, kui nägin telekast "Finding Neverlandi". Tõttöelda polnud ma enne seda "POTC'i" näinud (I osa). Ma ei tea, kas ma üldse oleks hakanud uurima, kes on inimene Johnny Depp, kui oleksin näinud vaid "POTC'i", aga mitte "Finding Neverland'i".
"POTC" on vaimustav kindlasti. Kui ma ka tüdinud olen, siis pigem soundtrackist, millega ma olen tunduvalt rohkem tegelenud kui filmide vaatamisega :P Kindlasti tüdinud ka inimestest, kes fännavad Johnnyt vaid Jack Sparrow rolli pärast ja temast midagi peale selle ei tea....selliseid "fänne" on väga palju. Aga Jack Sparrow roll ise on minu meelest täiesti geniaalne ja niivõrd deppilik.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 23. Märts 2008, 21:03

ehh, mul ei ole esimesest Piraatide vaatamisest mingeid häid mälestusi ma tõmbasin naerdes banaani kurku ja pidin peaaegu ära lämbuma, mul jäi mingi koht seetõttu vahele. inimesed kõik turtsusid vihaselt aga mis ma pagan võtaks teha sain kui sadamavalvur ütles et selle laeva kai külge sidumine maksab sillingi. ja siis oli seal see uppund käula.
ma ei tea kuidas ma üldse ellu jäin. suust ja silmist tuli banaani.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 23. Märts 2008, 23:16

OMG :D
Minu mitte nii head mälestus teisest osast on, kuidas mul pidi süda peaaegu seest välja hüppama kahel korral. Liiga kergesti ehmun ja nii ma võpatasingi korralikult.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 26. Märts 2008, 00:18

Mnja. Ei alguses olin ka ikka korralik fänn, aga lihtsalt teiste see kohutav fännamine tüütas ära. Mul on vist see ka, et ma juba sisetunde järgi ei taha massi sulanduda, et igale tavalisele inimesele on see Johnny lemmikfilm - mulle ka kohe. :))
Seda nägite?
http://www.elu24.ee/?r=0&id=12385
Ma natuke kahtlustasingi toitumist, aga mitte sellist.. :D Aga damn, ma ei suuda omale liha suust sisse ajada, see on nii vastik. ERITI kala, ma ikka ülimalt taimetoitlane. :D
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 26. Märts 2008, 09:11

nägin jah ja mõtlesin et näe, võiks koos mustikale minna. kala ma söön ( no ma ka liha ei söö), aga jah, muidu täpipealt minu dieet. ja ananass! ja vaarikad. kui satuks ühe laua taha siis tuleks vist õudne kisma.

ja halloo mida ma praegu söön, näh? mustikaid. eila võtsin välja sulama sügavkülmast.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron