Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas sasa » 01. September 2010, 16:03

Azid kirjutas:Väga omapärane näitleja. Tihti mängib veidrikke ja teeb seda hiilgavalt.
Eriti meeldejääv oli film "Fear and Loathing in Las Vegas" (1998) ,mis ka eestitelekanlil jooksnud, kus ta narkouimas elas läbi niimõnegi psühhedeelilse seikluse :D .Kindlalt üks lemmik näitlejatest mul.

Täpselt nõus sinuga! see oli hea film!
Hello sunshine , the earth says HELLO!
Kasutaja avatar
sasa
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 27. Juuni 2009, 13:55
Asukoht: Universum

Re: Johnny Depp

PostitusPostitas brixxx » 22. Märts 2012, 12:57

Mulle tundub, et enamike inimeste lemmik näitleja on Johnny Depp. Pean tunnistama, et tema mängitud rollid on kõik hiilgavalt mängitud, aga minule ei meeldi see näitleja väga. Mulle ei istu tema filmid, kaks rolli meeldivad ''Pirates of Carribean'' Jack Sparrow ja ''Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street'' Sweeney Todd. Kas enamikele inimestele meeldivad veidrad filmid kuna mulle tundub, et Johnny Deppil on enamik veidrad rollid? Olen plaaninud tükk aega vaadata ''Public Enemies'', aga ei ole suutnud siiani seda vaadata, see pigem tingitud Johnny Deppist. Hetkel ootan kõige rohkem filmi ''Dark Shadows'', mis on uudse lähenemisega, tavaliselt on sellise sisuga tõsised või õudukad, aga see film on komöödia lähenemisega, seega arvan, et mulle meeldib see film.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Johnny Depp

PostitusPostitas Rasmus » 22. Märts 2012, 14:04

Depp on minugi lemmiknäitleja. "Kariibikad" on ta loomulikult suurepäraseks teinud (ilma temata neid filme sellises vormis olla ei saaks), siis lisaks veel sellised meistriteosed nagu "Sweeney Todd" ja "Once Upon a Time in Mexico". Päris hea oli ka "Public Enemies" ja vähemalt sama hea ka Deppile hüppelauaks olnud "Elm streeti" esimene osa. Seal ta muidugi peaosas polnud, aga mis sellest. Siis oli mingisugune prostituutide film, nimeks vist "From Hell", kus ta ka hästi mängis...

Tegelikult polegi küsimus selles, et kas ta mängis hästi (sest ma ei tea temalt ühtegi halba sooritust), vaid, et kas film oli hea. Sest see filmide valik tal on tõesti üsna veider (nimetatud ju teda ka friikide kuningaks vms) ja kõik need tema filmid pole mulle meeldinud. Aga näitlejana tõesti ilmselt parim omasugune. (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Johnny Depp

PostitusPostitas brixxx » 22. Märts 2012, 15:40

Rassu kirjutas:Depp on minugi lemmiknäitleja. Kariibikad on ta loomulikult suurepäraseks teinud (ilma temata neid filme olla ei saaks), siis lisaks veel sellised meistriteosed nagu Sweeney Todd ja Once Upon a Time in Mexico. Päris hea oli ka Public Enemies ja vähemalt sama hea ka Deppile hüppelauaks olnud Elm streeti esimene osa. Seal ta muidugi peaosas polnud, aga mis sellest. Siis oli mingisugune prostituutide film, nimeks vist From Hell, kus ta ka hästi mängis. Tegelikult polegi küsimus selles, et kas ta mängis hästi (sest ma ei tea temalt ühtegi halba sooritust), vaid, et kas film oli hea. Sest see filmide valik tal on tõesti üsna veider (nimetatud ju teda ka friikide kuningaks vms) ja kõik need tema filmid pole mulle meeldinud. Aga näitlejana tõesti ilmselt parim omasugune.


Ma ei väidagi, et Depp ei mängi oma rolle hiilgavalt, pigem vastupidi, aga mulle loeb päris palju ka filmide valik, kui mulle tema filmid ei istu, siis olgu ta nii hea näitleja tahes, ei pruugi ta mulle ikka eriti meeldida.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Johnny Depp

PostitusPostitas Rasmus » 09. Juuni 2013, 22:43

Ilusat viiekümnendat sünnipäeva, Johnny!

Pilt

thank god, et sa Hendrik ei ole
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Johnny Depp

PostitusPostitas Ralf » 16. Veebruar 2014, 01:27

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Johnny Depp

PostitusPostitas nordi » 28. Aprill 2022, 13:40

Suht normaalne näitleja, lemmikute hulgas igatahes. Palju häid ja meeldejäävaid rolle teinud igatahes. Enda lemmikuks jääb vist Donnie Brasco, kuigi ega neid filme on palju, kus ta ruulib.
Ilus mees kah, a see minu puhul boonuspunkte ei anna :D Mul meeldivad naised rohkem ikka.
Kasutaja avatar
nordi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 28. Aprill 2022, 13:36
Asukoht: Tartu

Re: Johnny Depp

PostitusPostitas Rasmus » 20. Juuni 2022, 19:00

Nägin eile Johnny Deppi. Oli päris inimene. Uskumatu.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist