Jake Lloyd

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jake Lloyd

PostitusPostitas Cochrane » 24. August 2006, 16:06

Jake Lloyd

Jake Lloyd sündis Colorados, kuid kui ta viieseks sai, kolis tema pere Californiasse. Seal avastati ta talendiagentuuri poolt, mille tulemusel järgnesid esimesed rollid reklaamides ja paar esinemist sarjas "Kiirabihaigla". Kuulsust tõi Jamie Langstoni kehastamine Arnold Schwarzeneggeri kõrval filmis "Tiliseb, tiliseb". Taas järgnesid rollid reklaamikaamera ees ning kõrvalosad sarjas "Kameeleon" ja siis saabus võimalus osaleda filmis, mille järgi suurem osa maailmast seda noort filmitähte tunneb - "Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht". Kuna järgnevate Star Warsi filmide tegevus toimus oluliselt hiljem, ei saanud ta neis enam osaleda. Küll on aga ta Anakini arvutiversioonile seitsmes arvutimängus hääle andnud. Aastal 2001 valmis draama "Madison", mis jõudis alles neli aastat hiljem publiku ette. Aasta 2006 seisuga on see esialgu tema viimaseks laiemalt tuntud rolliks.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Ralf » 24. August 2006, 16:48

Ah sa raks. Ma olen koguaeg arvanud, et Phantom Menace poiss on Haley Joel Osment. :$
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 24. August 2006, 19:43

Fletchu kirjutas:Ah sa raks. Ma olen koguaeg arvanud, et "Phantom Menace" poiss on Haley Joel Osment. :$


Ma ka algul, kuid pärast vaatasin IMDB-sse...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist