Steve Zahn

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Steve Zahn

PostitusPostitas Rain » 07. Aprill 2012, 18:05

Steve Zahn
USQA, Minnesota, Marshall (13.11.1967)

Steve oli juba koolieas suur naljamees, kes suutis kergelt improvisatsioonikomöödiasse sulanduda. Kuna huumori on tal olnud juba sünnist saati veres, hakkas ta osaleme mitmete ülikoolide teatritegevustes ja näidendites, enamus neist oli mõistagi komöödia vallas.

Peale keskkooli asus Steve õppima Gustavus-Adolphus'e Kolledžisse, kust ta juba esimesel aastal välja kukkus, pärast mida ei võtnud ta suuna mitte teistesse koolidesse, vaid hakkas hoopiski tutvuma tööinimese eluga. Kuid sellegi poolest oli tal ikka suur soov end laval ja publiku ees väljendada - ta astus kutsumata sisse ühele teatrinäidendi esinemisproovile ning sai näidendisse peaosatäitjarolli.

Peagi hakkas ta paremat praktikat otsima ning läks esinemisproovile Ameerika Repertuaariteatrisse, kus ta vastu võeti. Pärast kaheaastast praktikat, kolis Steve New Yorki, kus ta hakkas tihti esinema mitmetel õhtustel stand-up komöödiaõhtutel, samal ajal tehes igasuguseid juhutöid.

Tema karjääri suureks avapauguks sai hetk, mil ta tegi üht näidenditükki Broadway Teatris, kus teda publiku seast märkas Ben Stiller. Pärast näidendit läks Ben Steve'iga rääkima ja pakkus talle kõrvalosatäitjarolli filmi "Salvav tegelikkus" (1994). See film oli tema esimeseks filmiks, mis jõudis suurtele ekraanidele. Pärast seda filmi hakkasid koheselt talle sülle kukkuma mitmed filmid ja nii mõnigi neist kukkus väga hästi välja.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3666
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist