Dakota Fanning

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas V » 07. August 2006, 23:51

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Storm » 08. August 2006, 00:25

V kirjutas:
Priit kirjutas:
Forza kirjutas:Jubedus, kuid minu arust siiski õige see ei ole, keda huvitab mingi Oscar sellise asja juures...


Mind.
ning ka mind.
pealegi,tegu on näitlemisega...jätke see ükskord meelde,ning pole see juba sugugi esimene kord hollywoodis.Kui dakota on ise sellega täiesti rahul ning ka vanematel pole midagi vastu ei näe ma vähimatki probleemi.
Lastekaitseorganisatsioonile niipalju,et,TEID EI SUNNI KEEGI SEDA VAATAMA ning see on igaühe enda asi,mida ta vaatab või mitte.



No t2pselt!!....Kui ma lugesin neid kommentaare sealt, et mingi 18-aasta synnip2eva veedab kuskil rentslis aukilike veenidega vms....no ausalt, kuidas m6ned inimesed nii idiootse m6tlemisega on, et otsustavad m6ne sellise rolli j2rgi, et inimene hakkab nyyd narkootikume tarvitama :?: :?: No ma lihtsalt ei saanud,lausa muigama panid m6ned kommentaarid :roll: . Ise arvan,et tydruk v2ga tubli ning j6udu edaspidises, kuid sellese kas ta ka oscari saab, suhtun natuke skeptiliselt.
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

MIND KOTIB KAA!

PostitusPostitas Janne-Eliise » 16. August 2006, 00:53

No see on samahea, kui et ta isa oli " I am Sam" -is 7-aastase mõistusega, siis on ta päriselt k, või et kui ta mängis ühes x-filesi filmis tulnukat, on ta päriselt kaa. :D
Janne-Eliise
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 16. August 2006, 00:48
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas CyberRax » 17. August 2006, 21:43

Selle artikli peale ütleks, et see on üks nendest järjekordsetest SLi "taset" näitavatest üllitistest kus määgitakse kaasa mõnele sisutühjale hüüdlausele ning, eeldatavalt, ollakse selle üle isegi uhked.
Vast igaüks on kursis sellega, et jänkidemaa on juba pikka aega kõike muud kui "vabaduse kants" ning antud lugu taaskord kinnitab seda - pruugib ühel noorel näitlejataril vähem riideid kanda ning kohe on pooltel asjaga seotutel "kahtlused". Ma kohe kuidagi ei usu, et vastavad kohad poole filmimise peal sisse kirjutati, seega on need "kahtlused" sulaselge silmakirjalikkus. Kuni üldsus polnud asjast kuulnud polnud lugu, aga niipea kui kuskil keegi midagi mainib siis "pole enam sünnis" säärast projekti toetada?
Niipalju kui Dakotat näinud olen ei ole muud öelda kui et tegu on andeka näitlejaga. Jääb vaid loota et filmi juurde jäädes läheb ta pigem Jodie Fosteri kui Drew Barrymore rada...
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 21. August 2006, 02:56

Siis k[siks, et kes on see, kes teda v'gistama hakkab...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 21. August 2006, 09:46

Forza kirjutas:Siis k[siks, et kes on see, kes teda v'gistama hakkab...


Anthony Hopkins?` :P
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Kahn19 » 14. September 2006, 07:17

Man on Fires tegi hes rolli
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas plika96 » 23. Veebruar 2008, 12:53

Palju õnne:D
plika96
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 01. Oktoober 2007, 17:45

Eelmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist