Kristen Stewart

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Juuli 2012, 21:55

Kohe näha kes jälgib meelelahutusuudiseid(mina) (E!News)ja kes mitte. :)

Mis puutub sellesse näitlejatari, siis Twilighti saagas ei meeldi ta mulle. Liiga melanhoolne, halb vaadata lausa. Samuti kui vaadata punase vaiba üritusi, siis kogu aeg üks ja sama tülpinud ilme. Filmis "The Runaways" ei paistnud ta samuti silma. Hea rokilik välimus aga muidu..meh. "Panic Room's" nägi vabsee poisilik välja ikka. Ei mäleta sellest filmist suurt midagi, peab uuesti vaatama. Pole veel Lumivalgekese filmi näinud, aga arvan, et seal ta ehk isegi võiks mulle meeldida.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Defexer » 30. Juuli 2012, 22:19

Runaways meeldis ta vast sellesmõttes, et ta oli seal julgem ja ei kartnud oma arvamust avaldada vm. Muidu ükskõik kus mujal, kas irl või twilightis on tal nagu m*** kurgus kinni, twilightis ei tule tal suht ühtegi sõna (esimest kahte osa olen näinud ja ei ole siiani edasi suutnud vaadata, sest mul hakkas endalgi häbi) ja mujal (kasvõi nagu CM mainitud punane vaip) on tal tõesti nõrdinud mökmök olekuga.

Aga mis ma ikka haten, eks igalühel enda head ja vead.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Rasmus » 30. Juuli 2012, 22:52

Mu üks lemmikuid naisnäitlejaid :( :(

"Paanikatuba" on kindlalt lemmik ta filmidest (panin 10/10), aga "Videviku" teist ja kolmandat osa olen ka kõrgelt hinnanud. Esimene ei meeldi ja neljandat pole näinud. "Lumivalgeke" pole midagi erilist.
Ma võtan seda petmisasja rahulikult ja see ei mõjuta minu arvamust Kristenist kui näitlejast. Ausalt öeldes ei mõjuta see mu arvamust temast üldse, sest mu meelest on see lugu natuke liiga suureks puhutud. Pole minu asi. :))
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Forzelius » 30. Juuli 2012, 22:52

Level kirjutas:Igatsete IMDb Daily Poll'i, jah?


2:51
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Soprano » 03. August 2012, 04:36

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 03. August 2012, 17:24

IT'S NOT GONNA BE FINE, EVER! :irw:
Spoiler :
NEVER GONNA BE FINE!!!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas tuusla » 06. August 2012, 18:44

Selle peale öeldakse, et noored, huvi on, miks mitte. Abielumehe jätame kõrvale, sellel on vanusega seotud murdepunkt ja peatne vanadus pähe (ning kubemesse) löönud. Kristen on aga noor ja naiivne.
Olgem ausad, Hollywoodi naiste keskmine pereloomise algus (= lapsed) tükib sinna 35+ kanti. Robi oli veidike rumal, kui arvas, et 22aastast oleks mõistlik juba tanu all taltsutada. Las ta möllab oma nooruseuljuses.
Tom ja Kate on aga kindlasti rahul. Nemad said nüüd meedia hambust lahti.

Ja näitlejana. Ma ei tea. "Videvik" pole minu maitse. "Paanikatuba" olen näinud tükati ning 10aastase naga kohta ei saa midagi eriti põhjapanevat arvata. "Runawaysist" ei meenu miskipärast ühtki helget Kristeni-hetke. Peab vist üle vaatama.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Ralf » 07. August 2012, 03:23

tuusla kirjutas:"Runawaysist" ei meenu miskipärast ühtki helget Kristeni-hetke. Peab vist üle vaatama.

Lõpuminut on tore. Raadiosaade, vestlus Cherie'ga telefoni teel ja siis "Crimson and Clover". :irw:

Vaatasin hiljuti seda filmi poole silmaga uuesti ja taipasin, et Stewart pole isegi seal suurem asi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Eelmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron