Kristen Stewart

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kristen Stewart

PostitusPostitas Rain » 30. Detsember 2011, 15:47

Kristen Stewart
California, Los Angeles (09.04.1990)

Juba väga noores eas näitlemisega tegelemist alustanud Kristeni tähelend hakkas algust saama 8-aastaselt, mil ta algkooli jõulunäidendis osaledes jäi silma talendiagendile, kes pärast näidendit tuli temaga jutule. Peagi hakkaski Kristenile tulema väikerolli pakkumisi teleekraanidel.

Tema esimese suuremat sorti rolli sai ta 10-aastaselt, mil ta sai osa filmis "The Safety of Objects" (2001). Juba aasta pärast jõudis kinolinadele kassahitt "Paanikatuba" (2002), mis osutus väga edukaks ning Kristen nomineeriti tema silmatorkava rollisoorituse eest Noore Artisti Auhinnale, mida ta tahest tahtmata ei võitnud.

Olles saanud väga positiivset vastukaja "Paanikatoa" rollisoorituse eest, liitus ta järgmisena filmi "Cold Creeki häärber" (2003) näitlejaskonnaga. Kuigi see film küll ei osutunud kinolinadele tulusaks, nomineeriti teda sellegipoolest taas tema rollisoorituse eest Noore Artisti Auhinnale, mida ta jälle taaskord ei omandanud.

Pärast tema järgmist filmi, "Speak" (2004), sai ta teismelise laulja rolli filmis "Tagasi looduse rüppe" (2007). Taaskord nomineeriti teda Noore Artisti Auhinnale, kuid siiski kolmandat korda suutiski ta selle omandada.

18-aastaselt sai ta osa hittfilmist "Videvik" (2008), mille rollisoorituse eest on ta omandanud mitmeid auhindu, kaasa arvatud MTV Parima Naisosatäitja auhinna. Kuna "Videviku" film osutus niivõrd edukaks, otsustati selles luua lausa filmisaaga. Kristenit võib näha veel ka saaga kahes järgnevad filmis ning ka neljandas filmis, millest teine osa on hetkel veel filmimisel.

Olles tähelennus Videviku saaga saatel, jätkab ta kõikumatult esinemist kinolinadel, omandades väga mitmekülgseid rolle.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Rasmus » 22. Märts 2012, 17:37

Ma arvasin, et ta on veits vanem. Ja poleks osanud pakkudagi, et ta juba kümne-aastaselt esimeses filmis osales. Arvasin, et "Twilight" oli ta esimene film. :))
Aga võta näpust.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Defexer » 22. Märts 2012, 17:40

Ainuke film kus ta meeldis on "The Runaways" aga Twilight tõmbab minujaoks selle näitleja täiesti outi.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Rasmus » 22. Märts 2012, 17:46

Defexer kirjutas:Ainuke film kus ta meeldis on "The Runaways" aga Twilight tõmbab minujaoks selle näitleja täiesti outi.

"Runaways" oli kahtlemata hea film ja Kristen on alati lahe... aga kas sa oled kõik "Twilightid" ära vaadanud? Paljud on näinud ainult esimest osa või üldse mitte ühtegi, kuid sellest olenemata kogu saagat (k.a fänne ja näitlejaid) vihkavad. Mulle endale esimene film ei meeldinud (liiga veniv ja aeglane), aga kolmandat käisin isegi kinos vaatamas ja sain jumala hea elamuse. "New Mooni" nägin hiljuti Kanal 2 pealt ja seegi meeldis mulle. Umbes poolt sellest "Koidukuma" I osast olen ka näinud, seda ei saa samuti väga jubedaks nimetada. wadeva
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Defexer » 22. Märts 2012, 19:11

Kas mulle tundub aga sulle kohe meeldib igale postile vastata. :)) Ma muidu olen Twilighti kahte osa näinud. Esimene, mis oli enamvähem kuid ma kirusin end lolliks arad ja pussyd mõned saavad olla (jah, mul oli häbi vaadata) ja kuna õde tahtis teist vaadata siis olin pm kohustatud ning see oli veel minujaoks veel igavam. Kokkuvõttes veendusin selles, et mina rohkem neid ei vaata.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Ronet » 23. Märts 2012, 00:07

Videvik lõpetab ja Lumivalguke alustab. Loodan väga, et sellest mingit uut frantsiisi ei tule.
Draama ja dramedy žanri filmides on ta mulle alati meeldinud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Rasmus » 30. Juuli 2012, 14:07

Level kirjutas:Videvik lõpetab ja Lumivalguke alustab. Loodan väga, et sellest mingit uut frantsiisi ei tule.

Aga palun...
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Defexer » 30. Juuli 2012, 18:59

Kristen lasi ilusti oma kullakallist Edwardit vahelt ja ei teadnudki, et ta selline väike hoorake on. Siiamaani ainult The Runaways silma jäänud, sest seal ta sai väga ilusti oma osaga hakkama.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Juuli 2012, 19:06

Nüüd saab armukesega veel kahe filmi jagu koos hullata. Kui vaid Videviku kaelast ära saaks...
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Ralf » 30. Juuli 2012, 19:55

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Nüüd saab armukesega veel kahe filmi jagu koos hullata. Kui vaid Videviku kaelast ära saaks...

Ma ei kujuta ette sellise suhte jätkumist, pidades silmas selle toodud emotsionaalset kahju mõlemale osapoolele. "Snow White" režissöör ka ju abielus & lastega.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas ruut » 30. Juuli 2012, 21:01

Alles siis kui nad lahku läksid sain ma teada et nad olid olnud paar.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Pixie » 30. Juuli 2012, 21:13

ruut kirjutas:Alles siis kui nad lahku läksid sain ma teada et nad olid olnud paar.

Ehh, ma polnudki siis ainus.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Forzelius » 30. Juuli 2012, 21:17

Pixie kirjutas:
ruut kirjutas:Alles siis kui nad lahku läksid sain ma teada et nad olid olnud paar.

Ehh, ma polnudki siis ainus.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Juuli 2012, 21:39

Forza kirjutas:
Pixie kirjutas:
ruut kirjutas:Alles siis kui nad lahku läksid sain ma teada et nad olid olnud paar.

Ehh, ma polnudki siis ainus.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kristen Stewart

PostitusPostitas Ronet » 30. Juuli 2012, 21:53

Miks see üldse ühte keskmist filmiveeblast kottima peaks? Meil ei ole siin ju nii twi hard fänne minu teada..
uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Forza kirjutas:
Pixie kirjutas:Alles siis kui nad lahku läksid sain ma teada et nad olid olnud paar.

Ehh, ma polnudki siis ainus.

Igatsete IMDb Daily Poll'i, jah?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Järgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron