Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 21. August 2007, 21:06

Priit kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Ma ei kujuta ette mida ma kõike annaksin, et olla selle naise nahas.
Esimest korda nähes ma läksin vihast ja kadedusest näost täiesti punaseks.

http://www.youtube.com/watch?v=bl7oUni9zdQ


Imelik oled. :?


Kuidas sa võid nii õelda ?
See et ma teda kogu hingest fännan, ei tee mind imelikuks !
Kurat, käi natuke youtube'is ringi , Johnny videodel.
Ma olen mõnest kohast lugenud et mõni annaks elu või jala või ükskõik mida et Johnnyt näha. Nagu maailm on minusuguseid Johnny / üldse fänne ääretult täis.
Mõni isegi tapab staari ära, et saada kuulsaks. Okei, see natuke teine asi, aga siiski.
Ma pole enam nii meeletult segane fänn, aga ütlen otse: see kuidas inimesed siin foorumis minu kohta ütlevad, see läheb meeletult hinge lihtsalt. Oeh, ma hakkan seda foorumit vihkama.
Sina, Priit oled ise nagu väga imelik.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas LauraOlen » 21. August 2007, 21:08

*piinlik*
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Nowitzki » 21. August 2007, 21:17

LauraOlen kirjutas:Kuidas sa võid nii õelda ?
See et ma teda kogu hingest fännan, ei tee mind imelikuks !
Kurat, käi natuke youtube'is ringi , Johnny videodel.
Ma olen mõnest kohast lugenud et mõni annaks elu või jala või ükskõik mida et Johnnyt näha. Nagu maailm on minusuguseid Johnny / üldse fänne ääretult täis.
Mõni isegi tapab staari ära, et saada kuulsaks. Okei, see natuke teine asi, aga siiski.
Ma pole enam nii meeletult segane fänn, aga ütlen otse: see kuidas inimesed siin foorumis minu kohta ütlevad, see läheb meeletult hinge lihtsalt. Oeh, ma hakkan seda foorumit vihkama.
Sina, Priit oled ise nagu väga imelik.


Minu soovitus on see et pole kyll m6tet hinge v6ta seda mis siin foorumis keegi ylteb,inimesed avaldavad ju lihtsalt oma arvamust aga kokkuv6teks oleme me sulle ikkagi v66rad inimesed ja miks peaks sulle v66raste arvamus korda minema ;-)
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Priit » 21. August 2007, 22:15

Teeme nüüd paar asja selgeks. Ma fännan ka mitmeid naisnäitlejaid, aga sul on juba probleemid, saad sa aru, mentaalsed probleemid.

Ma ei tea lihtsalt, kas sul on postituste lugemisega probleemid. Me kõik tahaksime oma iidoliga jne kokku saada, kuid sa lähed juba vihast punaseks, siis....

Ja ma pole oma vaenuliku hoiakuga tahtnud olla "kuri", lihtsalt eksisteerib ka nähtus nimega PIIR.

3) Kui sa pole siiamaani aru saanud, siis Deppi teemal ei ole ma kunagi tõsine. Chill, lihtsalt chill. :)

Olen vist tõesti veidi üle piiri läinud, vabandan. :)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas LauraOlen » 21. August 2007, 22:27

Priit kirjutas:Teeme nüüd paar asja selgeks. Ma fännan ka mitmeid naisnäitlejaid, aga sul on juba probleemid, saad sa aru, mentaalsed probleemid.

Ma ei tea lihtsalt, kas sul on postituste lugemisega probleemid. Me kõik tahaksime oma iidoliga jne kokku saada, kuid sa lähed juba vihast punaseks, siis....

Ja ma pole oma vaenuliku hoiakuga tahtnud olla "kuri", lihtsalt eksisteerib ka nähtus nimega PIIR.

3) Kui sa pole siiamaani aru saanud, siis Deppi teemal ei ole ma kunagi tõsine. Chill, lihtsalt chill. :)

Olen vist tõesti veidi üle piiri läinud, vabandan. :)


Ma LÄKSIN üle piiri, vahepeal. Nüüd olen rahunenud fänn, aga siiski fänn.
No tõesti, nägid kuidas nad rääkisid? Nende vahel OLI midagi.
Mis naisnäitlejaid sa fännad?
Miks Depi teemadel pole kunagi tõsine?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Ralf » 21. August 2007, 22:40

Aga tore ju, et Laural on iidol?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 22. August 2007, 00:28

LauraOlen kirjutas:No tõesti, nägid kuidas nad rääkisid? Nende vahel OLI midagi.


jah, seal vahel oli Deppi vastupandamatu soov jalga lasta.

nojah....ei teagi enam mis selle asja kohta öelda.....
tundub et nii "armastus" kui "viha" (meelega jutumärkides) on teatud eas inimestel lihtsalt väga kerged tekkima...ja ega ma siis kumbagi tõsiselt ei võta.

õnneks midagi nii hirmuäratavat kui mõned fännide tubade pildid mingil lehel, kuhu mind ükskord Indeppthis lingiga juhatati, ei ole ma siin küll kohanud. seal oli ikka....no nagu need fanaatilised sarimõrvarid, teate? lihtsalt KÕIK SEINAD, ja mööbel, ja uks ja aknad ja kapi siseküljed, absoluutselt kõik ta piltidega kaetud, see on nagu...ma ei tea, hirm jälestus ja paranoia, tõesti. tahaks helistada kuhugi.

võtke vabalt, elu on seni veel mäng. Õnneks pole meil Ameerika....
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas KiiZ » 22. August 2007, 12:03

laura, ole vähem emotsionaalne, kasuta vähem capslocki ja näed märksa targem välja ;-) edu sulle deppi vallutamises.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Pixie » 22. August 2007, 12:46

LauraOlen kirjutas:Kurat, käi natuke youtube'is ringi , Johnny videodel.
Ma olen mõnest kohast lugenud et mõni annaks elu või jala või ükskõik mida et Johnnyt näha.
Indeed. Selles on sul õigus.
Kohutav lugeda nende SparrowLover'ite vms kommentaare. :pööritus:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Weirdo » 22. August 2007, 15:57

LauraOlen kirjutas:No tõesti, nägid kuidas nad rääkisid? Nende vahel OLI midagi.

Nojah, ma olen vist tõesti pime ja loll, aga mina ei näinud küll, et seal oleks midagi OLNUD. Ehkki olin seda videot juba varem näinud, vaatasin veel üle, aga ikkagi midagi ei märganud.
Mulle meeldib ainult see Johnny vastus Edwardi kohta, kuna ma isegi korduvalt mõelnud, et oleks väga huvitav näha seda tänapäevasemana, mil tehniliselt jne. oleks tulemus veelgi parem. See oleks ülilahe, aga võib vist vaid unistada, et "Edward Scissorhands" järje saab.
Ja oh, kuidas mulle meeldib siinne J. Deppi teema. Need vaidlused ei lõppe siin kunagi ja endiselt hea meelelahutus :))
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Nowitzki » 22. August 2007, 16:17

Mulle tundus ka rohkem seda moodi et Naine oli jah kuidagi väga õnnelik ja Depp oli sihukese näoga et saaks juba minema.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 23. August 2007, 15:56

ihahhaaa ma tahtsin näha kas internetis leidub sellist küsimustikku ja leidsin ka:

How Obsessed With Johnny Depp Are You?
http://www.quizilla.com/users/iluvmaxan ... re%20You?/

üsna algeline küll.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Priit » 23. August 2007, 16:14

"You are a crazed obsessed fan! You think Johnny is the #1 thing in your life. You think he's perfect and you want marry him. But you have to understand that he is a CELEBRITY. He has a FAMILY. Give him his space. You don't have to let him rule your life."
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 23. August 2007, 17:41

You're a healthy fan! You like Johnny, but you don't let him run your life. You think he's talented, cool, and really hot. You're the kinda fan that goes to his websites and never misses a TV appearence. You're absolutely normal.


Ega ma nii fänn ka ei ole. :$
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LauraOlen » 23. August 2007, 19:21

...
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline