Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 16. August 2007, 20:40

Reinuvader Rebane kirjutas:neli aastat pole mingi aeg .... need kes tänu kariibi piraatidele Deppi talendi nö "avastavad" , jahtuvad mõne aja pärast maha ja hulluvad üsna kiirelt kellestki teisest.
Mulle näiteks on nii Tim Burton kui Depp midagi hoopis teistsugust...ei oska seda kirjeldada. Ma pole fänn. Nad on lihtsalt üks osa Minu Maailmast juba 17 aastat. Üks loominugline maffia, mille sünergia ja lõppematu koostöötahe on mu suurim inspiratsiooniallikas. ....kuigi ma olen hakanud viimasel ajal nalja viskama et kui nad filmitegemise lõpetavad siis Tim võtab Johnny naiseks ja nad elavad õnnelikult kuni rulli lõpuni.
nelja aastaga ei tasu küll eputada.....

Ma ei eputa. Ma poleks pidanud siia tõesti kirjutama, ma nii kahetsen seda.
Ma olen juba nii suurest hullusest üle saanud, kui see oli enne. Ning see ei olnud üldse kariibi mere piraatide pärast. Mu lemmikfilm temaga on otse põrgust. See hullus oli ülekõige sellepärast, et ta on kõige ideaali lähedam mees maailmas. Praegu ma just kohtusin meeletult toreda poisiga, kellesse ma armusin meeletult, aga ma ei leia kunagi kedagi Johnny Depi sarnast, ning ma olen kindel et jään teda kogu elu fännama. Üldiselt lähevad mul hullused mingi paari kuuga, isegi kiiremini üle, aga Johnny ei ole mul kunagi üle läinud, ning et te ei arvaks et Jack mu lemmikroll on, siis ma võin õelda täiesti ausalt, et tal on ka paremaid rolle. Ma just ise vastupidiselt vihkan neid kes kummardavad Jacki, ning mind juba tüütavad need rohked Jacki videod youtube'is.

Reinuvader rebane, ma jumaldasin su sõnavõttu edward käärkäe osas, ma isegi kopisin sealt lõigu arvutisse, ning ma tõesti mõtlesin et sa oled väga meeldiv Johnny fänn, aga see mida sa ütlesid lihtsalt tõi mulle pisara silma. Ma olen lihtsalt selline inimene, et kui ma olen kellegist sisse võetud, siis ma ei pruugi käituda nagu normaalne inimene. Ning ma ei mõtle üldse Johnny välimust, vaid tema sisemust. Sest rohkem temasuguseid mehi maailmas ei ole. Kõige enam ma olen siin maailmas nutnud ühe sõbranna kaotuse pärast ja teine koht on kohe Johnny Depp.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Priit » 16. August 2007, 21:07

Mina sinu boyfriend ei tahaks küll olla, sest mina ei taluks mõtet, et sa fännad kedagi NII pööraselt. Fännamine on tegelikult lahja sõna antud juhtumi suures.

Ja on väga kaheldav, et sa nii hästi tead Deppi sisemust, kui ei ole temaga isegi kohtunud. Ega teda nalja pärast ei nimetata NÄITLEJAKS.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas hau » 16. August 2007, 21:13

Ma loodan, et Johnny Depp sinu eluajal ära ei sureks. Sinu tervise nimel.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 17. August 2007, 12:07

jumala eest, tüdruk, mul pole kavas sind solvata, ära nüüd vanainimese peale vihasta. kui vana sa oled, kihlveo mõttes? 15?
...igasugu vaimustusi on minulgi olnud, aga mitte kunagi ei ole asi läinud selleni et ma arvaks nagu ma teaks inimesest endast midagi. mis on meie infoallikad? ainult kollane ajakirjandus. meelelahutusrubriik kvaliteetpäevalehes on KA kollane, võta või jäta. Me ei tea mitte kui midagi. või vähemasti ei saa enamikku meieni jõudvast infost uskuda.
ainus, mis meil on, on karakterid, rollisooritused. sellepärast mina isiklikult pole kunagi sisse võetud näitlejast kui sellisest vaid mõnest konkreetsest karakterist Edward Scissorhands muuhulgas, aga JD ise mitte. MacGyver, aga mitte Richard Dean Anderson.... Casanova, jah - aga 75 aastane O´Toole, no kuulge!!! ja Arnie Grape lõi mu nii pahviks et oli, aga Leo Di Caprio iseenesest on mu meelest üks maailma koledamaid mehi.
näitleja ülesanne ongi sind karakterisse armuma panna. aga peab selget vahet tegema, et see on tõesti karakter, mitte näitleja ise. kui rollide põhjal inimene nii täiuslikuks kujutleda, see ei ole võimalik. keegi pole selline ideaal, nagu on fantaasiamaailma tegelased.

kuid jah....praegusel ajal on filmides mängivad noored näitlejad tihti nii hingetud ja karakterid nii lamedad, et nad ei saa kellelegi lähedaseks...ja loomulikult väärivad austust need näitlejad, kes suudavad veel tõeliselt MÄNGIDA ja vaataja niivõrd ümber sõrme keerata.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Priit » 17. August 2007, 18:39

Hästi öeldud.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas LauraOlen » 18. August 2007, 22:01

Reinuvader rebane, mul ei lase praegu viidet teha, nii et ma kirjutan pigem uue postituse.

No ma olen 14. Ma tean küll seda et enamused minu vanused otsivad omale kuulsaid ''ideaal''mehi ja siis fännavad neid, aga ma pole päris selline.
Okei, ma ei tunne Johnnyt, aga lihtsalt mul vahest on tunne nagu ma tunneks teda kõik need aastad, või on see mu ettekujutus. Kõige paremini näeb ta iseloomu intervjuudes. Ma lausa jumaldan ta intervjuusid. Need panevad nii mõtlema. Ma tean seda väga hästi et ta pole ideaalne, aga lihtsalt ta tundub nii ideaali lähedane. Ta on väga, väga paljudele naistele ideaali lähedane mees, ning tõsisematele fännidele just iseloomu poolest. Temasuguseid mehi on maailmas nii vähe.

''mis on meie infoallikad? ainult kollane ajakirjandus. meelelahutusrubriik kvaliteetpäevalehes on KA kollane, võta või jäta.''

Oeh, selles osas peab sul küll õigus olema.. :(
Ma tõesti ei tunne teda, aga ma kujutan väga hästi milline inimene ta on, just oma naise ja lastega. Mulle tundub just et ma mõistan teda praegu rohkem, mitte tema noorematel aastatel kus ta oli üks hollywoodi pahasid poisse.
Üks asi mis veel natuke näitab ta iseloomu on ta tähtkuju - kaksikud. Ta on sündinud 9'ndal juunil, mina 16'kümnendal. Me oleme mõlemad kaksikute tähtkujust. Midagi siiski ju horoskoop ütleb, igaühe enda asi kui täpselt.

Sa ei olegi Johnnyst endast sisse võetud?
Karakterid on ka väga head, aga näitleja iseloomust saab ka väga hästi aru just intervjuude põhjal. Nad on parimad infoallikad.

''aga Leo Di Caprio iseenesest on mu meelest üks maailma koledamaid mehi.''
Nõustun sellega.

Keegi ka ütles midagi Johnny surma kohta. Jah, ma olen sellele mõelnud, ning ma olen vaimusilmas ette kujutanud et ma läheks väga endast välja, loomulikult nutaksin palju.
Osaliselt sellepärast et ma lihtsalt ei ole seda inimest tundnud.

''praegusel ajal on filmides mängivad noored näitlejad tihti nii hingetud ja karakterid nii lamedad, et nad ei saa kellelegi lähedaseks...''

Kas sa mõtled noori naisnäitlejaid?
Kui jah, siis mõnes mõttes ma nõustun, aga samas Keira Knightley on küll väga haritud.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Nowitzki » 18. August 2007, 22:39

irwww :)) kuidas saab küll olla nii sissevõetud inimesest keda oled näinud ainult läbi teleekraani 8)
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas LauraOlen » 21. August 2007, 01:32

*piinlik*
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Priit » 21. August 2007, 10:56

LauraOlen kirjutas:Ma ei kujuta ette mida ma kõike annaksin, et olla selle naise nahas.
Esimest korda nähes ma läksin vihast ja kadedusest näost täiesti punaseks.

http://www.youtube.com/watch?v=bl7oUni9zdQ


Imelik oled. :?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Risko » 21. August 2007, 15:55

Loomulikult ta pingutab oma jutuga üle, irw. If not, on sul abi vaja. 8/
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hea Aasta » 21. August 2007, 17:31

Teate ka, et siin teemas on selle näitleja kohta rohkem postitusi kui kõikide teiste näitlejate peale kokku? Mingid erilised Deppi austajad vist. :pööritus:
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas KiiZ » 21. August 2007, 19:19

alles nüüd said aru ? :D
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Hea Aasta » 21. August 2007, 19:33

KiiZ kirjutas:alles nüüd said aru ? :D
Ei. Aga nüüd tahtsin ka siin sellest teada anda, sest see käib tegelikult närvidele ja on ebanormaalne. Depp ei kuulu isegi mitte näitlejate paremiku hulka. :pööritus:
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas KiiZ » 21. August 2007, 19:40

kahjuks ei ole midagi teha, kui deppi pooldajate ning deppi pooldajate üle nalja viskavate inimeste verbaalsed lahingud toimuvad siin teemas. selle tõttu tulebki postitusi nagu seeni pärast vihma.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Priit » 21. August 2007, 21:03

See teebki foorumi huvitavaks.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist