Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 12. Juuli 2006, 21:34

vaata .point on selles,et te ie tea asju,mida väidate..ma tean meditsiiniliste ekspertiiside analüüse...teie neid vast ei tea...ja paljude teemade puhul ma tean,kuidas asjad on...teie aga panete oma peast,mis teie arust on,mina uurin eelnevalt kõike põhjalikumalt,mitte enda peast.


Irw...ja mis neis meditsiinilistes analüüsides siis on?? Kui palju on kellelgi kortse (täpne arv) mingis vanuses silmade ümber, laubal, suu ümber jne.?? Kas meditsiin kinnitab ka seda, et ahelsuitsetajate nahk ei vanane kiiremini ja ei muutu kollakamaks? Kas kinnitab ka seda, et magamatus ei tekita väsimust, stressi, mis omakorda mõjub tervisele ja organismi üldisele vananemisele?

Valgusta meid siis veelgi täpsemalt, arst V! :) Kirjelda siis lõpuks ometi põhjalikult ära, milline näeb üks normaalne 43-aastane mees välja. Ja ehk saaksid lõpuks aru, et see on ju kõigest meie arvamus. Me pole arstid või pedandid. Me pole ju väitnud: Nii, Johnny Depp näeb noorem välja kui 43 ja kõik. Teie arvake nüüd samamoodi. Sina ja kes iganes võite ju arvata, et ta on just nagu 43, palun! Ma ei keela ju. Ma ju ei ürita üldsusele oma arvamust peale pressida. Mina lihtsalt arvan nii ja ei ootagi, et teised samuti arvaksid.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 21:40

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 12. Juuli 2006, 21:41

Ja mina omakorda naeran seda, kuidas V igas krdi teemas üritab kogu hingest nii püüdlikult teisi oma arvamusele kallutada. Aga kahjuks, võid sa ju siin, kas või lasta mõnel arstil kirjutada pika analüüsi sellest, kui vana Depp välja näeb, isegi see ei mõjutaks mind. Sest ma vaatan teisi sellevanuseid ja siis Deppi, ja minu silmis paistavad teised enamuses temast vanemad.

Või äkki, kui sa nii kompetentne oled meditsiinis ja Deppi teemal, siis ehk tead isegi tema telefoninumbrit. Helista talle ja kutsu ta siia, vaatame siis rahvaga üle kõik ilusti, kui vana ta välja näeb.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LadyBug » 12. Juuli 2006, 21:42

Weirdo kirjutas:Ja mina omakorda naeran seda, kuidas V igas krdi teemas üritab kogu hingest nii püüdlikult teisi oma arvamusele kallutada. Aga kahjuks, võid sa ju siin, kas või lasta mõnel arstil kirjutada pika analüüsi sellest, kui vana Depp välja näeb, isegi see ei mõjutaks mind. Sest ma vaatan teisi sellevanuseid ja siis Deppi, ja minu silmis paistavad teised enamuses temast vanemad.

Või äkki, kui sa nii kompetentne oled meditsiinis ja Deppi teemal, siis ehk tead isegi tema telefoninumbrit. Helista talle ja kutsu ta siia, vaatame siis rahvaga üle kõik ilusti, kui vana ta välja näeb.



10 punkti sulle! :wink:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 21:44

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 21:45

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 12. Juuli 2006, 21:51

Muuseas, Maa ei pidavat üldse rohkem ovaalne olema.

Meil käis jutt alkoholist,tubakast jms faktoritest,mis FAKTINA EI TEE iniemst vanemaks.


See pole seni fakt, kui sa ei näita, kust selle materjali võtad. Ja kui ei tee, mis seost sel ikkagi peaküsimusega on? Kui mina arvan, et teised 40-aastased näevad vanemad välja kui tema, siis mis puutubki alkohol siia. Ega ma ju ei tea, miks teised vanemad välja näevad.

Ma pole kuskil väitnudki, et tark oleksin. Vastupidi - ma ütlesin, et olen loll. Mis superjuttu sa mult, vaeselt inimhingelt, ootad siis? :?
Loodan, et ikka tead vanasõna "Targem annab järele"? Mina igatahes järgi ei kavatse anda. Võid veelgi tõestada, kui tark oled ja jätta selle mittekuhugiviiva loba.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 21:56

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 12. Juuli 2006, 21:59

See pole seni fakt, kui sa ei näita, kust selle materjali võtad


Vot. Sorry, ma olen idioot, mis teha. Aga minu tutvusringkonnas on näiteks kaks inimest, kes on ohtralt suitsetanud vähemalt 20 aastat ja nende nahk näeb teistsugune välja ja kollakam, kui teistel sellevanustel. Kas nahk ei ole siis välimus või? :shock:
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 22:02

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 12. Juuli 2006, 22:23

Kuid point on selles,et enamus näevad halvemini välja,kui nad on.Sealt ka hea välimus,kui näed oma vanusele vastavalt.See poel minu arvamus,vaid samuti meditsiin.


Aga ehk ei ole sa veel siiani aru saanud, et just sellest ma räägingi. Selles suhtes pean ma rohkem lugu sellest, kuidas on asi reaalsuses, mitte see, mida "sätestab" meditsiin. Ma vaatan selle järgi, kuidas on enamus. Sest see on see, mis minu jaoks loeb. Ja seda ma üritasin sulle ka juba väga alguses selgeks teha.
Ja nagu näha, tõded sa ka ise, et enamik näeb halvem välja. Ma ju ei tea, milline peaks erinevas vanuses välja nägema. Naljakas on määrata sellist asja, milline peaks, selle asemel, et vaadata milline on. Enamus näeb samas vanuses kui Depp välja kehvemad ja vanemad. Mida ma siin üritan ka rääkida. Selle pärast ta näebki välja minu jaoks noorem kui 43. Ehk siis noorem, kui enamik 43-aastaseid.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Priit » 12. Juuli 2006, 22:25

Irw, siinpool ekraani käib vali naer :D. Naeran V peale :lol:.

Ja Weirdo, ma ei mõista, kuidas sa saad oma aega raisata? V tulistab kohe vastuväite nagu kahurist :lol:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Weirdo » 12. Juuli 2006, 22:36

Ja Weirdo, ma ei mõista, kuidas sa saad oma aega raisata? V tulistab kohe vastuväite nagu kahurist


Vaidluste peale ikka viitsin tavaliselt. Lihtsalt ei raatsi talle jätta muljet nagu loobuksin oma arvamusest vms.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LadyBug » 12. Juuli 2006, 22:43

V kirjutas:jälle üks uskumatu bullshit tuli kirja panna?



hmm...kas sina polnud mitte see kes ütles et igaüks võib siia postitada ja kuidas tahab..et selle jaoks see ongi.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 22:53

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist