Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 11. Juuli 2006, 23:20

V kirjutas:
Brynety kirjutas:ma olen ka täiesti nõus, et johnny depp paistab noorem välja! vot.
ok...testime siis teid...Mis teb ta nooremaks siis,kui ta enda vanus.Mis teeb ta sisi nooremaks? :roll:
tema kaabud ja prillid?..mis on muide väga head...kunagi ka enda kollektsiooni avan.


Oeh jah...Kuidas saavad kaabu või prillid kedagi nooremaks teha?? Teoreetiliselt teevad ka riided, soeng ja normaalne kehakaal inimesi nooremaks. Minu meelest teeb nooremaks teda lihtsalt see, et tal on küll kortse, kuid mitte nii palju või mitte nii silmatorkavad kui tavaliselt 40-aastates inimestel. Pole nii "näost ära vajunud" jne. jne.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 11. Juuli 2006, 23:49

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 11. Juuli 2006, 23:53

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 11. Juuli 2006, 23:55

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 12. Juuli 2006, 00:35

vot see juba läheb...

samas kas võid tuua mulle mõne näite,kellel on varjates neljakümnendates nägu ära vajunud?


No jah, jällegi on sul õigus. Kaabu ja prillid võivad nii mõndagi varjata, aga Johnny ei kanna neid kogu aeg nii et olen näinud teda ka piisavalt ilma nendeta.
Kui küsid näidet nimeliselt, siis praegu ei tea öelda. Samas, ehk sul on endalgi tutvusringkonnas selliseid inimesi. Kui vaadata suuri töönarkomaane, kes elus üle 5 tunni polegi maganud päevas, või suuri pidutsejaid, suitsetajaid, alkoholi armastajaid.
No kas või pane reidis otsingusse vanuse järgi ja enamik näeb ju Deppiga võrreldes vanem välja.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LadyBug » 12. Juuli 2006, 12:07

V kirjutas:
LadyBug kirjutas:
V kirjutas:[quote="Brynety"]ma olen ka täiesti nõus, et johnny depp paistab noorem välja! vot.
ok...testime siis teid...Mis teb ta nooremaks siis,kui ta enda vanus.Mis teeb ta sisi nooremaks? :roll:
tema kaabud ja prillid?..mis on muide väga head...kunagi ka enda kollektsiooni avan.



kuule V...võta vabamalt...saa üle juba noh...keegi ei pea mitte midagi tõestama ja sulle näiteid tooma.
millest ma pean üle saama...foorum on,et rääkida tra...ma olen siin selleks,et mulle huvipakkuvaid asju arutada...kui sa tahad vait olla iga asja puhul,siis see poel küll koht selleks.Näitleja teema all räägin ma sellest näitlejast ja ma küsisin,mis teeb siis ta nooremaks.Kui sa ei soovi vastata,ÄRA VASTA,sind keegi ei palugi.Kui kellelgi aga tõesti on mingigi seletus oma arvamusele,mitte lambist bullshit,et ta on noorem ja punkt,siis võiks ta ka selle siia postitada.[/quote]


Jah aga sa ajad koguaeg ühte ja sama taga...mõttetult
Ja minu arvates on ta prillideta ja kaabuta palju noorem!!!
Ja mai saa aru miks sul niiväga seda vaja on et kõik sinu moodi pikad põhjendused ja tekstid maha paneksid...milleks on vaja kõiike mõttetut tõestada?
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas meinteil » 12. Juuli 2006, 15:53

ok, ok... väga huvitav diskussioon käib siin praegu.aga noh..ma sooviskin omalt poolt nii palju lisada et nagu ükskõik ka kui palju tõestusi sa siia tood V jäävad Weirdo ja LadyBug nakuinii endale kindlaks, kuna neil on selline haiglane(mitte halvas mõttes!) kinnisidee et Depp näeb noorem välja ja kõik.see on tegelikult naljakas ka.kui arvestada veel seda et keegi pole teda elusalt näinud.et nagu... seda tegelikult V juba selgitas ka vist seal et üks asi on pildid ja tv....ja teine asi on inimene elusuuruses.aga noh tulgu kasvõi maavärin aga nemad jäävad ikkagi endale kindlaks ja las jäävad 8) tegelikult on mul isegi hea meel et te jääte endale kindlaks et ta näeb noorem välja sest siis ma saan rohkem naerda ka 8) (mitte halvas mõttes, haha).

ilusat päeva kõigile.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Brynety » 12. Juuli 2006, 18:14

tglt on kolmanda osa nimi maailma lõppu, mitte maailma lõpp. :D
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 19:17

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 19:28

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Brynety » 12. Juuli 2006, 21:11

Eem, ma alguses arvasin et ka maailma lõpp, aga eesti keeles on ju mitut moodi.
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 21:19

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Robert » 12. Juuli 2006, 21:22

Ma tõlgiks seda üldsegi "Maailma äärel". Kõlab paremini ja mul on aimdus, et siin ei ole mõeldud world's endi, kui apokalüpsist.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 12. Juuli 2006, 21:23

Magamatus ja suures hulgas suitsetamine jätab oma jälje.

Põhimõtteliselt on siiski minu meelest nii, et ükskõik, mida inimesed arvavad, mis V meelest pole õige ja tema nii ei arva, siis tuleb hakata aretama vähemalt 2 lehekülge mõttetut vaidlust ja tuua pidevalt mingeid tõestusi, et tõestada, et tema tõestused on õiged ja tõestada seda, et temal on õigus. Ja tõestada seda, et meie eksime ja see, mis tema arvab, on alati õige.

Mina igatahes jään kindlaks. No tsiisas! Muidugi on tal kortse, silma ümber jne. blablaa. Ja ma ütlesin, et ma pole näinud teda päriselus. Aga piltide järgi tundub ta noorem, kui enamik selles vanuses inimesi. Igal teemal võib tuua tõestusi ja rääkida musta valgeks või valge mustaks. Sõnamulinaga on kõik võimalik.

Ja ega meiesuguseid lolle teiesuguste kõrgelennuliste tüüpide naer ega tõestused ei mõjuta kahjuks jah :)
Vähemalt nii palju oli meinteil-i jutust kasu, et äkki V nüüd ka rahuneb maha ja ei jama oma näidetega, vaid ka naerab, mis on tunduvalt tervislikum tegevus.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 21:25

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron