Orlando Bloom

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Nups » 14. Juuli 2006, 18:29

Heh ja mina just lugesin ühest artiklist, et Orlandot arvuti ja internet ei huvita üldse ja tema ema helistab talle vahest ja räägib mismoodi teda ikka kommenteeritakse jne :roll:
Nups
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 17
Liitunud: 13. Juuli 2006, 11:59

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 20:37

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 14. Juuli 2006, 22:18

V kirjutas:
Nups kirjutas:Heh ja mina just lugesin ühest artiklist, et Orlandot arvuti ja internet ei huvita üldse ja tema ema helistab talle vahest ja räägib mismoodi teda ikka kommenteeritakse jne :roll:
kui sa oleksid lugenud tema myspace accounti,siis teaksid,et ta ise on öelnud nii mõndagi interneti teemal...
aga kuula edasi artikleid,mina eelistan kuulata meest ennast.



vaevalt et see tema on...ei usu et tal sellex aega on.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Weirdo » 14. Juuli 2006, 22:37

Me arvame, et kuulsatel näitlejatel pole kunagi aega. Samas on nad inimesed nagu meiegi, näitlemine on nende töö. Ja küllap jääb neil sellest aega küll ja ilmselt ei ole nad ka nii "arengust maas", et netis ei käiks.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 22:40

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 22:42

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 00:26

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 15. Juuli 2006, 11:15

Sellel lehel pole ühtegi piisavat tõestust et see tema on?
Ja inimesed on praegusel ajal väga leidlikud ja võivad ka nii kirjutada..
ja kui keegi ütleb et see olen mina kuid mul on väga kiire, siis see pole nüüd mingi tõestus...
sa pead oma faktidega vist lagedale tulema.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 19:35

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 21:44

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 15. Juuli 2006, 21:55

V kirjutas:
LadyBug kirjutas:Sellel lehel pole ühtegi piisavat tõestust et see tema on?
Ja inimesed on praegusel ajal väga leidlikud ja võivad ka nii kirjutada..
ja kui keegi ütleb et see olen mina kuid mul on väga kiire, siis see pole nüüd mingi tõestus...
sa pead oma faktidega vist lagedale tulema.
kordan,vaata eksklusiivfotot...ning infot about me all,mille seas on piisavalt infot,mida mujalt ei leia.Pealegi,myspace peaadministraator uuris asja lähemalt,kuna ma palusin,ning sain vastuse temalt,et see on tõeline näitleja.Pealegi....seda infot,mis tõestab seda,on liigagi palju.Kui sa ei viitsi lugeda kogu about me,siis...


+ kui eelnevaid fakte polekski,siis seda leidlikkust kasutaks inimene ära,tema aga ei soovi isegi kirju.I dont mind you guys sending me messages. I love to hear from fans. But i am very busy and i would appreciate it if you did not send so many. If its just to say "How are you?" or any thing like that. Please post in the comment part. I am very busy and dont have time to read them all. And I dont have time to reply to all.
Pealegi,kui sa loed kõike seal,siis tuleb bloomi kõnepruuk ilusti kirjutamisel välja.Juhul kui sa oled tuttav tema kõnepruugiga.




ja mina kordan et inimesed on piisavalt leidlikud et mõelda välja kõike seda...ja suured fännid on arvatavasti selle kõnepruugiga kursis ja oskavad seda petmiseks kasutada ka..
selleks on vaja midagi enamat, mida seepeaadminn sulle siis ütles...lihtsalt: jah se on tema...kui ma näen bloomi seda oma suuga ütlemas vot alles siis ma usun...ja misjaox ta tegi siis omale selle kui ta ei viitsi kirjadele vastata.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 15. Juuli 2006, 22:06

LadyBug kirjutas:
V kirjutas:
LadyBug kirjutas:Sellel lehel pole ühtegi piisavat tõestust et see tema on?
Ja inimesed on praegusel ajal väga leidlikud ja võivad ka nii kirjutada..
ja kui keegi ütleb et see olen mina kuid mul on väga kiire, siis see pole nüüd mingi tõestus...
sa pead oma faktidega vist lagedale tulema.
kordan,vaata eksklusiivfotot...ning infot about me all,mille seas on piisavalt infot,mida mujalt ei leia.Pealegi,myspace peaadministraator uuris asja lähemalt,kuna ma palusin,ning sain vastuse temalt,et see on tõeline näitleja.Pealegi....seda infot,mis tõestab seda,on liigagi palju.Kui sa ei viitsi lugeda kogu about me,siis...


+ kui eelnevaid fakte polekski,siis seda leidlikkust kasutaks inimene ära,tema aga ei soovi isegi kirju.I dont mind you guys sending me messages. I love to hear from fans. But i am very busy and i would appreciate it if you did not send so many. If its just to say "How are you?" or any thing like that. Please post in the comment part. I am very busy and dont have time to read them all. And I dont have time to reply to all.
Pealegi,kui sa loed kõike seal,siis tuleb bloomi kõnepruuk ilusti kirjutamisel välja.Juhul kui sa oled tuttav tema kõnepruugiga.




ja mina kordan et inimesed on piisavalt leidlikud et mõelda välja kõike seda...ja suured fännid on arvatavasti selle kõnepruugiga kursis ja oskavad seda petmiseks kasutada ka..
selleks on vaja midagi enamat, mida seepeaadminn sulle siis ütles...lihtsalt: jah se on tema...kui ma näen bloomi seda oma suuga ütlemas vot alles siis ma usun...ja misjaox ta tegi siis omale selle kui ta ei viitsi kirjadele vastata.


Ta ei öelnud et ta ei viitsi, loe hoolikamalt. Ta ütles "if you did not send so many.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 22:17

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 22:19

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 15. Juuli 2006, 22:19

V kirjutas:ja tundub,et sina ei lugenud edasi...
If its just to say "How are you?" or any thing like that. Please post in the comment part...ehk siis ärge saatke selliseid idiootsied kirju,vaid pange lihtsalt kommentaariribale.selles mõttes.
saatke ainult sisukaid asju,mida on väärt lugeda.


Lugesin, lihtsalt ma arvan, et ta sai ise sellest aru gosh..
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron