Reese Witherspoon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Reese Witherspoon

PostitusPostitas Cochrane » 13. Veebruar 2006, 02:33

Reese Witherspoon

Lapsena elas ta neli aastat Saksamaal, kuna tema isa, John Witherspoon, oli Wiesbadenis asuva USA õhujõudude baasis arst. Pärast USAsse naasmist elas ta Goodlettsvillle´i nimelises väikelinnakeses koos oma kolm aastat noorem venna, John Draperiga. Juba 7-aastaselt esines Reese telereklaamides. Pärast Nashvilleis asuva Harpeth Hall School lõpetamist alustas ta inglise kirjanduse õpinguid Stanfordi Ülikoolis, kuid loobus sellest oma näitlejakarjääri kasuks. 5. juunil 1999 abiellus ta Ryan Phillippe´iga, kes on samuti näitleja. Neil on kaks last.
1999 oli ta esimest korda Kuldgloobuse nominantide seas, filmi "Election" eest. Kaks aastat hiljem õnnestus lõplik läbimurre filmiga "Arukas blondiin", mis tõi teise nominatisooni. Tema tähtsaim roll on James Mangoldi draamas "Walk the Line - Nagu noateral". Selle rolliga tulid kaasa kriitikute kiiduavaldused ja arvukad auhinnad, muuhulgas ka kauaoodatud Kuldgloobus.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Kaido » 01. September 2006, 22:25

Väga kena ja hea näitleja. Hakkas mulle väga meeldima peale "Walk the Line" nägemist, kuna sealne osatäitmine oli lihtsalt MEGA. Arukat Blondiini olen ka näinud, kuid see polnud midagi erilist.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Igotafeeling » 31. Oktoober 2009, 14:24

Sama siin. Arukas blondiin pole midagi erilist. Aga Walk the Line'is oli tema näitlemine väga hea.
Ja Just Like Heaven on ka väga hea film minu arust .
Igotafeeling
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 31. Oktoober 2009, 14:11


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist