Mel Gibson

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas trintsu111 » 03. Jaanuar 2007, 19:02

näitlejana on ta päris normaalne(Y)
aga kas see passion of the christ ei olnud mitte tema film.....
ja see film oli ikka ülisuperhüper nõme ja räme ja sisutu ja mõttetu jne.
jh. ta võiks siiski näitlemise juurde jääda :idee: tuleb tal paremini välja :P
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Storm » 03. Jaanuar 2007, 21:09

trintsu111 kirjutas:näitlejana on ta päris normaalne(Y)
aga kas see passion of the christ ei olnud mitte tema film.....
ja see film oli ikka ülisuperhüper nõme ja räme ja sisutu ja mõttetu jne.
jh. ta võiks siiski näitlemise juurde jääda :idee: tuleb tal paremini välja :P



:D :D :D


Tead, ma soovitan sul: Punkt 1-seda filmi nii paari aastap2rast uuesti vaadata. Punkt 2-l2bi lugeda piibli (mida ma imestan, et sa siiamaani ei ole teinud, sest kui oleksid, EI SAAKS 6elda, et see film on sisutu :pööritus: ). N6me? P6hjuseks tuua, et see oli r2me :D ..Kui sa hakkad juba filmi vaatama, mis r22gib Kristuse kannatustest ning filmile on vanusepiiranguks K-14 v6i oli see isegi K-16, siis inimene, kes on natukenegi kursis, mis Kristus pidi l2bi elama (obviously mida sina ei ole, kuna siis sa ei ytleks, et see film sisutu) teab, et see film on "r2me" ning vaevalt keegi veel seda filmi miinuseks tooks (sest see on v2ga t6etruu, mis minupuhul annab just filmile plusse juurde).



Mel Gibson on t6esti 1 mu lemmikutest. Kuigi ta oskab m2ngida sellistes m2rulikom66diates, meeldib mulle eelk6ige n2ha teda kuskil draamas v6i isegi p6nevikus. Tyybil on minu arvates v2ga lahe h22l, mis sobib h2sti jutustaja rolli v6i kasv6i joonisfilmi pealelugejaks. V2ga super, et mees on suutnud n2itlejakarj22ri k6rvalt minna vaikselt yle lavastajaks, mis veel on osutunud v2gagi eduliseks (kuigi eks ta oma lavastamisoskust n2itas juba 1995. aastale Braveheart'iga). V2ga hea rolli tegi ta ka minu imo The Man Without a Face'is, mille ta ka btw lavastas. Muidugi on ka ta hea Patrioodis, M2rkides ja ka Me Olime S6durites. J22n ootama tema uut Apocalyptot! 9/10
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas trintsu111 » 04. Jaanuar 2007, 19:08

Tead, ma soovitan sul: Punkt 1-seda filmi nii paari aastap2rast uuesti vaadata. Punkt 2-l2bi lugeda piibli (mida ma imestan, et sa siiamaani ei ole teinud, sest kui oleksid, EI SAAKS 6elda, et see film on sisutu ). N6me? P6hjuseks tuua, et see oli r2me ..Kui sa hakkad juba filmi vaatama, mis r22gib Kristuse kannatustest ning filmile on vanusepiiranguks K-14 v6i oli see isegi K-16, siis inimene, kes on natukenegi kursis, mis Kristus pidi l2bi elama (obviously mida sina ei ole, kuna siis sa ei ytleks, et see film sisutu) teab, et see film on "r2me" ning vaevalt keegi veel seda filmi miinuseks tooks (sest see on v2ga t6etruu, mis minupuhul annab just filmile plusse juurde).



Mel Gibson on t6esti 1 mu lemmikutest. Kuigi ta oskab m2ngida sellistes m2rulikom66diates, meeldib mulle eelk6ige n2ha teda kuskil draamas v6i isegi p6nevikus. Tyybil on minu arvates v2ga lahe h22l, mis sobib h2sti jutustaja rolli v6i kasv6i joonisfilmi pealelugejaks. V2ga super, et mees on suutnud n2itlejakarj22ri k6rvalt minna vaikselt yle lavastajaks, mis veel on osutunud v2gagi eduliseks (kuigi eks ta oma lavastamisoskust n2itas juba 1995. aastale Braveheart'iga). V2ga hea rolli tegi ta ka minu imo The Man Without a Face'is, mille ta ka btw lavastas. Muidugi on ka ta hea Patrioodis, M2rkides ja ka Me Olime S6durites. J22n ootama tema uut Apocalyptot! 9/10


jamh pean tunnistama, et piiblit pole ma lugend, aga ma ei usu, et piiblis nii palju peksmist ja verd oleks :pööritus: ja ma arvan(kuigi ei tea) et peale peksmise ja läbilinna kõndimise on seal natuke muud kaa kristusest..

ja minu arvates oli see küll suht räme kui nende konksude või misiganes need ka olid teda peksti ja siis mingi näidati pikalt kuidas verd ja liha lendas...

aga sellega et tal on selline mõnus hääl olen täiesti nõus :)

aga eks ma proovin ta mingi 2 aasta pärast uuesti ära vaadata.. siis ma juba 18 :)) ja loodetavasti ei pea vahepeal silmi tekialla ära peitma :P
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Pixie » 07. Mai 2007, 22:22

Tundub sümpaatne näitleja. Viimati vaatasin ta filmi "Signs". Norm.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Ralf » 03. Juuni 2007, 16:00

Mel istub mulle eelkõige seepärast, et ta on oma filmides alati mõnusa olekuga (kui vaid ehk "Mad Max" välja arvata) - näiteks "Lethal Weaponis" ja "What Women Wantis" oli tema tegelaskuju küll väga lõbusa imidžiga. Ja draamadega saab ka ilusti hakkama, head näited on "Ransom" ning "Signs", rääkimata muidugi "Braveheartist". Tore on ka see, et ta on jätnud "Apocalypto" ja "Passion of the Christiga" endast väga ajalooteadliku ja erudeeritud mulje.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Will Turner » 18. Juuni 2007, 14:32

hea näitleja ja surmarelvas oli ta tasemel
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Ralf » 14. Veebruar 2010, 04:31

Pilt

ARRRRR!!!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Px » 16. Veebruar 2010, 19:08

Payback oli kickass film väga laheda peategelasega. Maverick ka. Mõnusa over-the-top aura annab juurde oma tegelaskujudele.
Lavastajana meeldib rohkem.
Kasutaja avatar
Px
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 182
Liitunud: 05. August 2008, 23:38

PostitusPostitas Ralf » 17. Veebruar 2010, 16:28

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 08. August 2010, 00:24

Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist