Ülisalajane

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Ülisalajane

PostitusPostitas Pixie » 30. November 2015, 14:32

lostinthemist kirjutas:
Spoiler :
Pilt

Ülemise pildi puhul vist ei saa kõige paremini aru, miks ma selle tegin, aga... vaadake lähemalt. :3

Tead, ma vaatasin seda pilti aastal 2013 ja vaatan nüüd, ikka pole suutnud välja mõelda. :)) Mis seal on siis?

Igatahes, kiidan telekanaleid Sony Entertainment ja Sony Turbo, et need Fringe'i näitavad. Ja veel Täheväravaid! Kui üldse õhtul telekas mängib, siis tõenäoliselt just neil kanalitel.

(Y)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Ülisalajane

PostitusPostitas lostinthemist » 30. November 2015, 14:45

Pixie kirjutas:
lostinthemist kirjutas:
Spoiler :
Pilt

Ülemise pildi puhul vist ei saa kõige paremini aru, miks ma selle tegin, aga... vaadake lähemalt. :3

Tead, ma vaatasin seda pilti aastal 2013 ja vaatan nüüd, ikka pole suutnud välja mõelda. :)) Mis seal on siis?

Igatahes, kiidan telekanaleid Sony Entertainment ja Sony Turbo, et need Fringe'i näitavad. Ja veel Täheväravaid! Kui üldse õhtul telekas mängib, siis tõenäoliselt just neil kanalitel.

(Y)

See oli see nähtamatu inimese episood. Aga ta oli ikka mingil määral nähtav ning see paistab välja paremal pool asuvas peegelpildis, kus peategelase taga on see heledam inimkuju. Pildi pealt ei pruugi tõesti kõige aru saada, aga videoformaadis paistab hästi välja. :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron